Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Μπλεεεεχ :)

Ολοι σε ψαχνανε σημερα, κουκουλοφλωρε! Αλλα βρηκαν εμενα, αντι για σενα.

Γιατι να γινει αυτο?

Γιατι?

Θα ηθελα να βρουν εσενα.

Εγω ηθελα να πιω και να βραχνιασω και αλλο την φωνη μ!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Adamaklas wrote:Γιατι να γινει αυτο?


(κηρύσσω όχι κυρήσω)
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

electron wrote:Τι σας εχει πιασει και βαζετε ταμπελες στον κοσμο, δεν μπορω να το καταλαβω
όχι άλλο έντεχνο , όχι άλλο πλιάτσικα
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

all. koukoulofloros wrote:το φόρουμ έχει μπαγκ

εκτός και αν η (β-α)/2 δεν ξέρει να διαβάζει π.μ.

αγράμματοι ανεξάρτητοι
Τς τς τς! Και εγώ που σε εμπιστεύτηκα και νόμιζα πως δεν τα έλεγες πίσω από την πλάτη μου! Ντροπή και αίσχος! Νομίζω εκμεταλλεύεσαι (στο έπακρον) το γεγονός ότι τώρα αρχίζω να ασχολούμαι με το φόρουμ... :-p

Y.Γ.
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

θα σου πω εγώ που είμαι παλιός στο φόρουμ και έχω προλάβει τις ωραίες εποχές που μέλος του φόρουμ και του κόκκινου στρατού άνοιγε τόπικ για ένα παιδάκι που ζητιάνευε ενώ μικροαστοί φοιτητές βγάζανε τα μάτια τους σε τουαλέτα εργαστηρίου και τι άδικος που είναι ο κόσμος και πόση ανισότητα υπάρχει και δεν θα μπορεί να κοιμηθεί το βράδυ από τα σόδομα και γόμορα που είδαν τα αθώα ματάκια του

ωραία εποχή
αλλά δεν βαριέσαι , και τώρα γράφει ο αδάμακλας , οι ανεξάρτητοι θα πάρουν συνέλευση και ο winterwood ετοιμάζεται να γίνει η Λίνα Νικολακοπούλου των 00ς

λοιπόν , στο παλέρμο , κάποιος σατανικός μοδ θα αναλάβει να μοιράσει τους ρόλους υποτίθεται με Random πράσινα άλογα

η πραγματικότητα θα είναι πολύ πιο ύπουλη , ακόμα πιο ύπουλη από το γεγονός ότι μέλη των εαακ διαγράφονται με ασφαλίτικες τακτικές από το φόρουμ-παρακλάδι της ΓΑΔΑ

κανείς δεν αντέχει να μοιράσει ρόλους στην τύχη , θα πρέπει να είσαι τόσο αγαθός όσο ο Steve Martin στην ταινία που κυνηγάει την μεγάλη μύτη του και την Daryl Hannah , ή μηχανολόγος μηχανικός που πιστεύει ότι η συνέλευση την Τρίτη θα ματαιωθεί και η σχολή θα ανοίξει κανονικά

οπότε , αφού όλα είναι προσχεδιασμένα , είναι σίγουρο

ότι ρουφιάνο θα βάλουνε τον Adamakla , τσιράκι την mama mafia , πολίτες τους ανεξάρτητους , δολοφόνους την δαπ (δαπ στηρίζει δολοφόνους λολ άλλη γαμάτη συνέλευση , θα έχουν και όλα τα τηλέφωνα πρόχειρα να μπορούνε να συννενοούνται μεταξύ τους ή να κάνουν τηλεφωνικές φάρσες στα θύματα) , το Eirinaki θα δηληριάζει τον Lakers4life , ο Χάρης θα είναι ο μπάτσος και εγώ ο δολοφόνος του ρουφιάνου

για εσένα δεν περισσεύει ρόλος , αλλά μπορείς να κάνεις λίγα ποστ και να περάσεις απαρατήρητη χωρίς να υποψιαστεί κανείς την αλήθεια , όπως -εδώ που τα λέμε- έκανες και στο άλλο παιχνίδι του φόρουμ , με τον nikon-a , και στο τέλος να είσαι με τους νικητές

ο μόνος χαμένος θα είναι ο ελεύθερος μας χρόνος και η κοινή λογική , αλλά αυτά τα δύο έχουν ψοφήσει εδώ και δεκαετίες


ο πλιάτσικας είναι γαμάτος αλλά σκότωσε αυτό :




ακόμα και αν η τσάτσου είναι θεά :oops:
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

Κι εγώ που νομιζα πως οι ανεξάρτητοι δε θα πάρουν ποτέ συνέλευση, γιατί
Δαπίτης wrote:διασπούν τη φοιτητική κοινότητα
και
Αριστερός wrote:θα καούν στα τάρταρα της κολάσεως
στις 26/9 στις 6 η ώρα. (γιατί δεν ήταν τυχαία η αλλάγή ημέρας.. 26/9(ή αλλιώς 9 γυρισμένο 180μοίρες --> 6) στις 6 το απόγευμα. Ή αλλιώς 26+11 (βλ. 2011), *2 (βλ. δευτέρα) *9 --> (26+11)*2*9=666


Αν τα καταφέρω και επιβιώσω, λοιπόν, από αυτή τη διαβολική μέρα, ίσως τελικά να καταφέρουμε να βρούμε και έναν ρόλο για μένα μια και είμαι ένας μηχανολόγος που πιστεύει στην ακύρωση της Γ.Σ., το ρόλο του αφηγητή, που όλα θα τα ξέρει, αλλά υποχθόνια τίποτα δε θα αναφέρει την ώρα που όλοι θα ψάχνουν...
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

HarisSukhoi wrote:Αδικαιολόγητος.
όντως , τι δικαιολογία να πεις όταν όλα τα μεσα μεταφοράς απεργούν και η ελάχιστη χρέωση των νυχτερινών ταξί έχει φιξάρει στο πακέτο :

[15 ευρώ , τσιγαρίλα , παπαροαθλητικά , πρέπει να κάνουμε κάτι να αλλάξει η νοοτροπία μας , δεν πτωχεύσαμε οικονομικά , τα ήθη και οι αξίες πτωχεύσανε , αλλά να σου πω κάτι , καλύτερα , μπας και γίνουμε άνθρωποι επιτέλους , το πασόκ ποιός το ψηφίζει ακόμα μου λες , και αυτός ο γιωργάκης , και εγώ τον είχα ψηφίσει , όταν δεν είχα το ταξί , δούλευα σε περίπτερο , το μεροκάματο να βγαίνει , όχι σαν τον ανεπρόκοπο τον γιο μου , εσύ τι σπουδάζεις , α εμπ , ναι το ξέρω , ζωγράφου δεν είναι , έχετε και γκομενάκια εκεί ε δίπλα , προχτές είχα πάρει μία με την φούστα ως τον αφαλό , εσύ , τι λέει σήμερα , θα σκοράρουμε , εγώ στα νιάτα μου , και τώρα δηλαδή , και ο ανεπρόκοπος ο γιος μου επίσης , μου έμοιασε , 14,38 είναι , 15 δηλαδή , μην σε κουράζω με ψιλά , καλή συνέχεια , άντε να δούμε τι θα δούμε]


Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

(β-α)/2 wrote:Κι εγώ που νομιζα πως οι ανεξάρτητοι δε θα πάρουν ποτέ συνέλευση, γιατί
Δαπίτης wrote:διασπούν τη φοιτητική κοινότητα
και
Αριστερός wrote:θα καούν στα τάρταρα της κολάσεως
στις 26/9 στις 6 η ώρα. (γιατί δεν ήταν τυχαία η αλλάγή ημέρας.. 26/9(ή αλλιώς 9 γυρισμένο 180μοίρες --> 6) στις 6 το απόγευμα. Ή αλλιώς 26+11 (βλ. 2011), *2 (βλ. δευτέρα) *9 --> (26+11)*2*9=666


Αν τα καταφέρω και επιβιώσω, λοιπόν, από αυτή τη διαβολική μέρα, ίσως τελικά να καταφέρουμε να βρούμε και έναν ρόλο για μένα μια και είμαι ένας μηχανολόγος που πιστεύει στην ακύρωση της Γ.Σ., το ρόλο του αφηγητή, που όλα θα τα ξέρει, αλλά υποχθόνια τίποτα δε θα αναφέρει την ώρα που όλοι θα ψάχνουν...
χαχαχαχαχα

ο ύπουλος πολιτικός σου ρόλος επιβάλλει να φορέσεις κουκούλα για να επιβιώσεις , προτείνω να μετονομαστείς σε κουκουλοφλώρα , ή πάστα φλώρα



διακρίνω αγκαθοκριστοεπιρροές χμ

πάω να δηλώσω συμμετοχή στο παιχνίδι , θα σε ξεσκεπάσω είτε σαν δολοφόνο πολιτών είτε σαν δολοφόνο χρωματικών συνδυασμών (άσπρο-γαλάζιο)

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by ShadowMech »

all. koukoulofloros wrote:θα σου πω εγώ που είμαι παλιός στο φόρουμ και έχω προλάβει τις ωραίες εποχές που μέλος του φόρουμ και του κόκκινου στρατού άνοιγε τόπικ για ένα παιδάκι που ζητιάνευε ενώ μικροαστοί φοιτητές βγάζανε τα μάτια τους σε τουαλέτα εργαστηρίου και τι άδικος που είναι ο κόσμος και πόση ανισότητα υπάρχει και δεν θα μπορεί να κοιμηθεί το βράδυ από τα σόδομα και γόμορα που είδαν τα αθώα ματάκια του
Πωωω τι μου θυμισες τωρα... επικες εποχες!
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

HarisSukhoi wrote:Αδικαιολόγητος.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”