Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο-The Game!-Τέλος

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
miranda
Posts: 30
Joined: Wed Oct 05, 2011 9:51 am
Σχολή: Αρχιτέκτονας
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by miranda »

καγκε πολυ καλη δουλεια με τον χαρη.. πραγματι βασιμο, κ ειμαι σιγουρη οτι για να παιζετε το κεφαλι σας κορωνα γραμματα με τον αδαμακλα ειστε σγρ... κραταω μια πισινη κ γι αυτο το γυρο κ εμενω στην ψηφω της προηγουμενης εβδομαδας.. αλλωστε απο οτι φαινεται δν την γλιτωνει ο χαρης ετσι κι αλλιως.. ψηφιζω μαμα μαφια
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by castiel »

HarisSukhoi: 6 (kage21,adamaklas,mama mafia.Mpourditsas,Agiaksitelamon,fermat )
mama mafia: 3 (HarisSukhoi, eirini, miranda)
__________
Ο Harissukhoi φαινόταν προβληματισμένος.. ο λαός είχε στραφεί εναντίον του..
Οι πολίτες των έσυραν στην εξέδρα! Ο δήμιος τον παρέλαβε και ήταν έτοιμος να του περάσει την κρεμάλα...
Ξαφνικά άνεμος άρχισε να σηκώνεται! Ένα ελικόπτερο βρισκόταν πάνω από τα κεφάλια των πολίτων και πλησίαζε ο έδαφος! Έντρομοι οι πολίτες, άρχισαν να τρέχουν! στην εξέδρα έμεινε μόνο ο δήμιος,πιστός πάντα στα καθήκοντά του και ο Χάρης. Ένας σκοπευτής από το ελικόπτερο πυροβόλησε με ένα αναισθητικό όπλο τον δήμιο, ο οποίος αμέσως έπεσε κάτω!
"До свидания присосками! Я тот, кто убил твоего народа!", φώναξε δυνατά ο Χάρης και ανέβηκε στο ελικόπτερο...
Το ελικόπτερο άρχισε να κινείται προς την Πανεπιστημιούπολη, εκεί που ο Χάρης είχε το καταφύγιο του... Οι όμορφες κοπελίτσες της φιλοσοφικής ήταν ιδανικό καμουφλαζ, ενώ περνούσε και ευχάριστα την ώρα του μαζί τους, όταν δεν έκανε άλλα σχέδια...
Οι πολίτες άρχισαν να τρέχουν προς την πορεία που είδαν το ελικόπτερο να κατευθείνεται.
Και ενώ το είχαν χάσει, το είδαν ξαφνικά να απογειώνεται.. ο Χάρης είχε φτάσει στον προορισμό του!
Ήξερε πώς δεν θα ζούσε για πολύ... αλλά δεν μπορούσε να δεχτεί να αφήσει την τελευταία του πνοή στην κρεμάλα, δεν ήθελε να έχει έναν τόσο ατιμωτικό θάνατο. Όχι, δεν θα τους έκανε την χάρη...
Πήρε το Tanto από την γυάλινη προθήκη που το φύλαγε... Το ακούμπησε πάνω στο τραπέζι και πήρε μερικές βαθιές ανάσες... Άνοιξε τον υπολογιστή του και άρχισε να πληκτρολογεί γρήγορα στο command window... τι έκανε άραγε??
Άφησε τον υπολογιστή.. Κοίταξε για μια τελευταία φορά την οθόνη... Ξαναπήρε το tanto στο χέρι του, αυτή τη φορά έπιασε τη λαβή του και με τα δύο χέρια. Πήρε άλλη μια βαθιά ανάσα, και την απόλαυσε όσο μπορούσε.. ήταν η τελυεταία του. Με μία απότομη κίνηση έχωσε το tanto στο κορμί του.. Μια κραυγή πόνου πήγε να βγει από το στόμα του, αλλά κατάφερε να την πνίξει...
"Καλά να πάθετε" σιγοψυθίρισε και τα μάτια του έσβησαν με ένα χαμόγελο και μια έκφραση κακίας στο πρόσωπο του...
15 λεπτά αργότερα, οι πολίτες κατάφεραν να εντοπίσουν το κρυσφήγετο του Χάρη. Έσπασαν την πόρτα και μπήκαν μέσα. Βρήκαν το πτώμα του, σε μια λίμνη αίματος. Λίγοι παρατήρησαν αυτήν την περίεργη έκφραση στο πρόσωπό του, αλλά κανείς δεν είπε τίποτα.. Κάποιος είδε την οθόνη του υπολογιστή να κινείται.
Ήταν το screensaver, ένα ελίκοπτερο έκοβε βόλτες στην οθόνη.. ειρωνία,ε?
Κούνησε λίγο το ποντίκι και ο υπολογιστής μπήκε σε λειτουργία. Ήταν ανοιχτός ένας περίεργος player, με ενα βίντεο να είναι σε παύση.
Το έβαλε να παίζει. Ήταν ο HarisSukhoi και μιλούσε στην κάμερα!
"Γεια σας κορόιδα! είμαι σίγουρος πώς αυτή τη στιγμή που βλέπετε το βίντεο, είστε δίπλα στο νεκρό πτώμα μου! Δεν πειράζει, εγώ έκανα καλά τη δουλειά μου μέχρι τώρα, να κοιτάξτε:
Εκείνη τη στιγμή το πλάνο άλλαξε... Ήταν ο shlasher τη στιγμή που σφάδαζε από τον πόνο,γιατί καιγόταν.. το πλάνο ξαναάλλαξε... αυτή την φορά έδειχνε τον enositi, την ώρα που κάποιος χειριζόταν την φονική φρέζα...
Ξανά ο Χάρης στο πλάνο..
Να είστε σίγουροι ότι θα ακολουθήσετε και οι υπόλοιποι.. τίποτα δεν έχει τελειώσει, η κληρονομιά που έχω αφήσει πίσω μου θα συνεχίσει το έργο μου!!
Και τώρα σας έχω μια έκπληξη! Ας πάει κάποιος να δει τι έχω κάτω από το κρεβάτι μου...
Το βίντεο έκλεισε, και ένα πρόγραμμα αυτόματης διαγραφής δεδομένων ενεργοποιήθηκε! 2-3 πολίτες πήγαν να δουν τι είχε κάτω από το κρεβάτι του...
-Bόμβαααααα!!!!!!!!!!!

Άρχισαν΄ όλοι να τρέχουν να σωθούν!!

5
4
3
2
1
.
.
.
.
.
Image

Μια τεράστια έκρηξη ξύπνησε όλη την EMΠire! Ευτυχώς όλοι πρόλαβαν να βγουν από το σπίτι, και ευτυχώςη πόλη δεν θρύνησε άλλα θύματα...
Οι πολίτες γύρισαν σιγά σιγά σπίτια τους, ταραγμένοι και φοβισμένοι από το τελευταίο μήνυμα του Χάρη. . .
____________
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Μόλις κάνατε τον HarrisSukhoi, αρχηγό της μαφίας να αυτοκτονήσει!

Το τόπικ κλειδώνει!! Όσοι πρέπει να μου στείλετε μήνυμα, έχετε προθεσμία μέχρι το Σάββατο στις 20.00 [έχω αγγλικά νωρίτερα και παίζει να βγω μετά, αλλά μέχρι Κυριακή θα έχει ξημερώσει]
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Kitharistas »

σιγά ρε αιμοσταγή.. :P λογικά όμως αφού πέθανε ο αρχηγός τα ηνία θα αναλάβει ο second in command.. :ugeek:
Rock on buddies...
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by castiel »

Οι πολίτες γυρνούσαν σπίτια τους.. Ο Bourditsas, παρέκλεινε από τον δρόμο του και πήγε έξω από το εστιατόριο. Είχε ένα μεγάλο ραντεβού...
Το ραντεβού του κατέφθασε.. Φορούσε κουκούλα και έτσι σε συνδυασμό με το σκοτάδι δεν μπορούσε να διακρίνει τα χαρακτηριστικά του προσώπου του, δεν μπορούσες να πεις με σιγουριά αν ήταν άντρας ή γυναίκα...
-Ψιιιιτ,εδώ... έκανε ο Μπουρδίτσας...
-Τι θες λοιπόν? γιατί τόσο μυστικό το ραντεβού μας?
-Έχω να σου κάνω μια πρόταση... ενδιαφέρεσαι?
-Να την ακούσω πρώτα..
-Να, έλεγα αν θες να μπεις στο γκρουπ μας... είμαστε μασόνοι της ΕΜΠire... Από τα κεντρικά με έχουν στείλει εδώ να στρατολογώ.. Είμαι μόνος προς το παρόν και μόλις φτιάξουμε έναν δυνατό πυρήνα θα μας παραχωρήσουν και άλλη δύναμη... το θέμα είναι να βρεθεί αυτός ο πυρήνας.. γι'αυτό ήρθα σε εσένα και από αύριο θα συνεχίσω με άλλους...
-Μεγάλη μου τιμή που με επέλεξες πρώτα, αλλά νομίζω κάνεις κάτι λάθος..
-Τι?
-Από αύριο δεν θα μπορείς να συνεχίσεις την στρατολόγηση..
-Γιατί?
-Γιατί θα σε σκοτώσω εγώ τώρα!!!

Τον πυροβόλησε 3 φορές στο κεφάλι... Αν δεν είχε σιγαστήρα το όπλο ίσως κάποιος να είχε προλάβει να δει το πρόσωπο που αδίστακτα πυροβόλησε τον δύσμοιρο και άτυχο Μπουρδίτσα...
_______

RIP Μπουρδίτσα,αθώε πολίτη και αρχηγέ των Μασόνων. . . . . . .
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by castiel »

άσε, έχουν εξαπλωθεί παντού...
βλακεία έκανα βασικά, έπρεπε να γραψω ότι είναι της λέσχης Bilderberg, που είναι και της μόδας τελευταία :P
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Fermat
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2011 9:11 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Fermat »

Οχι ρε παιδιά τον Μπουρδίτσα!!!!

Αφου σκοτώ9ηκαι ο Μπουρδίτσας τώρα πλέον 8α έχει ν-1 λόγους να μπαίνει στο φόρουμ & αυτόματα μειώνονται & οι πιθανότητες να μας βάζει Αλκίνοο!!!

RIP Mpourditsa
:cry: :cry: :cry: :cry:

Λαυπάμαι 2 φορές το χαμό σου :|
Η ποίηση είναι η τέχνη του να δίνεις στο ίδιο πράγμα διαφορετικά ονόματα, ενώ τα μαθηματικά είναι η τέχνη του να δίνεις σε διαφορετικά πράγματα το ίδιο όνομα---Ανρί Πουανκαρέ
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Adamaklas »

Να αναπαυθεις εν ειρηνη ρε μπουρδιτσα.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by sid »

Fermat wrote:Οχι ρε παιδιά τον Μπουρδίτσα!!!!

Αφου σκοτώ9ηκαι ο Μπουρδίτσας τώρα πλέον 8α έχει ν-1 λόγους να μπαίνει στο φόρουμ & αυτόματα μειώνονται & οι πιθανότητες να μας βάζει Αλκίνοο!!!

RIP Mpourditsa
:cry: :cry: :cry: :cry:

Λαυπάμαι 2 φορές το χαμό σου :|
Απ' της ψυχής μου το ιερό

ως της ζωής μου το παλ**ρμο

χτίσε μια γέφυρα να πάω και να 'ρθω
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by castiel »

Fermat wrote:Οχι ρε παιδιά τον Μπουρδίτσα!!!!

Αφου σκοτώ9ηκαι ο Μπουρδίτσας τώρα πλέον 8α έχει ν-1 λόγους να μπαίνει στο φόρουμ & αυτόματα μειώνονται & οι πιθανότητες να μας βάζει Αλκίνοο!!!

RIP Mpourditsa
:cry: :cry: :cry: :cry:

Λαυπάμαι 2 φορές το χαμό σου :|
Ο αλκίνοος έχει πει "Φεύγει η ζωή, τελειώνει" :p


μην στενοχωριέσαι Fermat, θα βάζω εγώ Αλκίνοο, αγαπημένος καλλιτέχνης!!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kage21 »

HarisSukhoi wrote:
Τι μασόνοι ρε?
Σκασε ψοφιε :twisted: :twisted: :twisted:


RIP Mpourditsas...δεν εφυγες αδικα...εβαλες το λιθαρακι σου και βγαλαμε το Χαρη...

Ο Μασονος ειναι ρολος??Νομιζα οτι ειναι απλως κομματι της ιστοριας...
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
Post Reply

Return to “Forum Burnout”