Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο-The Game!-Τέλος

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kage21 »

Πιστευεις στην υπαρξη ρουφιανου ακομα??Εμπειρικα πιστευω οτι ο ρουφιανος δινει hint απο τον πρωτο γυρο...ο μονος που θυμαμαι να ριχνει υποψιες στο ιδιο ατομο και τις δυο μερες νομιζω εισαι εσυ(???)...αλλα αποκλειεται να εισαι ρουφ γιατι κατηγορεις εμενα
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Siamonas »

kage21 wrote:Πιστευεις στην υπαρξη ρουφιανου ακομα??Εμπειρικα πιστευω οτι ο ρουφιανος δινει hint απο τον πρωτο γυρο...ο μονος που θυμαμαι να ριχνει υποψιες στο ιδιο ατομο και τις δυο μερες νομιζω εισαι εσυ(???)...αλλα αποκλειεται να εισαι ρουφ γιατι κατηγορεις εμενα
Από τα συμφραζόμενα αφήνεις να εννοηθεί ότι είσαι αθώος...κ εγώ αυτό ποστεύω να σου πω την αλήθεια....διότι με την ημιδιαφορά είχατε κάνει ένα μικρό "κόμμα"...συμμαχία..whatever!! Βέβαια θα μπορούσες να είσαι δολοφόνος που απλά την πήρες με το μέρος σου!! Τείνω να πιστέψω το 1ο!!! Αθώος μ φαίνεσαι!!
EiRiNaKi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 269
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:47 am

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by EiRiNaKi »

Siamonas wrote:Από τα συμφραζόμενα αφήνεις να εννοηθεί ότι είσαι αθώος...κ εγώ αυτό ποστεύω να σου πω την αλήθεια....διότι με την ημιδιαφορά είχατε κάνει ένα μικρό "κόμμα"...συμμαχία..whatever!! Βέβαια θα μπορούσες να είσαι δολοφόνος που απλά την πήρες με το μέρος σου!! Τείνω να πιστέψω το 1ο!!! Αθώος μ φαίνεσαι!!

Μπορεί να τη σκότωσε για να ρίξει στάχτη στα μάτια μας......λέω εγώ τώρα...
User avatar
paulspot92
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 83
Joined: Sat Oct 09, 2010 10:01 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by paulspot92 »

kage21 wrote:Πιστευεις στην υπαρξη ρουφιανου ακομα??Εμπειρικα πιστευω οτι ο ρουφιανος δινει hint απο τον πρωτο γυρο...ο μονος που θυμαμαι να ριχνει υποψιες στο ιδιο ατομο και τις δυο μερες νομιζω εισαι εσυ(???)...αλλα αποκλειεται να εισαι ρουφ γιατι κατηγορεις εμενα

Μπα όχι στο πρώτο γύρο δεν είχα καμιά υποψία...στον 2ο άρχισα να επικεντρόνομαι στο siamona...

Ο ρουφιάνος αποκλείεται να έδινε hint απο την αρχή...γιατί θα τον άβγαζαν οι δολοφόνοι...ίσως αυτό να νόμιζαν και με τον slasher...σιγουρα κάτι φοβήθηκαν σε αυτά που έλεγε....
User avatar
κολοκύθα
Captain
Captain
Posts: 131
Joined: Tue Sep 20, 2011 2:21 pm
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Female
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by κολοκύθα »

ποιοι έχουμε μείνει??
κολοκυθοκυφώσεις
User avatar
SissyKiro
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 73
Joined: Sat Dec 04, 2010 2:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by SissyKiro »

αμα βγαλουμε εμεις ακρη..........καλα.....ξερετε εγω τι βλεπω;;; οτι σκοτωθηκε η ημιδιαφορα και σταματησαμενα μιλαμε...νομιζω η σιωπη ισως δεν σημαινει κατι τελικα...βασικα ουτε η πολυλογια...δεν ξερω...ασχετο...εχω μια θεωρια, δεν το εχω ψαξει.... αν υπαρχει χαρακτηρας που μπορει να μεταμορφωνει εναν χαρακτηρα σε αλλο;;;; δεν ξερω αν θα μπορουσε να ισχυσει....κολοκυθα, εμεις κι εμεις μειναμε....ο ενας κατηγορει τον αλλο...o paulspot92 τoν siamona, o siamonas ton enositi
και μετα περναμε στον kage21...εχασε τη συμμαχο του, ναι τον watson...τωρα τον υποπτευομαστε ...ναι ισως να υπηρξε προδοσια...αλλα οπως και με την ημιδιαφορα νομιζω οτι ο kage21 ειναι αθωος...
μετα το eirinaki θεωρει συμμαχια kage21 και kitharista...
χαιρομαι που η miranda ειναι πιο ενεργη...
μμμ αυτα......ωραιες περιληψεις κανω...
ποτε θα παρω θεση δεν ξερω...

RIP Joanna tpgr :cry:
I have no special talent. I am only passionately curious.
Albert Einstein
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kage21 »

Εχω την εντυπωση πως εχω ψηφισει κατι αλλα δε θυμαμαι...ααα Adramelch ειχα ψηφισει...τεσπα δεν πιανεται πλεον οποτε
EiRiNaKi wrote:
Siamonas wrote:Από τα συμφραζόμενα αφήνεις να εννοηθεί ότι είσαι αθώος...κ εγώ αυτό ποστεύω να σου πω την αλήθεια....διότι με την ημιδιαφορά είχατε κάνει ένα μικρό "κόμμα"...συμμαχία..whatever!! Βέβαια θα μπορούσες να είσαι δολοφόνος που απλά την πήρες με το μέρος σου!! Τείνω να πιστέψω το 1ο!!! Αθώος μ φαίνεσαι!!

Μπορεί να τη σκότωσε για να ρίξει στάχτη στα μάτια μας......λέω εγώ τώρα...
ΨΗΦΙΖΩ EiRiNaKi

Γιατι πιστευω οτι εσυ προσπαθεις να ριξεις σταχτη στα ματια...
Καιρος να καταθεσετε οι περισσοτεροι ψηφο μπας και παρουμε λιγο μπροστα και και μιλαμε...δικιο εχει η Sissy οτι σταματησαμε μετα τους πρωτους θανατους...
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
miranda
Posts: 30
Joined: Wed Oct 05, 2011 9:51 am
Σχολή: Αρχιτέκτονας
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by miranda »

kage με προλαβες, κ εγω σκεφτομουν να πσηφισω ειρηνακι... τεσπα δν πειραζει εχουμε χρονο.. οκ ας αναψουν τα αιματα! :P ΨΗΦΙΖΩ: enositi ετσι γτ μου χε μεινει απωθημενο απο τον πρωτο γυρο :P
User avatar
SissyKiro
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 73
Joined: Sat Dec 04, 2010 2:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by SissyKiro »

διλημμα....ημουν ετοιμη να ακολουθησω τον kage21 και να ψηφισω το eirinaki....μετα ομως εμφανιστηκε η miranda....δελεαρ....
I have no special talent. I am only passionately curious.
Albert Einstein
User avatar
Fermat
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2011 9:11 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Fermat »

Δεν πιστεύω πως το Ειρηνάκι είναι ένοχο (οχι μέχρι να μιλήσουν όλοι τουλαχιστον)-
Η ποίηση είναι η τέχνη του να δίνεις στο ίδιο πράγμα διαφορετικά ονόματα, ενώ τα μαθηματικά είναι η τέχνη του να δίνεις σε διαφορετικά πράγματα το ίδιο όνομα---Ανρί Πουανκαρέ
Post Reply

Return to “Forum Burnout”