Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by vAs »

mama mafia wrote:παιδιά αφού είναι απόφαση δσ πρέπει να ισχύει
Σοφία δεν είναι απόφαση ΔΣ, είναι απόφαση ΦΣ.
Και για του λόγου το αληθές:

Edit: Φαίνεται κι η μούρη μου :D
Attachments
IMG_0902.JPG
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
eb164
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 121
Joined: Tue Jun 29, 2010 8:49 pm

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by eb164 »

ακουσα οτι δεν το δεχτικε ο παπαντωνης και αυριο ολα κανονικα. παιζει? τα φωτα σας παιδια
User avatar
mama mafia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1717
Joined: Fri Dec 17, 2010 12:40 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by mama mafia »

ό,τι και ναναι γιωργο τωρα που βγηκε βρωμα κανεις δε θα παει αυριο

εκτος αν ερθεις να με παρεις με το αμαξι σου αγαπητε γειτονα :P
Leave the gun. Take the cannoli
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by Doublecore »

Φιλος μου πηγε και ρωτησε την γραμματεια για το αν ισχυει αυτη η ανακοινωση και του ειπαν οτι δεν εχουν ιδεα οτι υπαρχει κατι τετοιο κολλημενο στην πορτα της γραμματειας και οτι το κολλησε καποιος αλλος οποτε προφανως δεν ισχυει.

Τα συμπερασματα δικα σας...
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
User avatar
mama mafia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1717
Joined: Fri Dec 17, 2010 12:40 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by mama mafia »

ε δεν παω
Leave the gun. Take the cannoli
User avatar
dpunis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 486
Joined: Wed Apr 14, 2010 8:50 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by dpunis »

Παιδιά για να είμαστε λίγο ρεαλιστές.

Σε οποιαδήποτε άλλη σχολή θα είχε βγει επίσημη ανακοίνωση απο τη γραμματεία για να γίνει αναβολή της εξέτασης. Δεν είναι σοβαρά πράγματα να απαιτείς από τους φοιτητές να έρθουν χωρίς ΚΑΝΕΝΑ μέσο, και μετά να λες "οκ, όσοι δε μπορείτε, θα σας βολέψουμε κάποια άλλη στιγμή"

Με το να πάμε αύριο, και στην επόμενη 24ωρη θα είμαστε πάλι εδώ να συζητάμε πώς θα μπορέσουμε να ανέβουμε αφού η σχολή θα λειτουργεί πάλι κανονικά.

Καλώς ή κακώς ο ΦΣ πήρε μια απόφαση που έπρεπε να είχε πάρει από τη πρώτη στιγμή ο Πρόεδρος. Πιστεύω πως πρέπει όλοι να την στηρίξουμε.

Συνεπώς αναλογιστείτε την ατομική και συλλογική σας ευθύνη σε περίπτωση που ανεβείτε.
dim
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 44
Joined: Fri Jun 25, 2010 9:40 pm
Gender: Male

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by dim »

dpunis wrote: Συνεπώς αναλογιστείτε την ατομική και συλλογική σας ευθύνη σε περίπτωση που ανεβείτε.
Δε νομίζω ότι "κάνεις κακό" ή "την λες" στη σχολή ή στον πρόεδρο ή στους καθηγητές αν δεν πας να δώσεις αύριο το μάθημά σου. Στον εαυτό σου μόνο κάνεις, καθώς όπως είναι η κατάσταση οι αναπληρώσεις φαίνονται απίθανες (μέχρι πριν λίγο καιρό όλοι μετρούσαν 13+13 βδομάδες να δουν που θα βγάλει μέσα στο καλοκαίρι).

Η εξεταστική αυτή είναι - νομίζω - ευκαιριακή, ό,τι μπορεί και προλαβαίνει ο καθένας δίνει.
User avatar
dpunis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 486
Joined: Wed Apr 14, 2010 8:50 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by dpunis »

dim wrote:
dpunis wrote: Συνεπώς αναλογιστείτε την ατομική και συλλογική σας ευθύνη σε περίπτωση που ανεβείτε.
Δε νομίζω ότι "κάνεις κακό" ή "την λες" στη σχολή ή στον πρόεδρο ή στους καθηγητές αν δεν πας να δώσεις αύριο το μάθημά σου. Στον εαυτό σου μόνο κάνεις, καθώς όπως είναι η κατάσταση οι αναπληρώσεις φαίνονται απίθανες (μέχρι πριν λίγο καιρό όλοι μετρούσαν 13+13 βδομάδες να δουν που θα βγάλει μέσα στο καλοκαίρι).

Η εξεταστική αυτή είναι - νομίζω - ευκαιριακή, ό,τι μπορεί και προλαβαίνει ο καθένας δίνει.
Σαφώς, αν μόνο εγώ δεν κατέβω να δώσω αύριο, δεν γίνεται κάτι. Αλλά αν σεβόμασταν την απόφαση του ΦΣ κι αυριο δεν κατέβαινε κανένας, θα καταλάβαιναν επιτέλους πως ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κατεβαίνουμε με 24ωρες. Γιατί δηλαδή όλες οι υπόλοιπες σχολές το καταλαβαίνουν αυτό και η δική μας όχι?
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by vAs »

dpunis wrote:Σαφώς, αν μόνο εγώ δεν κατέβω να δώσω αύριο, δεν γίνεται κάτι. Αλλά αν σεβόμασταν την απόφαση του ΦΣ κι αυριο δεν κατέβαινε κανένας, θα καταλάβαιναν επιτέλους πως ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κατεβαίνουμε με 24ωρες. Γιατί δηλαδή όλες οι υπόλοιπες σχολές το καταλαβαίνουν αυτό και η δική μας όχι?
Έλα αφού τα ξέρεις τώρα.. Μηχανολόγοι, αμαξάτοι, καπιτάλες κλπ! Πριν λίγες μέρες τα λέγαμε!
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by Adamaklas »

vAs wrote:
dpunis wrote:Σαφώς, αν μόνο εγώ δεν κατέβω να δώσω αύριο, δεν γίνεται κάτι. Αλλά αν σεβόμασταν την απόφαση του ΦΣ κι αυριο δεν κατέβαινε κανένας, θα καταλάβαιναν επιτέλους πως ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κατεβαίνουμε με 24ωρες. Γιατί δηλαδή όλες οι υπόλοιπες σχολές το καταλαβαίνουν αυτό και η δική μας όχι?
Έλα αφού τα ξέρεις τώρα.. Μηχανολόγοι, αμαξάτοι, καπιτάλες κλπ! Πριν λίγες μέρες τα λέγαμε!
+++++++++ Μενουν ζωγραφο μην ξεχναμε μην ξεχναμε!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”