Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
elitis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 234
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:49 pm

Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Post by elitis »

Θα ήθελα να ρωτήσω τι παίζει με τις πτυχιακές εξεταστικές..Περισσότερο με ενδιαφέρει το εαρινό εξάμηνο:αν έχω δλδ δηλώσει
διπλωματική τον Μάρτιο(και έχω λιγότερο από 10 μαθήματα) μπορώ να δώσω πτυχιακή για τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου το καλοκαίρι? Ή όσα χειμερινά δεν περάσω τον Φεβρουάριο θα τα δώσω ξανά αναγκαστικά τον Σεπτέμβρη? Επίσης έχει κάποιος καθηγητής το δικαίωμα να πει ότι δεν κάνει πτυχιακή εξεταστική?
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Post by ShadowMech »

Και εγω το εχω απορια το τι παιζει με αυτο, απ οσο εχω ακουσει γινεται αλλα ως "εκτακτη"
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
elitis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 234
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:49 pm

Re: Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Post by elitis »

Ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω?? :?:
chrmat
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 90
Joined: Mon Mar 15, 2010 5:01 pm

Re: Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Post by chrmat »

elitis wrote:Θα ήθελα να ρωτήσω τι παίζει με τις πτυχιακές εξεταστικές..Περισσότερο με ενδιαφέρει το εαρινό εξάμηνο:αν έχω δλδ δηλώσει
διπλωματική τον Μάρτιο(και έχω λιγότερο από 10 μαθήματα) μπορώ να δώσω πτυχιακή για τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου το καλοκαίρι? Ή όσα χειμερινά δεν περάσω τον Φεβρουάριο θα τα δώσω ξανά αναγκαστικά τον Σεπτέμβρη? Επίσης έχει κάποιος καθηγητής το δικαίωμα να πει ότι δεν κάνει πτυχιακή εξεταστική?
ναι έχει το δικαίωμα..έχω πρόχειρους 2 που πέρσι δήλωσαν άρνηση..κ ο ένας ήταν της φυσικής..τον δεύτερο τον μαντεύετε εύκολα.
bilon
Captain
Captain
Posts: 118
Joined: Mon Sep 19, 2011 12:26 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Post by bilon »

Εγω αυτό που είχα ακούσει είναι οτι φέτος δε θα γίνει πτυχιακή. Οι πηγές μου βέβαια είναι αρκετα αβάσιμες. Αλλα πιστεύω η υπερυπεύθυνη γραμματεία μας θα έχει μια απάντηση...
aleachilis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 95
Joined: Sun Jan 24, 2010 2:07 pm

Re: Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Post by aleachilis »

δεν οργανωνουμε κατι ως φορουμ?
να μαζεψουμε υπογραφες...
User avatar
elitis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 234
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:49 pm

Re: Ερώτηση για πτυχιακές εξεταστικές

Post by elitis »

bilon wrote:Εγω αυτό που είχα ακούσει είναι οτι φέτος δε θα γίνει πτυχιακή. Οι πηγές μου βέβαια είναι αρκετα αβάσιμες. Αλλα πιστεύω η υπερυπεύθυνη γραμματεία μας θα έχει μια απάντηση...
Εσύ εννοείς ότι δεν θα γίνει πτυχιακή τον Φεβρουάριο?Γιατί εγώ ρώτησα για το καλοκαίρι..Γενικά το χειμερινό γενικά απ ότι έχω ακούσει γίνεται πτυχιακή,για το καλοκαίρι δεν ξέρω καθόλου..
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”