ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

μιχαλάκη τα θελες και τα παθες.δολοφόνος το παιδί που μαχαιρώθηκε είπες και άλλα σχετικά....αυτά που είπες όχι ο πιο πωρωμένος ολυμπιακός δεν τα γράφει.Ανθρωπιά να χεις,τέτοια μ****** δεν την πετάς .μίσφιτ δεν δικαιολογώ τέτοιες δηλώσεις ούτε από βαρδινογιάννη ούτε από κανένα.Αλλά ο μαρινάκης παραείναι ανώριμος και προκλητικός για πρόεδρο της σουπερληγκ.Ο πατέρας, όσο νούλα και αν αποδείχτηκε ,κρατούσε τα προσχήματα.ο μαρινάκης επιτέθηκε σε ποδοσφαιριστές του παναθηναικού.αν λέω κάτι λάθος, είμαι ανοικτός σε αντίλογο.

@blackjohny πες τα ρε φίλε.ΤΟ αεκ :D :D :D :D :D
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

Δεν ειπα οτι το παιδι που πεθανε ήταν δολοφόνος.ειπα οσοι βρέθηκαν εκει...αυτο που μου ειπαν ανθρωποι που ηταν εκει ή σε παρομοιες καταστασεις εξέφρασα(τοτε ηταν συμμαθητες μου στο λυκειο).
και το ειπα και με πμ και στον baselmich και στον ventta...
τα γραφω κι εδω αυτα που μου ειπαν αν θελετε(αυτοι που εχουν παρευρεθει σε τετοια "ντου")
ventta
Sergeant
Sergeant
Posts: 20
Joined: Thu Feb 25, 2010 3:05 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by ventta »

Enositis21 wrote:
baselmich90 wrote:Εσεις που δηλωνετε ''τι παναθηναικος, τι ολυμπιακος τα ιδια σκατα ειναι'' μαλλον ζειτε σε αλλη χωρα...

Η ειστε γαυρικων πεποιθησεων και πατε με γενικευσεις να διαγραψετε εγκληματα 15 χρονων...
οταν εδερνες τον ευθυμιαδη τα ξεχασες;
κι επειδη ανεφερες για τον σκοτωμενο οπαδο σας...δεν ειναι αγιος...ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΣΑΝ ΕΚΕΙ

για ξαναπες τι ειπες ακριβως?για να γελασουμε..για πραγματα που δεν ξερεις δεν θα μιλας καν.μαζεψου
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

ειπα οτι ολοι οσοι ηταν εκει αν ηταν ενας "αντιπαλος" κατω την τυχη του παιδιου που σκοτωθηκε θα είχε
και που το στηρίζω.
αρχικά σ αυτο που σου ειπα σε πμ σε σενα
και β)
ενα παιδι απ το επαλ διπλα στο σχολειο γαυρος μου μετα απο κατι επεισοδια(στο παγκρατι νομιζω δεν ειμαι σιγουρος) πηγε σχολειο με σπασμενα χερια ποδια κι ιστοριες και μου ειπε ηταν κατω και τον βαραγανε με λοστους και ένας βάζελος έβγαλε στιλέτο και του λεει ήρθε η ωρα να ψοφησεις πουστογαυρε...και πηγαν 3 δικοι του και τον έσωσαν..αν δεν ήταν αυτοι θα ζουσε τώρα;δε νομιζω
γι αυτο ξαναλέω οτι όσοι πάνε ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ σε συρραξεις έχουν τόσο μίσος που άνετα θα σκότωναν...
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

τότε δεν πρέπει ο μπλακτζόννυ να πάει δημοτικό...εσύ πρέπει να πας ενωσίτη γιατί προφανώς δεν ξέρεις να γράφεις η τουλάχιστον να διατυπώνεις σωστά αυτό που θες να πεις...αν και επιμένω ότι ο χαρακτηρισμός δολοφόνος είναι βαρύτατος για τον οποιοδήποτε
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

Διάτανος wrote:τότε δεν πρέπει ο μπλακτζόννυ να πάει δημοτικό...εσύ πρέπει να πας ενωσίτη γιατί προφανώς δεν ξέρεις να γράφεις η τουλάχιστον να διατυπώνεις σωστά αυτό που θες να πεις...αν και επιμένω ότι ο χαρακτηρισμός δολοφόνος είναι βαρύτατος για τον οποιοδήποτε
εντάξει έχεις δικιο σε αυτο λάθος μου
ventta
Sergeant
Sergeant
Posts: 20
Joined: Thu Feb 25, 2010 3:05 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by ventta »

Enositis21 wrote:
baselmich90 wrote:Εσεις που δηλωνετε ''τι παναθηναικος, τι ολυμπιακος τα ιδια σκατα ειναι'' μαλλον ζειτε σε αλλη χωρα...

Η ειστε γαυρικων πεποιθησεων και πατε με γενικευσεις να διαγραψετε εγκληματα 15 χρονων...
οταν εδερνες τον ευθυμιαδη τα ξεχασες;
κι επειδη ανεφερες για τον σκοτωμενο οπαδο σας...δεν ειναι αγιος...ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΣΑΝ ΕΚΕΙ
εχεις πλακα.αμα θες ξαναδιαβασε τα οσα εγραψες και πες παλι οτι δεν ειπες για το παιδι που πεθανε οτι ηταν δολοφονος και γενικως κανε κωλοτουμπες να γουσταρω
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

ventta wrote:
Enositis21 wrote:
baselmich90 wrote:Εσεις που δηλωνετε ''τι παναθηναικος, τι ολυμπιακος τα ιδια σκατα ειναι'' μαλλον ζειτε σε αλλη χωρα...

Η ειστε γαυρικων πεποιθησεων και πατε με γενικευσεις να διαγραψετε εγκληματα 15 χρονων...
οταν εδερνες τον ευθυμιαδη τα ξεχασες;
κι επειδη ανεφερες για τον σκοτωμενο οπαδο σας...δεν ειναι αγιος...ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΣΑΝ ΕΚΕΙ
εχεις πλακα.αμα θες ξαναδιαβασε τα οσα εγραψες και πες παλι οτι δεν ειπες για το παιδι που πεθανε οτι ηταν δολοφονος και γενικως κανε κωλοτουμπες να γουσταρω
χαιρομαι να σε διασκεδαζει ένα πενταχρονο τοτε.δεν κανω κωλοτουμπες.έθεσα κάτι λάθος και το διορθωσα.τόσο απλο.δεν είδα όμως να σχολιάζεις τις εμπειρίες του γνωστού μου
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by misfit »

Διάτανος wrote:μίσφιτ δεν δικαιολογώ τέτοιες δηλώσεις ούτε από βαρδινογιάννη ούτε από κανένα.Αλλά ο μαρινάκης παραείναι ανώριμος και προκλητικός για πρόεδρο της σουπερληγκ.Ο πατέρας, όσο νούλα και αν αποδείχτηκε ,κρατούσε τα προσχήματα.ο μαρινάκης επιτέθηκε σε ποδοσφαιριστές του παναθηναικού.αν λέω κάτι λάθος, είμαι ανοικτός σε αντίλογο.
Συμφωνώ ότι ο Μαρινάκης ξέφυγε πολύ!Και απ'ό,τι διάβασα βγήκε και απολογήθηκε (χωρίς αυτό ν'αλλάζει κάτι).
Δυστυχώς όμως τα ανάλογα παραδείγματα προέδρων πολλών μεγάλων ομάδων δεν τελειώνουν ποτέ.
Δείγμα Βαρδινογιάννη:


Πείτε μου αν διαφέρει πολύ από τη στάση του Μαρινάκη.Μαφιόζικες συμπεριφορές κι από τους δύο!Εδώ τα χώνει άνετος σε μπάτσους..τουμπεκί τα όργανα στον καπετάνιο!
Και ξανατονίζω....ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ!
Ο λόγος που το ποστάρω είναι για να σας δείξω ότι χάνουμε την ουσία προσπαθώντας ν'αναδείξουμε τον χειρότερο πρόεδρο,ή αντίστροφα,τον λιγότερο τραμπούκο ;)
Και μου έκανε εντύπωση που όλοι μείνανε άναυδοι "και καλά".
Δυστυχώς,το "σύστημα" τέτοιες συμπεριφορές απαιτεί κι επιβάλλει.Χρόνια τώρα.Όποιος ήταν ήρεμος έφυγε νύχτα άλλωστε ;)
Αν κάπου πρέπει πρώτα να στραφούμε,κατά τη γνώμη μου είναι οι αθλητικοί δημοσιογραφίσκοι.Τους αποδίδω τεράστιο μερίδιο ευθύνης για την κατάντια της ελληνικής μπαλίτσας ;)
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by maurh_8uella »

Ρε συ Sopas καλά τα λες.... αλλά έχω ήδη αρχίσει να παθαίνω ΥΠΕΡΚΟΥΠΩΣΗ με την Ολυμπιακάρα!!!! :shock: :shock: :shock:
Post Reply

Return to “Αθλητικά”