Χειμερινή εξεταστική

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
mechikos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 166
Joined: Thu Aug 22, 2013 6:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by mechikos »

Το Μάιλ του είναι: itat@central.ntua.gr
User avatar
PaulMech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 49
Joined: Sun Jun 13, 2010 8:12 pm

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by PaulMech »

Με το να γινει αυτη η χειμερινη εξεταστικη, που ειχε χαρακτηρα "δωστε αλλη μια φορα γιατι το φθινοπωρο τα καναμε παλι ολα ρόιδο", αυστηρα και μονο για επι πτυχιω σπουδαστες δεν βλεπω τι καλο προκυπτει.
Και για να μπορεσω να λαβω τον πολυποθητο τιτλο "επι πτυχιω σπουδαστης" καποια στιγμη πρεπει να δωσω μαθηματα, προς τι αυτος ο αποκλεισμος τωρα απο μια εξεταστικη που την ειχαν χωσει 21/6-12/7, ενω μενουν περισσοτερες μερες μεχρι τον Αυγουστο?
Αμα τα βαλουμε ολα το φθινοπωρο η κατασταση βελτιωνεται ή χαντακωνουμε χρονικα και το επομενο ετος?
Ελα Τατσιο, πες την αληθεια, τρολαρεις
alex22
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 36
Joined: Sat Jan 22, 2011 7:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by alex22 »

δυστυχως οχι....γιατι πηγα απο εκει και τον ρωτησα και μου ειπε οτι λεει η ανακοινωση...αλλα μου ειπε οτι θα κοιταξει και με τη γραμματεια τους αριθμους(οτι και νασημαινει αυτο) και ισως γινει κατι και για μας....το θεμα ειναι οτι αυτο το αποφασισε ενω ειχαμε παει καποιοι απο εκει...οποτε καντε μια προσπαθεια να πατε απο εκει ή email ωστε να εχουμε μια ελπιδα
mechikos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 166
Joined: Thu Aug 22, 2013 6:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by mechikos »

Ελπίζω και οι παρατάξεις να βοηθήσουν προς αυτή τη κατεύθυνση μπας και δώσουμε και εμεις τα μαύρα πρόβατα κανένα μαθημα....
stevy
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 24
Joined: Thu Nov 21, 2013 11:48 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by stevy »

Εγώ πάλι έχω χάσει τη μπάλα. Μιλάμε εν τέλει για δηλωμένη ή τελειωμένη διπλωματική; Και θα δοθούν τώρα μόνο χειμερινά ή τα πάντα για τους αποκαλούμενους επι πτυχίω; Κι εν τέλει η γραμματεία έχει ανοίξει δηλ σήμερα κανονικά;
alex22
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 36
Joined: Sat Jan 22, 2011 7:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by alex22 »

εγω οταν πηγα ηταν κλειστη
adt
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 105
Joined: Thu Jun 10, 2010 7:35 pm

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by adt »

PaulMech wrote:Με το να γινει αυτη η χειμερινη εξεταστικη, που ειχε χαρακτηρα "δωστε αλλη μια φορα γιατι το φθινοπωρο τα καναμε παλι ολα ρόιδο", αυστηρα και μονο για επι πτυχιω σπουδαστες δεν βλεπω τι καλο προκυπτει.
Και για να μπορεσω να λαβω τον πολυποθητο τιτλο "επι πτυχιω σπουδαστης" καποια στιγμη πρεπει να δωσω μαθηματα, προς τι αυτος ο αποκλεισμος τωρα απο μια εξεταστικη που την ειχαν χωσει 21/6-12/7, ενω μενουν περισσοτερες μερες μεχρι τον Αυγουστο?
Αμα τα βαλουμε ολα το φθινοπωρο η κατασταση βελτιωνεται ή χαντακωνουμε χρονικα και το επομενο ετος?
Ελα Τατσιο, πες την αληθεια, τρολαρεις
stevy wrote:Εγώ πάλι έχω χάσει τη μπάλα. Μιλάμε εν τέλει για δηλωμένη ή τελειωμένη διπλωματική; Και θα δοθούν τώρα μόνο χειμερινά ή τα πάντα για τους αποκαλούμενους επι πτυχίω; Κι εν τέλει η γραμματεία έχει ανοίξει δηλ σήμερα κανονικά;
alex22 wrote:εγω οταν πηγα ηταν κλειστη
ή θα είμαστε κλειστά ή θα είμαστε ανοιχτά και θα γίνεται της πουτάνας το μαγκάλι...
stevy
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 24
Joined: Thu Nov 21, 2013 11:48 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by stevy »

Και γω που τηλεφωνώ, δεν το σηκώνει κανένας. Αυτοί δηλ σταματήσανε τις απεργίες και δουλεύουν κανονικά; Και πως στα κομμάτια υποτίθεται ότι θα στείλει επιστολή αποδοχής ο καθηγητής τς διπλωματικής ή θα δει ο Τατσιόπουλος τα νούμερα που θέλει για την εξεταστική με γραμματεία κλειστη;; Πάντως είναι ρεζιλίκι. Μόνο στην Αθήνα γίνεται αυτό. Στην Ξάνθη που είναι στο πολυτεχνείο ο αδερφός μου, άπαξ κ έχεις συμπληρώσει το 5ο έτος δίνεις τα πάντα..Όχι εδώ που ιδρώνουμε κάθε φορά αν θα δώσουμε και σε ποια υποκατηγορία θα μας εντάξουν.
mechikos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 166
Joined: Thu Aug 22, 2013 6:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by mechikos »

Κάλεσμα διαμαρτυρίας έξω απο το γραφείο του τατσιοπουλου αύριο στις 12 με απαίτηση κανένας πεμπτοετης και άνω να μην αποκλείεται της έκτακτης εξεταστικής...
alex22
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 36
Joined: Sat Jan 22, 2011 7:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by alex22 »

+1 αλλα στειλτε και email
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”