Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
scooby
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1205
Joined: Sun Jun 13, 2010 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by scooby »

τι την αρχησαμε αυτη την εξεταστικη γαμωτο....εχει γ..ει το πραγμα απο ολες τις πλευρες!!!να μου πεις κ το εξαμηνο να αρχιζε παλι δν θα μπορουσες να πας αλλα αλλο το ενα αλλο το αλλο!!
electron
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 240
Joined: Fri Jan 22, 2010 5:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by electron »

Με αποφαση του φοιτητικου συλλογου θα κλεισει η σχολη επειδη απεργουν τα ταξι και τα ΜΜΜ ; Ωραια. Δηλαδη οσοι ηταν σημερα στη σχολη, μαζευτηκαν και αποφασισαν να κλεισουμε αυριο επειδη δεν υπαρχει τροπος να φτασουν πολλοι απο μας στο ΕΜΠ. Περιφημα. Και χαρη στην προχειροτητα της καταστασης, αν δεν εχουν μπει στο e-polytexneio ή δεν εχουν παει και σημερα σχολη, αυριο καποιοι (που ετσι κι αλλιως θα γινει, γιατι δεν τσεκαρουν ολοι το φορουμ καθε 6 ωρες) θα κανουν τα αδυνατα δυνατα προκειμενου να πανε να δωσουν μαθημα, με το αμαξι τους μεσα στην κινηση, με το αμαξι της μανας τους ή με τα ποδια.

ΜΠΡΑΒΟ.

Και παιζει και να γινει η εξεταση για οσους πανε. Γιατι αυτα τα μαρκαδοριστικα δεν ξερω ποιος τα εγραψε και πώς τα αποφασισε και τι ωρα τα αποφασισε και ποιους ρωτησε.

Το θεμα με τις απεργιες ειναι μεγαλο και προφανως και ειναι τεραστιο προβλημα ειδικα για οσους δεν εχουν αυτοκινητο, αλλα ΙΣΩΣ επρεπε "ο φοιτητικος συλλογος" να το εχει χειριστει λιγο πιο γρηγορα μπας και βγει καμια επισημη ανακοινωση και ειναι ολοι καλυμμενοι. Και οχι μηνυματακια με μαρκαδορους εξω απο τη γραμματεια 15 ωρες πριν την εξεταση.
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by kage21 »

Το αυτακι μου εμενα πηρε σημερα το πρωι οτι οι εξετασεις θα γινουν και πως ο Παπαντωνης θα εγγυηθει προσωπικα ωστε να μπορεσουν να δωσουν αυτοι που λογω μεσων δεν μπορεσαν να ερθουν...
Αν και προσωπικα το θεωρω απιθανο...
Η πηγη της πληροφοριας ομοιοκαταληκτει με το ΓΑΠ...
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
scooby
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1205
Joined: Sun Jun 13, 2010 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by scooby »

αν ο παπαντωνης μπορει να το εγγυθει προσωπικα κ να γινει αλλη εξεταση για αυτους που δν θα μπορουν να να πανε,γιατι απλουστατα δν αλλαζουν την ημερομηνια του μαθηματος να το δοσουμε ολοι μαζι το μαθημα κ οχι να πανε αυριο μονο αυτοι που εχουν αμαξι;;;τι ηλιθιοι θεε μου!!!
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by kage21 »

Η πρωτη δικαιολογια που μου ηρθε στο μυαλο οτι μπορει να σου πει ειναι ''Θα ηταν αδικο να μην εξεταστουν οσοι δεν ενημερωθηκαν εγκαιρα για την αλλαγη και ηρθαν στη σχολη''

Η δευτερη:''δεν υπαρχουν περιθωρια και αλλης αναβολης της εξεταστικης...''
Εξαλλου οσοι δωσουν αυτες τις ''αναπληρωσεις'' θα το κανουν στις αρχες του εξαμηνου παραλληλα με μαθηματα...αποψη μου παντα
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
scooby
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1205
Joined: Sun Jun 13, 2010 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by scooby »

ναι η μια μερα παραπανω θα τους καθυστερησει!!!ας το βαλουν μεσα στην αλλη βδομαδα!τι να πω....τεσπα!!με την ανακοινωση αυτη εχουμε κατι πιο χειροπιαστο;;
riptor01
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 101
Joined: Wed Jun 02, 2010 2:09 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by riptor01 »

εστειλα μηνυμα στο παιδι που με ενημερωσε να παει γραμματεια να δει και να μου ξαναπει παλι με λεπτομερειες τι θα γινει τελικα και ποιανου ειναι αυτη η αφισα! υποψιν αυτος δεν μου ειπε κατι για αφισα.
riptor01
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 101
Joined: Wed Jun 02, 2010 2:09 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by riptor01 »

το παλικαρι μου ειπε οτι η αφισα ειναι εξω απο την γραμματεια και λει με αποφαση Φ.Σ .......αυριο κλειστα! του ζητησα να βγαλει μια φωτο και μου ειπε θα την ανεβασει!! τελικα μετα απο αυτο αυριο τι θα γινει??
dim
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 44
Joined: Fri Jun 25, 2010 9:40 pm
Gender: Male

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by dim »

Ο ΦΣ - μέχρι τωρα τουλάχιστον - καθορίζει το κατάληψη / μη κατάληψη. Το πρόγραμμα των εξετάσεων το βγάζει η γραμματεία, η οποία σήμερα έβγαλε 2 ανακοινώσεις (για τα λάθη στο πρόγραμμα). Άρα ήταν εκεί, παρόντες, ενήμεροι, κλπ και αποφάσισαν αύριο να γίνει κανονικά η εξεταστική.

Οι ναυπηγοί από την άλλοι έχουν αναβολή για κάποιο Σάββατο. Αν ήτανε να ισχύσει κάτι τέτοιο και για τη δική μας σχολή θα είχε ανακοινωθεί.
User avatar
leoorin
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 17
Joined: Wed Oct 12, 2011 9:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by leoorin »

Άρα αυτό σημαίνει ότι αύριο η σχολή λειτουργεί κανονικά?
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”