Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Locked
User avatar
master
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 601
Joined: Thu Oct 21, 2010 6:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by master »

electron wrote:Παιδια να κανω μια ερωτηση.
Ο ομιλητης των ΕΑΑΚ ειπε οτι θα προτεινει στη Συγκλητο της Παρασκευης οσοι χρωστανε λιγα και θα τελειωναν το Σεπτεμβρη τη σχολη, να δωσουν εξετασεις κια να γινει η εξεταση των διπλωματικων τους.
Μπορει καποιος να μου πει αν και πώς εγινε δεκτη αυτη η προταση στη Συγκλητο?? Παρθηκε καποια σχετικη αποφαση ?

Ο Σιμόπουλος τους άφησε να του πουν ότι θέλουν περί του θέματος αλλά είπε πως δεν θα πάρει απόφαση άμεσα καθώς δεν εξαρτάται μόνο από αυτόν αλλά από τις διοικήσεις όλων των σχολών. Θα συζητηθεί μέσα στην άλλη εβδομάδα.
Η ηλιθιότητα έχει όρια. Απλώς είναι πολλοί αυτοί που τα ξεπερνούν.
electron
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 240
Joined: Fri Jan 22, 2010 5:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by electron »

Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεχουμε χρονο :D
User avatar
evakon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 57
Joined: Thu Dec 02, 2010 1:26 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by evakon »

elitis wrote:
lakers4life24 wrote:@ all. koukoulofloros ελεος ρε μαγκα που σε προσβαλλω κιολας. οχι να ειμαστε και ευγενικοι με τα παρασιτα που μας κλεινουν τη σχολη. μου τρωνε χρονο και χρημα. πως να το κανουμε δηλαδη? θα κατσουμε να μας γ@μισουνε κιολας 5 επαναστατες της πορδης...αν ειναι δυνατον...αντε τελειωνετε να πουμε(δεν εβρισα προσωπο μη με ξανακανετε ban η τουλαχιστον προειδοποιηστε με πρωτα)
Καλά σου είπε ο από πάνω,αν και δεν συμφωνώ με τις απόψεις του.Γενικά ρίχνεις το είπεδο της κουβεντας πολύ και δεν θα
συμμετέχω.Κανονικά αν ήμουν διαχειριστής θα είχες φάει permanent ban.Αυτά και καλή τύχη στον ατομικό σου αγώνα για χρήμα,δόξα και βόλεψη(sic).
Άντε και στα 10 χρόνια πτυχίο!!
User avatar
vasilis_91
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 22
Joined: Sun Jun 13, 2010 7:24 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by vasilis_91 »

lakers4life24 wrote:Ποια 10 ρε? Αυτον τον εχουν βαλει εκει για να κλεινει τη σχολη. Οι μοναδικες φορες που μπαινει στα αμφιθεατρα ειναι για Γ.Σ. και για να μοιρασει αυτην την ανεκδιηγητη εφημεριδα...τον οδηγητη(?).
3 ενδεχόμενα υπάρχουν:

1) Μπερδεύεις την ΕΑΑΚ με την ΚΝΕ.
2) Δεν έχεις κάτσει σε Γ.Σ για να δεις ποιοι προτείνουν τι(το ΜΑΣ δεν είναι τόσο εριστικό αν και προτείνει καταλήψεις).
3) Είσαι πρωτοετής οπότε εκνευρίζεσαι χωρίς λόγο γιατί δεν γνωρίζεις πράγματα στην σχολή.

Όπως και να έχει, μην ρίχνεις τόσο το επίπεδο, είναι άθλιο πραγματικά και δυσφημεί την προσπάθεια.
chrmat
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 90
Joined: Mon Mar 15, 2010 5:01 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by chrmat »

παιδιά καλημέρα μια ερώτηση. επειδή αύριο θα έδινα το τελευταίο μου μάθημα. έχει δοθεί κανένα έως τώρα έστω από σπόντα?υπάρχει περίπτωση να μπει ο καθηγητής μέσα κ να χάσω την εξέταση αν δεν ανέβω?είναι στις 12
fontas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Thu Jun 17, 2010 10:40 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by fontas »

Αφού η κατάληψη είναι μέχρι και την Τρίτη και θα γίνει και συνέλευση είναι απίθανο να εξεταστούν μαθήματα.
User avatar
blackjohnny
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 415
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:34 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Αλλού

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by blackjohnny »

chrmat wrote:παιδιά καλημέρα μια ερώτηση. επειδή αύριο θα έδινα το τελευταίο μου μάθημα. έχει δοθεί κανένα έως τώρα έστω από σπόντα?υπάρχει περίπτωση να μπει ο καθηγητής μέσα κ να χάσω την εξέταση αν δεν ανέβω?είναι στις 12
Κατα τη γνώμη μου δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο να γίνει εξέταση. Δεν έχει γίνει μέχρι τώρα απ'όσο ξέρω και μου φαντάζει παράλογο. Στείλε ένα ημέιλ για να ησυχάσεις τελείως.
relax..it's over...you belong to me....
electron
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 240
Joined: Fri Jan 22, 2010 5:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by electron »

chrmat wrote:παιδιά καλημέρα μια ερώτηση. επειδή αύριο θα έδινα το τελευταίο μου μάθημα. έχει δοθεί κανένα έως τώρα έστω από σπόντα?υπάρχει περίπτωση να μπει ο καθηγητής μέσα κ να χάσω την εξέταση αν δεν ανέβω?είναι στις 12

Οχι, μην ανησυχεις, εχουμε καταληψη και δεν προκειται να δοθει κανενα μαθημα. Μιας και αυριο ομως εχουμε ξανα συνελευση, να ευχεσαι να ανοιξουμε για να το δωσεις εν καιρω :P :P
chrmat
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 90
Joined: Mon Mar 15, 2010 5:01 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by chrmat »

έστειλα email αλλά απάντηση δεν πήρα..ευχαριστώ!
User avatar
nikon-a
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 58
Joined: Thu Jun 17, 2010 12:22 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by nikon-a »

electron wrote:
chrmat wrote:παιδιά καλημέρα μια ερώτηση. επειδή αύριο θα έδινα το τελευταίο μου μάθημα. έχει δοθεί κανένα έως τώρα έστω από σπόντα?υπάρχει περίπτωση να μπει ο καθηγητής μέσα κ να χάσω την εξέταση αν δεν ανέβω?είναι στις 12

Οχι, μην ανησυχεις, εχουμε καταληψη και δεν προκειται να δοθει κανενα μαθημα. Μιας και αυριο ομως εχουμε ξανα συνελευση, να ευχεσαι να ανοιξουμε για να το δωσεις εν καιρω :P :P
χαχαχαχα!πως και δεν της ειπες να κατεβει να ψηφισει;;
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”