Γ.Σ. Φ.Σ. Μηχανολόγων 2/12/2015

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
kkfdk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 113
Joined: Mon Dec 22, 2014 9:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re:

Post by kkfdk »

arxaios wrote:Δεν ειχε απαρτια αλλα υπαρχει μια βρωμα για καταληψη αυριο με αποφαση Δ.Σ. επανερχομαι...

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ε οποιος μαθει τελικα αν ισχυει αυτη η "βρωμα" ή οχι ας κανει τον κοπο να μας πει
User avatar
Mariana
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Wed Jun 10, 2015 8:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Φ.Σ. Μηχανολόγων 2/12/2015

Post by Mariana »

a_nikos wrote:
sid wrote:αυτές οι βρώμες είναι αυτοεκπληρούμενες προφητείες

με κίνηση στον δρόμο, χωρίς ηλεκτρικό (πράσινη γραμμή για τους βλαχολαρισαίους) και βρώμες να κυκλοφοράνε, η πλειοψηφία θα λείπει και τσάμπα θα κουβαληθούμε πάλι :evil: - ή αν αποφασίσουμε να μην πάμε, η πλειοψηφεία θα αλλάξει γνώμη :|
Ολες οι αποχρωσεις των γραμμων του μετρο θα λειτουργησουν 9-21,00
Το ξερω αλλα επειδη ο προαστιακος δεν δουλευει θα φτασω στη σχολη και αντιστοιχα μετα στο σπιτι του χρονου. Επισης αναφερομουν στο αν αυριο θα γινει καταληψη γιατι οπως προ ειπα η μετακινηση μου ειναι δυσκολη και δεν μπορω να πηγαινω ερχομαι για το τιποτα. Λοιπον εχουμε μαθει τιποτα;
User avatar
kkfdk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 113
Joined: Mon Dec 22, 2014 9:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Φ.Σ. Μηχανολόγων 2/12/2015

Post by kkfdk »

Mariana wrote:
a_nikos wrote:
sid wrote:αυτές οι βρώμες είναι αυτοεκπληρούμενες προφητείες

με κίνηση στον δρόμο, χωρίς ηλεκτρικό (πράσινη γραμμή για τους βλαχολαρισαίους) και βρώμες να κυκλοφοράνε, η πλειοψηφία θα λείπει και τσάμπα θα κουβαληθούμε πάλι :evil: - ή αν αποφασίσουμε να μην πάμε, η πλειοψηφεία θα αλλάξει γνώμη :|
Ολες οι αποχρωσεις των γραμμων του μετρο θα λειτουργησουν 9-21,00
Το ξερω αλλα επειδη ο προαστιακος δεν δουλευει θα φτασω στη σχολη και αντιστοιχα μετα στο σπιτι του χρονου. Επισης αναφερομουν στο αν αυριο θα γινει καταληψη γιατι οπως προ ειπα η μετακινηση μου ειναι δυσκολη και δεν μπορω να πηγαινω ερχομαι για το τιποτα. Λοιπον εχουμε μαθει τιποτα;
Κατσε καλε θα μαθουμε σε λιγο(θελω να πιστευω)
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Γ.Σ. Φ.Σ. Μηχανολόγων 2/12/2015

Post by sid »

κορίτσα ο ανίκος απαντούσε στην δική μου παραπληροφόρηση, δεν εννόησε ότι η πόρτα είναι ανοιχτή και στα σκυλιά δεμένα για αύριο, εξάλλου είναι τόσο αγαθό και καλοσυνάτο παιδί που ούτε την γνησιότητα των τίτλων ιδιοκτησίας των γυαλιών σας δεν θα αμφισβητούσε ποτέ
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
arxaios
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 574
Joined: Wed Dec 18, 2013 4:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: 127.0.0.1

Post by arxaios »

Κλειστα αυριο μετα απο αποφαση ανοιχτου Δ.Σ. που εγινε επειτα απο τη ληξη της Γ.Σ.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Before you judge a man, walk a mile in his shoes; after that, who cares?! He's a mile away and you've got his shoes!
User avatar
Mariana
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Wed Jun 10, 2015 8:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Φ.Σ. Μηχανολόγων 2/12/2015

Post by Mariana »

sid wrote:κορίτσα ο ανίκος απαντούσε στην δική μου παραπληροφόρηση, δεν εννόησε ότι η πόρτα είναι ανοιχτή και στα σκυλιά δεμένα για αύριο, εξάλλου είναι τόσο αγαθό και καλοσυνάτο παιδί που ούτε την γνησιότητα των τίτλων ιδιοκτησίας των γυαλιών σας δεν θα αμφισβητούσε ποτέ
Χαχα...Γελασαμε :D
Αυτο θα το κοψεις καμια ωρα...? Γιατι θα σταματησω να το παιρνω ως πλακα και δεν θα ειμαι τοσο ευγενικη 8-)
User avatar
kkfdk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 113
Joined: Mon Dec 22, 2014 9:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Φ.Σ. Μηχανολόγων 2/12/2015

Post by kkfdk »

sid wrote:κορίτσα ο ανίκος απαντούσε στην δική μου παραπληροφόρηση, δεν εννόησε ότι η πόρτα είναι ανοιχτή και στα σκυλιά δεμένα για αύριο, εξάλλου είναι τόσο αγαθό και καλοσυνάτο παιδί που ούτε την γνησιότητα των τίτλων ιδιοκτησίας των γυαλιών σας δεν θα αμφισβητούσε ποτέ
Το οτι φοραμε τα θολα(κλεμμενα) γυαλια της μικροαστικης ρουτινας απ που εκπορευεται;απ το οτι ρωτησαμε για το αν γνωριζει καποιος τι θα γινει αυριο;
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re:

Post by sid »

arxaios wrote:Κλειστα αυριο μετα απο αποφαση ανοιχτου Δ.Σ. που εγινε επειτα απο τη ληξη της Γ.Σ.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
γνωρίζεις ποιές παρατάξεις συναίνεσαν στην απόφαση αυτή;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Mariana
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Wed Jun 10, 2015 8:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re:

Post by Mariana »

arxaios wrote:Κλειστα αυριο μετα απο αποφαση ανοιχτου Δ.Σ. που εγινε επειτα απο τη ληξη της Γ.Σ.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
kkfdk το ακουσες αυτο.... Γιουπιιιιι!!!!!!
Και δεν θα ταλαιπορηθουμε και θα προλαβουμε να διαβασουμε ( ξερεις τι)
User avatar
Mariana
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Wed Jun 10, 2015 8:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Φ.Σ. Μηχανολόγων 2/12/2015

Post by Mariana »

kkfdk wrote:
sid wrote:κορίτσα ο ανίκος απαντούσε στην δική μου παραπληροφόρηση, δεν εννόησε ότι η πόρτα είναι ανοιχτή και στα σκυλιά δεμένα για αύριο, εξάλλου είναι τόσο αγαθό και καλοσυνάτο παιδί που ούτε την γνησιότητα των τίτλων ιδιοκτησίας των γυαλιών σας δεν θα αμφισβητούσε ποτέ
Το οτι φοραμε τα θολα(κλεμμενα) γυαλια της μικροαστικης ρουτινας απ που εκπορευεται;απ το οτι ρωτησαμε για το αν γνωριζει καποιος τι θα γινει αυριο;
Οχι αυτο πηγαινε σ εμενα. Θα σου πω αλλη στιγμη.
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”