Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
xbasher
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 92
Joined: Mon May 03, 2010 7:10 pm

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by xbasher »

electron wrote:αντε παλι.
κοπελα ειμαι :P :P :P :P
Και ειμαι αγανακτισμενη, οχι με σενα, με το τι αναπαραγει ο καθενας και παραπληροφορει (ΜΜΕ εννοω).
ελα τι να κανω κιεγω αφού η σχολή είναι κατά 95% ανδροκρατούμενη τι να υποθέσω:P
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by ShadowMech »

O τιτλος του τοπικ πολυ φοβαμαι πως θα γινει ανεκδοτο...

Εξεταστικη... ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ???? Χαχααχαχαχ
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by Διάτανος »

electron wrote:αντε παλι.
κοπελα ειμαι :P :P :P :P
Και ειμαι αγανακτισμενη, οχι με σενα, με το τι αναπαραγει ο καθενας και παραπληροφορει (ΜΜΕ εννοω).
άμα είσαι αγανακτισμένος κατέβα στο σύνταγμα μαν
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Irishman
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 660
Joined: Tue May 04, 2010 5:31 pm
Gender: Male
Location: Athenry

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by Irishman »

Διάτανος wrote:
electron wrote:αντε παλι.
κοπελα ειμαι :P :P :P :P
Και ειμαι αγανακτισμενη, οχι με σενα, με το τι αναπαραγει ο καθενας και παραπληροφορει (ΜΜΕ εννοω).
άμα είσαι αγανακτισμένος κατέβα στο σύνταγμα μαν
:lol: :lol: :lol: :lol:
By a lonely prison wall
I heard a young girl calling
Micheal they are taking you away
For you stole Trevelyn's corn
So the young might see the morn.
Now a prison ship lies waiting in the bay.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by Kitharistas »

έστειλα mail σε καθηγητή για τα μαθήματα Δευτέρας-Τρίτης, συγκεκριμένα για Δευτέρα με ενδιαφέρει εμένα και μου είπε πως περιμένει επίσημη ανακοίνωση.. δηλαδή ούτε ότι θα εξεταστούν άλλα ούτε ότι δεν θα εξεταστούν.. μααααάλιστα..
Rock on buddies...
User avatar
dreamwisperer
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 515
Joined: Thu Jul 01, 2010 2:02 pm

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by dreamwisperer »

Kitharistas wrote:έστειλα mail σε καθηγητή για τα μαθήματα Δευτέρας-Τρίτης, συγκεκριμένα για Δευτέρα με ενδιαφέρει εμένα και μου είπε πως περιμένει επίσημη ανακοίνωση.. δηλαδή ούτε ότι θα εξεταστούν άλλα ούτε ότι δεν θα εξεταστούν.. μααααάλιστα..
ό,τι νά'ναι :mrgreen:
User avatar
cgkr
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 427
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:53 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by cgkr »

Kitharistas wrote:έστειλα mail σε καθηγητή για τα μαθήματα Δευτέρας-Τρίτης, συγκεκριμένα για Δευτέρα με ενδιαφέρει εμένα και μου είπε πως περιμένει επίσημη ανακοίνωση.. δηλαδή ούτε ότι θα εξεταστούν άλλα ούτε ότι δεν θα εξεταστούν.. μααααάλιστα..
Το οτι η σχολή σας τελεί υπό κατάληψη δεν είναι ένας καλός λόγος να μην γίνουν εξετάσεις; Πότε περιμένουν να μας πουν τι θα γίνει; Δευτέρα πρωί;
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by castiel »

ρε παιδιά, όταν λέμε κατάληψη το εννοούμε μεταφορικά? απλώς το δηλώνουμε και δεν έρχονται οι καθηγητές?
δεν κλείνουν την σχολή, έτσι ώστε να μην μπορεί να λειτουργήσει? αν ναι, τότε φαντάζομαι, αυτοί που έχουν κλείσει τη σχολή δεν θα αφήσουν την εξεταστική να γίνει...

(btw, μιας και εμείς "δανειζόμαστε" τα κτήρια των μηχανολόγων, ενδεχόμενη κατάληψη από τους μηχανολόγους, επηρεάζει και εμάς, σε περίπτωση που η δικιά μας συνέλευση αποφασίσει όχι κατάληψη?_
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by Kitharistas »

cgkr wrote:Το οτι η σχολή σας τελεί υπό κατάληψη δεν είναι ένας καλός λόγος να μην γίνουν εξετάσεις; Πότε περιμένουν να μας πουν τι θα γίνει; Δευτέρα πρωί;
μάλλον μεσημέρι...
Rock on buddies...
User avatar
cgkr
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 427
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:53 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2011

Post by cgkr »

castiel wrote:
(btw, μιας και εμείς "δανειζόμαστε" τα κτήρια των μηχανολόγων, ενδεχόμενη κατάληψη από τους μηχανολόγους, επηρεάζει και εμάς, σε περίπτωση που η δικιά μας συνέλευση αποφασίσει όχι κατάληψη?_
Νομίζω οτι όταν μόνο η μια από τις 2 σχολές έχει κατάληψη, δεν κλείνουν όλες οι πόρτες του κτηρίου. Θυμάμαι κάποια στιγμή στο εαρινό εξάμηνο πχ που ενώ εμείς είχαμε κατάληψη, οι μηχανολόγοι δεν είχαν βγάλει απαρτία, ένα μάθημα που έχουμε συνδιδασκαλία είχε γίνει κανονικά...
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”