Aθλητικά & τρέλα!!

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by vAs »

Yπάρχει κανα κύπελλο-έπαθλο να δίνουμε στον 5ο της superleague? Όχι τίποτα άλλο επειδή είναι συνη8ισμένοι οι 5οι να σηκώνουν κούπες γι' αυτό το λέω :) :)
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Doublecore »

στις 15 ιουλιου αρχιζουν οι ευρωπαικες υποχρεωσεις του Ολυμπιακου!!!!!βεβαια θα παιξει με κατι απιθανες ομαδες του στυλ Λευκορωσια ή Λιχτεσταιν αλλα θα αρχισει προετοιμασια αμεσως μετα το μουντιαλ!

εεεεεε ρε γλεντια!!!
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by misfit »

Πωωωω ρε πόνος τα βαζελάκια τόσα χρόνια...
Δεν πειράζει,βγάλτε το άχτι σας εδώ στο φόρουμ ;)
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Ρε δεν πειράζει! Καλύτερα που δεν πάθαμε ΥΠΕΡΚΟΥΠΩΣΗ φέτος!!! Θα την πάθουμε του χρόνου!!!
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by vAs »

Εσείς από πάνω προσέξτε με λίγο. Θύελλα ξέρεις ότι είμαι συζητήσιμος στα αθλητικά και δε μιλάω σε καμία περίπτωση σαν πορωμένος Παναθηναϊκός, αλλά σαν 'απλός' φίλαθλος. Φέτος έγινε κάτι τρομακτικό για τον Ολυμπιακό. Οκ μας χαρίσατε το πρωτάθλημα, όπως σας το είχαμε χαρίσει και εμείς κάποιες συγκεκριμένες χρονιές στο παρελθόν (δε λέω όλες προς θεού). Τέλοσπαντων, πέρα από αυτό καλώς ή κακώς το ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΟΕΟΕΟΕΟΕ!! :P :P
Τώρα όσα χρόνια υφίστανται τα play offs και ο Παναθηναϊκός έβγαινε δευτεροτρίτος, παίζαμε και λίγη μπάλα και παίρναμε τη δεύτερη θέση (C. L.) - δίκαια - κατά τη γνώμη μου. Εσείς φέτος πρώτη χρονιά στο θεσμό, αν πω οτι το λούσατε θα είναι λίγο!! :D :D :D Μάλλον, επειδή ο πρόεδρας περιφρονούσε τόσα χρόνια τα play offs, είπαν και οι παίκτες σας να το ναυαγίσουν το ΒΑΠΟΡ και να τερματίσετε στην σωτήριο θέση νούμερο 5. 5 ναι. 15 Ιουλίου διάβαζα σήμερα στις εφημερίδες έχετε επίσημο ματσάκι και μία από τις υποψήφιες ομάδες είναι η 'ΣΑΝ ΤΖΟΥΛΙΑ' Χαχαχ! Πολύ μ΄άρεσε το όνομα. Επίκαιρο πάνω απ' όλα ;)
Και μην έρθει κανας εξυπνάκιας να πει ότι εμείς τα βαζελάκια είμαστε συνηθισμένοι δεύτεροι, άτιτλοι και άλλες τέτοιες πειραιώτικες εξυπνάδες που λένε αρκετοί από σας. Αν είναι να συζητήσουμε θα συζητήσουμε ήρεμα κι ωραία 8-) 8-)
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Κοίτα είναι γεγονός ότι ήταν για λύπηση ο φετινός Ολυμπιακός στην μπάλα, οπότε δεν έχουμε να συζητήσουμε κάτι επ' αυτού. Και η πέμπτη θέση ήταν αυτή που του άξιζε στα πλέι-οφ με βάση τις εμφανίσεις που έκανε. Τώρα εγώ πραγματικά δεν πίστευα ότι ο Μπαντοβιτς μπορούσε να τα πάει χειρότερα από τον Ζίκο και να που τα κατάφερε! Άμα θες μπορούμε να μιλήσουμε για τα υπερχρέη του ΠΑΟ σύμφωνα με την Deloitte και μπορούμε να μιλήσουμε για το ακόλουθο δημοσίευμα του Sport24!
Πράσινα "δώρα" σε ξένο διαιτητή!

"Το 1994 ο πρόεδρος του ΠΑΟ μου έκανε ακριβά δώρα για ευνοϊκή διαιτησία", είπε ο διαιτητής του τελικού του Τσάμπιονς Λιγκ που έγινε στην Αθήνα Φιλ Ντον.

Μια απίστευτη καταγγελία έκανε με δηλώσεις του στην αγγλική ιστοσελίδα Daily Mail ο διαιτητής του τελικού του Τσάμπιονς Λιγκ στην Αθήνα το 1994, Φιλ Ντον.

Ο 58χρονος πλέον άνδρας αποκάλυψε πως μετά το ματς, ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού τον επισκέφτηκε στο ξενοδοχείο όπου διέμενε και του έκανε κάποια ακριβά δώρα, με σκοπό όπως λέει να έχει ευνοϊκή διαιτησία η ομάδα του τη νέα σεζόν!

"Μετά την διαιτησία μου στο ματς της Αθήνας το 1994 ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού με επισκέφτηκε στο ξενοδοχείο μου μαζί με τους βοηθούς μου και μου έφερε κάποια ακριβά δώρα. Πιστεύω ότι το έκανε προφανώς για να χτίσει μια καλή... σοδειά ενόψει της νέας σεζόν, σε περίπτωση που κληρωνόμουν να διατητεύσω την ομάδα του".

Στη συνέχεια ο Φιλ Ντον, τόνισε πως πολλές φορές αυτό συνέβη στην καριέρα του, με αποτέλεσμα τώρα να έχει τόσα πολλά ακριβά ρολόγια, που δεν ξέρει πιο να πρωτοφορέσει!

"Έχω τόσα πολλά κοσμήματα και ρολόγια από δώρα, που πραγματικά για ένα διάστημα θα μπορούσα να φοράω και ένα διαφορετικό κάθε ημέρα για ένα μήνα".
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Aλλα 2 τετοια και θα αποκτησουμε προπονητη.... (οχι οτι εφταιγε μονο ο Γιαννακης σημερα, αλλα τεσπα...)
I am going according to plan.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Διάτανος »

τραγικός ο οσφπ σήμερα.σπάνια τον έχω δει χειρότερο
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by vAs »

0/23 τρίποντα. Τι άλλο να πεις? Έφταιγε η καφτή ατμόσφαιρα του ΟΑΚΑ λέω εγώ :P
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Τα 0/23 ειναι η πιο αθλια δικαιολογια ever. Τα πιο πολλα απο αυτα τα σουταρε η ο Τσιλντρες, η ο Μιλος με εκβιασμενα fade-away στη ληξη του χρονου η ο Παπαλουκας πισω απο τα 7 μετρα.... Φαντασου σουταρε 3 ο Μπουρουσης. Αφου δε σουταρε κι ο Σοφοκλης απο τα 6.25, παλι καλα...

Δεν ειχαμε "αστοχια" χτες. Κακες επιλογες ειχαμε. Αν βαραγαμε οπως ο παναθηναικος που σουταρε τα 20 απο τα 25 ελευθερος, θα ειχαμε βαλει περισσοτερα.

Τωρα το οτι δεν του μπαινανε του Τσιλι κατι λει απ εξ επαφης, καρφωματα κλπ, μπορεις να το πεις και γκαντεμια...
I am going according to plan.
Post Reply

Return to “Αθλητικά”