Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Locked
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by lakers4life24 »

μα απο δευτερα εχουν εξεταστικη αυτοι...
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
EiRiNaKi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 269
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:47 am

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by EiRiNaKi »

από αύριο 23/09
aleachilis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 95
Joined: Sun Jan 24, 2010 2:07 pm

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by aleachilis »

Συνάδερφοι, γράψτε τι πλαισιο θα κατεβάσετε, γτ μερικοί δίνουμε μάθημα πέμπτη και παρασκευή και δεν
ξέρουμε αν πρέπει να διαβάσουμε....
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by lakers4life24 »

Λοιπον θα κατεβω κι εγω γι αλλη μια φορα να ψηφισω το ανεξαρτητο κι ας ειμαι απο επαρχια. Σας παρακαλω παρα πολυ συναδελφοι οσοι ειστε και εσεις απο επαρχια καντε τον κοπο , αξιζει. Ολοι στη σχολη την τριτη, γιατι η συσπειρωση μας ειναι το κλειδι για τη νικη εναντια στη δικη τους συσπειρωση και οχι μονο γι αυτην τη συνελευση αλλα και για τις υπολοιπες, αν ειμαστε συσπειρωμενοι δεν προκειται να χασουμε. Κι αν δεν λυπαστε τα δικα μου τριανταευρα για τα πηγαινε-ελα και τα τζαμπα νοικια δεν σας κατηγορω καθολου, λυπηθειτε ομως(και ειμαι κατηγορηματικος εδω) το χαμενο χρόνο ΣΑΣ, τη χαμενη εξεταστικη ΣΑΣ , το χαμενο εξαμηνο ΣΑΣ. Μπορει να σας φαινεται αστειο αυτο που ειπα για το πασχα(οτι τοτε θα ανοιξουμε) αλλα αν ειστε 200 ατομα οnline την ωρα της συνελευσης καπου εκει θα παει το πραμα. Ουτε εμενα ειναι το καλυτερο μου να παρευρισκομαι σε συνελευσεις οπου η καπνα φτανει τα επιπεδα τον καμιναδων της χαλυβουργικης και 20 ατομα γκαριζουν, αλλα τωρα ειναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ. Σας παρακαλω ευαισθητοποιηθειτε και δραστε αναλογως. Τι αλλο πρεπει να κανω δεν ξερω :( ? Παμε γι αλλη μια φορα and VICTORY IS CLOSE!
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
rg1989
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 191
Joined: Mon Mar 01, 2010 11:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Παντού και πουθενά...

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by rg1989 »

lakers4life24 wrote:Λοιπον θα κατεβω κι εγω γι αλλη μια φορα να ψηφισω το ανεξαρτητο κι ας ειμαι απο επαρχια. Σας παρακαλω παρα πολυ συναδελφοι οσοι ειστε και εσεις απο επαρχια καντε τον κοπο , αξιζει. Ολοι στη σχολη την τριτη, γιατι η συσπειρωση μας ειναι το κλειδι για τη νικη εναντια στη δικη τους συσπειρωση και οχι μονο γι αυτην τη συνελευση αλλα και για τις υπολοιπες, αν ειμαστε συσπειρωμενοι δεν προκειται να χασουμε. Κι αν δεν λυπαστε τα δικα μου τριανταευρα για τα πηγαινε-ελα και τα τζαμπα νοικια δεν σας κατηγορω καθολου, λυπηθειτε ομως(και ειμαι κατηγορηματικος εδω) το χαμενο χρόνο ΣΑΣ, τη χαμενη εξεταστικη ΣΑΣ , το χαμενο εξαμηνο ΣΑΣ. Μπορει να σας φαινεται αστειο αυτο που ειπα για το πασχα(οτι τοτε θα ανοιξουμε) αλλα αν ειστε 200 ατομα οnline την ωρα της συνελευσης καπου εκει θα παει το πραμα. Ουτε εμενα ειναι το καλυτερο μου να παρευρισκομαι σε συνελευσεις οπου η καπνα φτανει τα επιπεδα τον καμιναδων της χαλυβουργικης και 20 ατομα γκαριζουν, αλλα τωρα ειναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ. Σας παρακαλω ευαισθητοποιηθειτε και δραστε αναλογως. Τι αλλο πρεπει να κανω δεν ξερω :( ? Παμε γι αλλη μια φορα and VICTORY IS CLOSE!
Μαζί σου... Γιατί δεν γίνεται να αφήνουμε κανένα να καθορίζει τη ζωή μας και τα σχέδιά μας με τις ετσιθελήστικες τακτικές του...
Ακούγεται εγωιστικό και είναι εν μέρει, αλλά αφορά τον εγωισμό πολλών. Δεν γίνεται να αφήνουμε μια συσπειρωμένη μειοψηφία να καθορίζει την ακαδημαϊκή μας πορεία...
User avatar
Irishman
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 660
Joined: Tue May 04, 2010 5:31 pm
Gender: Male
Location: Athenry

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by Irishman »

Δεν γίνεται να αφήνουμε μια συσπειρωμένη μειοψηφία να καθορίζει την ακαδημαϊκή μας πορεία...
Σκεψου λιγο παντως αυτο που λες. Και κανε εναν παραλληλισμο. Οχι μονο για την ακαδημαικη σου πορεια, αλλα για την πορεια της ζωης σου γενικοτερα. Και θα δεις ποια ειναι η συσπειρωμενη μειοψηφια που στην καθοριζει. ;)
By a lonely prison wall
I heard a young girl calling
Micheal they are taking you away
For you stole Trevelyn's corn
So the young might see the morn.
Now a prison ship lies waiting in the bay.
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by ShadowMech »

Σωστο, απλα η υπαρξη της μιας μειοψηφιας δεν αναιρει την υπαρξη και της αλλης ;)
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
rg1989
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 191
Joined: Mon Mar 01, 2010 11:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Παντού και πουθενά...

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by rg1989 »

winterwood wrote:
Δεν γίνεται να αφήνουμε μια συσπειρωμένη μειοψηφία να καθορίζει την ακαδημαϊκή μας πορεία...
Σκεψου λιγο παντως αυτο που λες. Και κανε εναν παραλληλισμο. Οχι μονο για την ακαδημαικη σου πορεια, αλλα για την πορεια της ζωης σου γενικοτερα. Και θα δεις ποια ειναι η συσπειρωμενη μειοψηφια που στην καθοριζει. ;)
Καταλαβαίνω τι λες... Πίστεψέ με όμως είναι πολύ πιο εύκολο στην παρούσα κατάσταση να να αντισταθείς απέναντι σε αυτούς τους λίγους της σχολής... Και οι άλλοι λίγοι που μας καθορίζουν, καλώς ή κακώς έχουν ψηφιστεί (με τον όποιο τρόπο έχει γίνει αυτό) από την πλειοψηφία των ψηφοφόρων... Ας βάλουμε μυαλό και ας μην ξεχνάμε... Τελοσπάντων η συζήτηση ξεφεύγει...
mnm
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Tue Sep 14, 2010 4:18 pm

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by mnm »

Spoiler: show
Image
http://www.civil.ntua.gr/news/2011/9/23 ... rytaneias/

Το κάνω ποστ εδώ, επειδή έγινε αναφορά στην προηγούμενη σελίδα.
nikolas87
Second Lieutenant
Second Lieutenant
Posts: 69
Joined: Thu Dec 09, 2010 6:44 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ανεξάρτητο Πλαίσιο "ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΧΟΛΗ"

Post by nikolas87 »

αχ και να χαμε αποφασισει στη συνελευση ανοιχτη σχολη και να μου λεγαν δεν γραφεις με το ετσι θελω οι αντιθετοι. θα επευτε αλυπητο ξυλο.
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”