Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
spartakos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 26
Joined: Sat Oct 09, 2010 2:21 pm

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by spartakos »

Πρόγραμμα αναπλήρωσης των αναβληθέντων εξετάσεων, λόγω κινητοποιήσεων, της περιόδου Σεπτεμβρίου 2013

http://www.mech.ntua.gr/gr/files/1213/p ... lirosi.pdf
mark_c197
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 79
Joined: Sun May 30, 2010 7:32 pm

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by mark_c197 »

Ευτυχώς, που θα εξεταστούν και αυτά τα μαθήματα. Υπάρχει κάποιος, που έχει πρόβλημα με τις εξετάσεις του ΣΚ 21/12-22/12? Γιατί, εγώ (για παράδειγμα), θα είμαι εκτός Αθήνας, αναγκαστικά. Προφανώς, τα πράγματα είναι δύσκολα. Αλλά, αν υπάρχει και άλλος κόσμος, που να πλήττεται, μήπως να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας?

*Επειδή, πιθανώς, να μου ορμήξει κάποιος. Δεν εννοώ, να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας, μόνο για εμένα, αλλά μονάχα αν υπάρχει αρκετός κόσμος, ο οποίος να συμφωνεί.
asdfgh
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 67
Joined: Wed Apr 21, 2010 5:47 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by asdfgh »

mark_c197 wrote:Ευτυχώς, που θα εξεταστούν και αυτά τα μαθήματα. Υπάρχει κάποιος, που έχει πρόβλημα με τις εξετάσεις του ΣΚ 21/12-22/12? Γιατί, εγώ (για παράδειγμα), θα είμαι εκτός Αθήνας, αναγκαστικά. Προφανώς, τα πράγματα είναι δύσκολα. Αλλά, αν υπάρχει και άλλος κόσμος, που να πλήττεται, μήπως να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας?

*Επειδή, πιθανώς, να μου ορμήξει κάποιος. Δεν εννοώ, να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας, μόνο για εμένα, αλλά μονάχα αν υπάρχει αρκετός κόσμος, ο οποίος να συμφωνεί.


Φίλε μου έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα, αυτό που ζητάς, ενδεχομένως να είναι και πολυτέλεια.
kampasara
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6
Joined: Sat Jun 25, 2011 7:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by kampasara »

mark_c197 wrote:Ευτυχώς, που θα εξεταστούν και αυτά τα μαθήματα. Υπάρχει κάποιος, που έχει πρόβλημα με τις εξετάσεις του ΣΚ 21/12-22/12? Γιατί, εγώ (για παράδειγμα), θα είμαι εκτός Αθήνας, αναγκαστικά. Προφανώς, τα πράγματα είναι δύσκολα. Αλλά, αν υπάρχει και άλλος κόσμος, που να πλήττεται, μήπως να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας?

*Επειδή, πιθανώς, να μου ορμήξει κάποιος. Δεν εννοώ, να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας, μόνο για εμένα, αλλά μονάχα αν υπάρχει αρκετός κόσμος, ο οποίος να συμφωνεί.
έχω κι εγώ θέμα και θα χάσω 2 μαθήματα... στείλε μειλ στους καθηγητές κι αν είναι κι άλλοι μπορεί να αλλαχθεί
User avatar
mama mafia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1717
Joined: Fri Dec 17, 2010 12:40 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by mama mafia »

kampasara wrote:
mark_c197 wrote:Ευτυχώς, που θα εξεταστούν και αυτά τα μαθήματα. Υπάρχει κάποιος, που έχει πρόβλημα με τις εξετάσεις του ΣΚ 21/12-22/12? Γιατί, εγώ (για παράδειγμα), θα είμαι εκτός Αθήνας, αναγκαστικά. Προφανώς, τα πράγματα είναι δύσκολα. Αλλά, αν υπάρχει και άλλος κόσμος, που να πλήττεται, μήπως να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας?

*Επειδή, πιθανώς, να μου ορμήξει κάποιος. Δεν εννοώ, να ζητήσουμε αλλαγή ημερομηνίας, μόνο για εμένα, αλλά μονάχα αν υπάρχει αρκετός κόσμος, ο οποίος να συμφωνεί.
έχω κι εγώ θέμα και θα χάσω 2 μαθήματα... στείλε μειλ στους καθηγητές κι αν είναι κι άλλοι μπορεί να αλλαχθεί

Εγώ που πήγα στον Αναγνωστάκη μου είπε πως δεν έχει πρόβλημα να αλλάξει η μέρα, αλλά ο ίδιος δε θα πάρει την ευθύνη. Αν θέλουμε λέει, να πάμε στον κοσμήτορα να του το πούμε να το αλλάξει

Πιστεύω πως είμαστε αρκετοί λοιπόν, να μαζευτούμε να πάμε ασαπ μπας και γίνει κάτι.
Leave the gun. Take the cannoli
netrinoscout
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 195
Joined: Sat Jan 30, 2010 12:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by netrinoscout »

Ωραία, επειδή και εγώ έχω πρόβλημα με την εξέταση των στοιχείων ΙΙ αυτό το Σάββατο παίζει άλλος που να έχει το ίδιο πρόβλημα, μήπως ζητήσουμε αλλαγή της ημερας?
User avatar
palikari
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 55
Joined: Fri Apr 16, 2010 9:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by palikari »

Υπάρχουν όμως άτομα όπως και εγώ που μας βολεύει το πρόγραμμα έτσι όπως είναι.. Δεν μπορεί έτσι απλά να αλλάζει κάποιος το πρόγραμμα! Ειδικά εδώ που έχουμε φτάσει και δεν ξέρουμε τι μας γίνεται αύριο.. Πάντα θα υπάρχουν άτομα τα οποία δεν θα βολεύονται όπως και να έχει...
t1991
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 259
Joined: Mon Jun 14, 2010 12:40 am

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by t1991 »

palikari wrote:Υπάρχουν όμως άτομα όπως και εγώ που μας βολεύει το πρόγραμμα έτσι όπως είναι.. Δεν μπορεί έτσι απλά να αλλάζει κάποιος το πρόγραμμα! Ειδικά εδώ που έχουμε φτάσει και δεν ξέρουμε τι μας γίνεται αύριο.. Πάντα θα υπάρχουν άτομα τα οποία δεν θα βολεύονται όπως και να έχει...
Ναι παιδια..ειμαστε κ αρκετοι που δινουμε περισσοτερα απο ενα σαββατοκυριακα..
Συνεπως ειναι λιγο μπερδεμα να αλλαξει...
User avatar
chemeng_09
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 42
Joined: Sat Mar 30, 2013 3:35 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Αθήνα

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by chemeng_09 »

Το πρόγραμμα όπως βγήκε βολεύει κόσμο να δώσει αφού μπορεί να διαβάσει μέσα στην εβδομάδα και επιπλέον να συνδυάσει μαθήματα.. Επιπλέον βολεύει και έμας που δουλεύουμε και δεν θα χρειαστεί να πάρουμε άδεια από δουλειά.. Γενικά χώρις να θέλω να γενικεύω γιατί φασιστεύω, έχω την αίσθηση (και με κόσμο που μιλάω) ότι το τωρινό πρόγραμμα βολεύει τους περισσότερους.. Μπορούμε και εμάς που μας βολεύει να στείλουμε μηνύματα ότι βολεύει και να μπούμε σε μια ατέρμονη συζήτηση βολεψίματος.. Καλό θα είναι να τελειώσει οπώς ήρθαν τα πράγματα..
User avatar
mama mafia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1717
Joined: Fri Dec 17, 2010 12:40 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Μαθήματα εξεταστικής Νοεμβρίου που δεν εξετάστηκαν

Post by mama mafia »

chemeng_09 wrote:Το πρόγραμμα όπως βγήκε βολεύει κόσμο να δώσει αφού μπορεί να διαβάσει μέσα στην εβδομάδα και επιπλέον να συνδυάσει μαθήματα.. Επιπλέον βολεύει και έμας που δουλεύουμε και δεν θα χρειαστεί να πάρουμε άδεια από δουλειά.. Γενικά χώρις να θέλω να γενικεύω γιατί φασιστεύω, έχω την αίσθηση (και με κόσμο που μιλάω) ότι το τωρινό πρόγραμμα βολεύει τους περισσότερους.. Μπορούμε και εμάς που μας βολεύει να στείλουμε μηνύματα ότι βολεύει και να μπούμε σε μια ατέρμονη συζήτηση βολεψίματος.. Καλό θα είναι να τελειώσει οπώς ήρθαν τα πράγματα..

είναι πολύ λογικό να μπούν σε σαββατοκύριακα, αλλά το τελευταίο 21-22/12 δεν είναι λίγο ακραίο?? σίγουρα πολλοί θα είχαν κάνει προγραμματισμό από καιρό και θα είχαν κλέισει εισητήρια για να πάνε στις οικογένειές τους εκείνο το σκ, ποιός θα φανταζόταν ότι θα γράφαμε εξετάσεις 2 μέρες πριν τα Χριστούγεννα?? μπορούνα να μπουν σε κάποιο άλλο σκ ή κάποιο απόγευμα καθημερινής
Leave the gun. Take the cannoli
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”