Αξιολόγηση Καθηγητών

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Αξιολόγηση Καθηγητών

Post by Λakedaimonas »

Στο παρακάτω site έχει αξιολογήσεις για καθηγητές. Πρέπει να είναι σχετικά καινούριο site για αυτό και δεν έχει πολλές σχολές ακόμα μέσα.

http://www.rateyourprofessor.gr

Πάντως έχει ενδιαφέρον.

Νομίζω ότι θα μπορούσε να γίνει κάτι και για το ΕΜΠ και κάποιες σχολές του γιατί για να είμαι ειλικρινής τα αποτελέσματα των αξιολογήσεων των καθηγητών από τους φοιτητές ουδέποτε τα είδα. Εννοώ εκείνα φυλλάδια που μας μοίραζαν μια στο ποτέ στα αμφιθέατρα με σκοπό να αξιολογήσουμε τους εκάστοτε καθηγητές.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
stam
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 250
Joined: Mon Jun 14, 2010 4:50 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Αξιολόγηση Καθηγητών

Post by stam »

Αν είναι δυνατόν...δεν έχει τον Παπαδό :shock: ;

δε λέει το site !! :D
let's go design
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Αξιολόγηση Καθηγητών

Post by Λakedaimonas »

LOL!
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
Ang
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 123
Joined: Sun May 16, 2010 12:28 am

Re: Αξιολόγηση Καθηγητών

Post by Ang »

Ωραία προτοβλουλια. Είναι μέσω υπουργείου?? Δεν νομίζω....
Γιατί δεν έχει κανέναν δικό μας??
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Αξιολόγηση Καθηγητών

Post by Λakedaimonas »

Ψάξε το site θα δεις ότι είναι πρωτοβουλία φοιτητών. Δεν έχει κανέναν δικό μας γιατί νομίζω πως δεν πρέπει να το έχει δει κανείς μέχρι τώρα, από τους φοιτητές τουλάχιστον. Τώρα μην περιμένεις καθηγητές από την Σχολή μας να πάνε να γραφτούν για να αξιολογηθούν, εδώ δεν μας λένε τα αποτελέσματα από τις αξιολογήσεις της γραμματείας, εκτός και αν τα αναρτούν κάπου που δεν τα έχω δει.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
Minus
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2079
Joined: Wed Jan 20, 2010 8:56 pm
Gender: Male
Location: Mystic Goofyland

Re: Αξιολόγηση Καθηγητών

Post by Minus »

οχι δεν τα αναρτουν. οι ιδιοι περνουν ενα φακελο με τα σκορ τους. και κατι τρεχει στα γυφτικα... δεν γινεται και τιποτα απλα νομιζω υπαρχει νομος οποτε πρεπει να μοιραζουν τα χαρτια...
Senatus Populusque Romanus

Special effects by Loonatik and drinks
Freeze frame, screen kiss, hot heads, lights and power
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”