Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
plato
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 77
Joined: Mon Dec 06, 2010 2:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by plato »

Καλημερα παιδες. Γνωριζει μηπως κανεις ποιες ωρες δεχεται στο γραφειο της η κ. Βαδαλουκα; Προσπαθω να τη βρω τηλεφωνικα στο γραφειο της και οσες φορες κι αν εχω προσπαθησει δεν την εχω βρει. Εργαζομαι και ειναι εξαιρετικα δυσκολο να ανεβοκατεβαινω στη σχολη μονο και μονο για να την πετυχω καποια στιγμη. Αν γνωριζει κανεις μπορει να με ενημερωσει; Το ξερω οτι μαλλον δεν γνωριζει κανεις αλλα δεν ξερω τι αλλο να κανω. Αν γνωριζει κανεις θα με εσωνε! Ευχαριστω οπως και να εχει.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by castiel »

Έχεις δοκιμάσει να στείλεις κάποιο mail?
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by Kuchiki_Byakuya »

από ότι θυμάμαι αυτή απαντάει στα μέιλ.
plato
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 77
Joined: Mon Dec 06, 2010 2:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by plato »

Εστειλα mail πριν 2 βδομαδες κι ακομη περιμενω. Εκτος αν ειναι αλλο το email της απο το vvada@central.ntua.gr

Bεβαια υπαρχει και η περιπτωση να με εγραψε κανονικα, αλλα θελω να ελπιζω οτι δεν παιζει κατι τετοιο...
Last edited by plato on Mon Dec 17, 2012 1:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by Kitharistas »

Τις Δευτέρες κάνει εργαστήριο μηχανικής ΙΙΙ οπότε αν πάρεις σε ώρες κοντά στο εργαστήριο (νομίζω 10.30-12.30) μπορεί να την πετύχεις.

Τώρα για σίγουρα δεν ξέρω να σου πω γιατί έχουν περάσει και 2 χρόνια από την τελευταία φορά που έδινα μηχανικές οπότε μπορεί κάτι να 'χει αλλάξει.
plato
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 77
Joined: Mon Dec 06, 2010 2:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by plato »

Δεν καταλαβα ποτε γιατι οι καθηγητες εκει που εχουν τα στοιχεια επικοινωνιας μαζι τους δεν αναφερουν και τις ωρες που δεχονται φοιτητες στα γραφεια τους. Πρεπει τωρα να ανεβω αυριο δηλαδη να την βρω την ωρα του μαθηματος να τη ρωτησω ποτε μπορω μεσα στη βδομαδα πριν κλεισει η σχολη να ανεβω ξανα.

Ειμαστε μεσα στη χειροτερη κριση που εχει γνωρισει η χωρα, φτυνουμε αιμα να τα βγαλουμε περα κι αντι να μας βοηθουν στοιχειωδως πρεπει να παρω 2 μερες αδεια μεσα στη βδομαδα απο τη δουλεια, να χασω δυο μισθους ή να αναπληρωσω τις ωρες στη δουλεια μεχρι το βραδυ. Τι να πω...;
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by Kitharistas »

Μην πας, δοκίμασε τα τηλέφωνα κοντά στις ώρες που έχει μάθημα. Θυμάμαι ότι τις περισσότερες φορές ήταν στο γραφείο μετά το μάθημα.
plato
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 77
Joined: Mon Dec 06, 2010 2:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by plato »

Βλεπω μηχανικη ΙΙΙ εχει 5 καθηγητες(!) κι αυριο εχει μαθημα 12.45

Θα δοκιμασω το πρωι πριν το μαθημα. Ομως αν δεν την βρω παλι δεν ξερω αν πρεπει να ανεβω, αφου δεν ξερω αν θα κανει μαθημα εκεινη ή καποιος απο τους αλλους 4 που αναφερονται στο προγραμμα... :?
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by Kitharistas »

Δες μηχανική Ι, μηχανική ΙΙΙ από όσο ξέρω (με επιφύλαξη γιατί δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αυτό) δεν κάνει, πέραν από το εργαστήριο του εφελκυσμού (νομίζω) τις Δευτέρες.
plato
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 77
Joined: Mon Dec 06, 2010 2:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ωρες γραφειου κ. Βαδαλουκα;

Post by plato »

Α, οκ ευχαριστω! Αν δεν κανει μαθημα ομως δεν θα πρεπει να ειναι στο γραφειο της; Τι κανει; Τουρισμο γυρω γυρω; :D
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”