Μηχανολογοι - Εραστες

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
katerinaki2006
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 255
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:10 pm

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by katerinaki2006 »

Καλά για το σχόλιο του Eny, απλά το αφήνω ασχολίαστο!

Αυτό είναι το θέμα ότι δεν κάνουμε συζητήσεις... Γιατί το θέμα έχει ως εξής... Σε ρωτάει ο άλλος: τι σπουδάζεις?
Κι εσύ απαντάς: Μηχανολόγος. Και η επόμενη ερώτηση είναι: Αλήθεια, είσαι κορίτσι και είσαι μηχανολόγος και τι ακριβώς κάνεις κλπ κλπ κλπ... Και μετά απότι καταλαβαίνετε βαριέμαι τη ζωή μου με το μπλα μπλα μπλα... Σταμάτησα να λέω ότι είμαι μηχανολόγος και λέω ότι είμαι γυμνάστρια και ο άλλος δεν έχει τίποτα να με ρωτήσει και μπαίνει κατ' ευθείαν στο ψητό... Και δεν κάθομαι να εξηγώ στον κάθε άσχετο τι και πως και φιλοσοφίες... Μπορεί σε κάποιες μηχανολόγες να τους αρέσει αυτό, εγώ το βαριέμαι απίστευτα... Ξέρετε πόσες φορές στη ζωή μου έχω πει τα ίδια και τα ίδια πράγματα??? Στην αρχή όλα καλά αλλά μετάαααα...... Βέβαια για τα αγόρια είναι αλλιώς γιατί είναι ένας τρόπος να πουλήσετε μούρη... Λέτε εκεί τις βλακείες σας και τις ορολογίες τις περίεργες και η άλλη σας κοιτάει λες και είστε οι θεοι... :P :P :P
Μη μου τους κύκλους τάραττε!
Αρχιμήδης
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Enositis »

katerinaki2006 wrote:Καλά για το σχόλιο του Eny, απλά το αφήνω ασχολίαστο!

Αυτό είναι το θέμα ότι δεν κάνουμε συζητήσεις... Γιατί το θέμα έχει ως εξής... Σε ρωτάει ο άλλος: τι σπουδάζεις?
Κι εσύ απαντάς: Μηχανολόγος. Και η επόμενη ερώτηση είναι: Αλήθεια, είσαι κορίτσι και είσαι μηχανολόγος και τι ακριβώς κάνεις κλπ κλπ κλπ... Και μετά απότι καταλαβαίνετε βαριέμαι τη ζωή μου με το μπλα μπλα μπλα... Σταμάτησα να λέω ότι είμαι μηχανολόγος και λέω ότι είμαι γυμνάστρια και ο άλλος δεν έχει τίποτα να με ρωτήσει και μπαίνει κατ' ευθείαν στο ψητό... Και δεν κάθομαι να εξηγώ στον κάθε άσχετο τι και πως και φιλοσοφίες... Μπορεί σε κάποιες μηχανολόγες να τους αρέσει αυτό, εγώ το βαριέμαι απίστευτα... Ξέρετε πόσες φορές στη ζωή μου έχω πει τα ίδια και τα ίδια πράγματα??? Στην αρχή όλα καλά αλλά μετάαααα...... Βέβαια για τα αγόρια είναι αλλιώς γιατί είναι ένας τρόπος να πουλήσετε μούρη... Λέτε εκεί τις βλακείες σας και τις ορολογίες τις περίεργες και η άλλη σας κοιτάει λες και είστε οι θεοι... :P :P :P
μα ελα πες την αληθεια δεν ακουγεται πολυ ωραιο το
"Ναυπηγος μηχανολογος μηχανικος στο εθνικο μετσοβιο πολυτεχνειο"; :Ρ
η αλλη εκεινη την ωρα σκεφτεται αχ αυτος θα εχει και καμπριο :Ρ
User avatar
Spyrοs
Praetorian
Praetorian
Posts: 2274
Joined: Wed Feb 24, 2010 11:17 am
Gender: Male
Location: Ithaca, New York, USA
Contact:

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Spyrοs »

Enositis21 wrote: μα ελα πες την αληθεια δεν ακουγεται πολυ ωραιο το
"Ναυπηγος μηχανολογος μηχανικος στο εθνικο μετσοβιο πολυτεχνειο"; :Ρ
Με έχουν ρωτήσει αν οδηγώ κάθε μέρα μέχρι το Μέτσοβο για να πάω στη Σχολή ...

Οπότε το απλό "Μηχανικός στο Πολυτεχνείο" δουλεύει καλύτερα. Αν ο άλλος είναι σχετικός/ενδιαφέρεται θα ρωτήσει.
Image
Προετοιμασία για Μεταπτυχιακές Σπουδές
GRE - GMAT - TOEFL- IELTS
Κατεχάκη 17, Αθήνα - 210.6910882
website: https://globalprep.gr/
Facebook: https://www.facebook.com/globalprep
e-mail: info@globalprep.gr
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Enositis »

εμενα ολοι νομιζουν οτι θα ταξιδευω...οι πιο ασχετοι με νομιζουν για μηχανικο αυτοκινητων...
User avatar
Don Molina
Praetorian
Praetorian
Posts: 757
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Outer Heaven

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Don Molina »

Enositis21 wrote:εμενα ολοι νομιζουν οτι θα ταξιδευω...οι πιο ασχετοι με νομιζουν για μηχανικο αυτοκινητων...
Όταν δεν μπλέκεις με FSAE και κυκλοφορείς με λάδια στα χέρια και κάνεις service στο αμάξι σου στο M, τους επιβεβαιώνεται και η ψευδαίσθηση :lol:
Engineering is to physics and math what sex is to masturbation
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Trist4n »

katerinaki2006 wrote:Καλά για το σχόλιο του Eny, απλά το αφήνω ασχολίαστο!

Αυτό είναι το θέμα ότι δεν κάνουμε συζητήσεις... Γιατί το θέμα έχει ως εξής... Σε ρωτάει ο άλλος: τι σπουδάζεις?
Κι εσύ απαντάς: Μηχανολόγος. Και η επόμενη ερώτηση είναι: Αλήθεια, είσαι κορίτσι και είσαι μηχανολόγος και τι ακριβώς κάνεις κλπ κλπ κλπ... Και μετά απότι καταλαβαίνετε βαριέμαι τη ζωή μου με το μπλα μπλα μπλα... Σταμάτησα να λέω ότι είμαι μηχανολόγος και λέω ότι είμαι γυμνάστρια και ο άλλος δεν έχει τίποτα να με ρωτήσει και μπαίνει κατ' ευθείαν στο ψητό... Και δεν κάθομαι να εξηγώ στον κάθε άσχετο τι και πως και φιλοσοφίες... Μπορεί σε κάποιες μηχανολόγες να τους αρέσει αυτό, εγώ το βαριέμαι απίστευτα...Ξέρετε πόσες φορές στη ζωή μου έχω πει τα ίδια και τα ίδια πράγματα??? Στην αρχή όλα καλά αλλά μετάαααα...... Βέβαια για τα αγόρια είναι αλλιώς γιατί είναι ένας τρόπος να πουλήσετε μούρη... Λέτε εκεί τις βλακείες σας και τις ορολογίες τις περίεργες και η άλλη σας κοιτάει λες και είστε οι θεοι... :P :P :P

Σοβαρα (?) τωρα, εγω γιατι δεν τα καταφερνω τοσο καλα..?

Μπαινω στο μπαρ, τσουκου τσουκου μαζευονται τα γκομενακια τριγυρω.... "Αντε παλι" λεω απο μεσα μου.

Σιγα σιγα, καποια ξεθαρρευει και το ξεφουρνιζει: "Με τι ασχολεισαι?"

Αρχιζω εγω το παραμυθι, τους λεω οτι ειμαι κολυμβητης, γυμναστης, ραπερ και σταρ του bollywood.

Η απαντηση ειναι παντα η ιδια:
ΑΣΕ ΡΕ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ, ΑΦΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΕΙΣΑΙ !!!! <3 <3 <3
I am going according to plan.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Enositis »

Image


eεισαι σιγουρος οτι δε φορουσες αυτη τη μπλουζα ρε μωρο; :Ρ
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by sid »

katerinaki2006 wrote: Σταμάτησα να λέω ότι είμαι μηχανολόγος και λέω ότι είμαι γυμνάστρια και ο άλλος δεν έχει τίποτα να με ρωτήσει και μπαίνει κατ' ευθείαν στο ψητό...
λολ
Enositis21 wrote:μα ελα πες την αληθεια δεν ακουγεται πολυ ωραιο το
"Ναυπηγος μηχανολογος μηχανικος στο εθνικο μετσοβιο πολυτεχνειο";
Spyrοs wrote: Με έχουν ρωτήσει αν οδηγώ κάθε μέρα μέχρι το Μέτσοβο για να πάω στη Σχολή
λολ


και οντόπικ σχτικά με το μηχανολόγος-εραστής :

λολ
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Enositis »

λολ=λαφ αουτ λαουντ;
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Διάτανος »

Trist4n wrote:
katerinaki2006 wrote:Καλά για το σχόλιο του Eny, απλά το αφήνω ασχολίαστο!

Αυτό είναι το θέμα ότι δεν κάνουμε συζητήσεις... Γιατί το θέμα έχει ως εξής... Σε ρωτάει ο άλλος: τι σπουδάζεις?
Κι εσύ απαντάς: Μηχανολόγος. Και η επόμενη ερώτηση είναι: Αλήθεια, είσαι κορίτσι και είσαι μηχανολόγος και τι ακριβώς κάνεις κλπ κλπ κλπ... Και μετά απότι καταλαβαίνετε βαριέμαι τη ζωή μου με το μπλα μπλα μπλα... Σταμάτησα να λέω ότι είμαι μηχανολόγος και λέω ότι είμαι γυμνάστρια και ο άλλος δεν έχει τίποτα να με ρωτήσει και μπαίνει κατ' ευθείαν στο ψητό... Και δεν κάθομαι να εξηγώ στον κάθε άσχετο τι και πως και φιλοσοφίες... Μπορεί σε κάποιες μηχανολόγες να τους αρέσει αυτό, εγώ το βαριέμαι απίστευτα...Ξέρετε πόσες φορές στη ζωή μου έχω πει τα ίδια και τα ίδια πράγματα??? Στην αρχή όλα καλά αλλά μετάαααα...... Βέβαια για τα αγόρια είναι αλλιώς γιατί είναι ένας τρόπος να πουλήσετε μούρη... Λέτε εκεί τις βλακείες σας και τις ορολογίες τις περίεργες και η άλλη σας κοιτάει λες και είστε οι θεοι... :P :P :P

Σοβαρα (?) τωρα, εγω γιατι δεν τα καταφερνω τοσο καλα..?

Μπαινω στο μπαρ, τσουκου τσουκου μαζευονται τα γκομενακια τριγυρω.... "Αντε παλι" λεω απο μεσα μου.

Σιγα σιγα, καποια ξεθαρρευει και το ξεφουρνιζει: "Με τι ασχολεισαι?"

Αρχιζω εγω το παραμυθι, τους λεω οτι ειμαι κολυμβητης, γυμναστης, ραπερ και σταρ του bollywood.

Η απαντηση ειναι παντα η ιδια:
ΑΣΕ ΡΕ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ, ΑΦΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΕΙΣΑΙ !!!! <3 <3 <3

χααχαχαχχααχαχαχχα :D :D :D :D :D σε αυτό το τόπικ έχεις ζωγραφίσει
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
Post Reply

Return to “Forum Burnout”