Status Updates

Ανέκδοτα, αστεία videos και εικόνες
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Status Updates

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life wrote:ποια ηταν η τελευταια φορα που σηκωθηκες 7 το πρωι για τζογκινγκ οπως πολλοι αμερικανοι που σνομπαρεις...αλλα εσυ εισαι νεοελληνας μαλλον (φεεεεετα) ....εγω λεω οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
Γυρνώντας από το κλαμπ μετά από είκοσι μπύρες πέντε βότκες και άλλα τόσα σφηνάκια για μπάλα μετράει; Αν μετράει τότε από το καλοκαίρι. Είχαμε απίστευτη πλάκα. Μόνο ποδόσφαιρο δεν παίξαμε. Πρέπει να ανακαλύψαμε καινούριο άθλημα, αλλά η επιχειρηματικότητα στην Ελλάδα πάει κατά διαόλου.
Οι αμερικανοί που το κάνουν είναι κάτι ξεπουλημένοι 40ρηδες που έκαναν κάτι στο ''κολέγιο'' και τώρα θέλουν να νιώσουν και πάλι 20. Οι ίδιοι το προηγούμενο βράδυ έχουν λιώσει με τους φίλους τους στο χειρότερο κωλόμπαρο. Και συνήθως έχουν και καραφλίτσα.
Μόνο νεοέλληνας με αυτή την έννοια του όρου δεν είμαι. Αλλά αστόχησες, όπως ο Bryant σε όλα τα σουτ που δεν είναι με τους άμπαλους που δεν σηκώνουν καν χέρι στο σουτ.
lakers4life24 wrote:ελα ρε σλασερ αφου με προκαλει και με προσβαλλει χωρις να με ξερει καν ρε
Τρέξε στον Στερν, θα τιμωρήσει όλους τους άλλους για ένα περιστατικό χωρίς μάρτυρες. (Αποδυτήρια Σπερς 2006).
lakers4life24 wrote:λες κι επρεπε να μπεκρουλιαζω απ τα 11 οπως εσυ
Εδώ με προσβάλλεις, από τα 12 μπεκρουλιάζω. Δε μπορώ να θυμηθώ από πότε πίνω.
lakers4life24 wrote:εναν αργο και βασανιστικο θανατο απλα χωρις να το παιρνεις πρεφα....καλα ρε π@στη μου σ ολο το πολυτεχνειο δλδ δεν υπαρχει ΕΝΑΣ που να μην πινει ποτε σαν εμενα
και αν δε με πιστευεις εχω και παραδειγματα αξιλογοτατων ανθρωπων που ομως ειχαν αυτα τα δυο ως συνηθεια και ο τροπος του θανατου τους(του λευκου θανατου θα ελεγα διχως υπερβολη) εκανε πολυ κοσμο να κλαψει με μαυρο δακρυ και μετα να αναλογιστει "" μηπως πρεπει να τα κοψω μαχαιρι μπας και σωσω τπτ?'' ...αν και ισως υπερβαλλω λιγο αυτο ειναι για να ταρακουνηθουν λιγο καποιοι και ν απολαυσουν το δωρο της ζωης ακεραιο χωρις εξαρτησεις....φιλε minus αυτο δεν ειναι ευχη (η πρωτη φραση) ειναι καταρα και αν το πες γι αστειο ειναι πολυ μακαβριο αστειο και τουλαχιστον εγω δε γελασα καθολου αλλα προβληματηστικα και λεω απο μεσα μου ''γιατι θεε μου μορφωμενα παιδια να πεφτουν σ αυτη τη μαστιγα?'' αυτα απο μενα...μπορειτε να κοροιδεψετε, να προβληματιστειτε και να με βρισετε αν θελετε...αλλα η αληθεια δν απεχει πολυ απ αυτα που λεω
Για ποιο πράγμα μιλάει;
α) ηρωίνη
β) κοκα
γ) τσιγάρο
δ) Άγιος Βασίλης

Κάπου σε όλα αυτά λες 'χωρίς υπερβολή'. Μμμμμμμ.

Peace. Μιας και το γράφουν όλοι, έπεσα και εγώ θύμα της μόδας.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Enositis »

Κουτσίκι δε με στεναχωρουν οι αντιλήψεις σου τόσο όσο ότι τα γράφεις χωρις να ισχύουν. Θα μου πεις που ξέρω τι κάνεις μονος σου μες στο σαλόνι σου; Some things are more obvious than the fact that Justin Bieber is a girl.
Γράφεις ότι πινεις λίμνες αλκοολ και νιώθεις μάγκας γι αυτό.
Lakers μέτρον άριστον. Ένα δύο ποτά δεν κάνουν κακό ίσα ίσα το αλκοολ έχει και ευεργετικές ιδιότητες.
Μαγκιά σου όμως και σου βγάζω το καπέλο που έχεις μια άποψη την εκφράζεις και την υπερασπίζεσαι με σωστά επιχειρήματα και για μένα είναι μεγάλη μαγκιά να έχεις το θάρρος της γνώμης σου όταν η πλειονότητα διαφωνεί μαζί σου.
Οι υπερβολές μόνο κακό κάνουν και όπως είπε ο Lakers μάλλον όταν γαμιόμαστε σε ποτο τσιγάρο κλπ θέλουμε να καλύψουμε κάτι άλλο. Ακόμα και η "υπερβολή"¨στις γυναίκες και το σεξ.
Όπως προείπα μέτρον άριστον.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by lakers4life24 »

Ενωσιτη σοβαρα τωρα εισαι πολυ μαγκας :P
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by who »

Το τσίμπησα το πολυπόθητο δωράκι! :mrgreen:
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Enositis »

who wrote:Το τσίμπησα το πολυπόθητο δωράκι! :mrgreen:
για πες και σε μας τους φτωχομπινεδες
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by who »

Image


Αγαπώ πολύ τη μαλαγάνα μου, που ξέρω ότι με παρακολουθεί τώρα. :P
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Enositis »

ΓΑΜΑΤΟΣ
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Status Updates

Post by kage21 »

Ρε kuchiki τα quotes με το χερι τα γραφεις??? :?
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Status Updates

Post by SlasherG »

lakers4life24 wrote:..καλα ρε π@στη μου σ ολο το πολυτεχνειο δλδ δεν υπαρχει ΕΝΑΣ που να μην πινει ποτε σαν εμενα..
... :roll: ..

.. Σ'τον βρήκα.. ΕΓΩ.. εντάξει τώρα? ευχαριστημένος?..

Φτάνει πια αυτή η συζήτηση περί ορθορεξίας, και υπερυγιεινού τρόπου ζωής ή άμετρης κρεπάλης.. Αν θες να ζήσεις χωρίς τσιγάρο και ποτό, ζήσε ρε γαμώτο μου, αν όχι, πάλι χέστηκα, κάνε ό,τι θες..

..να θυμάσαι όμως.. ΟΛΑ ΜΕ ΜΈΤΡΟ.. δεν χρειάζεται να υπερβάλλεις στη ζωή σου.. Και πόσο μάλλον δε χρειάζεται να λες 100 χιλιάδες φορές πόσο πολύ σ' αρέσει ή δε σ' αρέσει το τσίπουρο..

Οκ είναι φόρουμ, και μάλιστα άχρηστο ποστ.. Αν θέλετε να συζητήσετε για διατροφές κλπ, ανοίξτε ΣΟΒΑΡΟ τόπικ στο Health-Fitness κλπ.. Δεν χρειάζεται να ανάβουν τα αίματα για τέτοιους λόγους..

Peace out..

Έδιτ: τι άχρηστο, τι στάτους άπντεητς.. Όλος ο κόσμος ένα μεγάλο τασάκι λέμε..

Ορίστε.. Με αναγκάσατε να κάνωψιλο φλέημ πάλι.. Έλεος πια αυτά τα wannabe trolls..
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
KonTaz
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 429
Joined: Mon Nov 08, 2010 10:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Εκεί,Άντε Γεια

Re: Status Updates

Post by KonTaz »

Έπινα μια μπύρα και λέω στον Slasher:Θέλεις μια γουλιά,καλό κάνει :D

Απαντάει ο Slasher: Και το γάλα καλό κάνει :mrgreen: :lol:
Την κάνω χωνί,αράζω.
Την κάνω τζαμάουα,είμαι τέλειος.
Post Reply

Return to “The Funny Section”