Διπλωματική

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
kitsos777
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 123
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:43 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Διπλωματική

Post by kitsos777 »

Καλημέρα παιδιά!!!Μπαίνω τώρα στο 5ο έτος και ψάχνομαι για διπλωματική σιγά σιγά,από άποψη ενδιαφέροντος καθαρά,είμαι ανάμεσα σε Χουντάλα και Γιακουμή!!!Έχει κανείς σας πληροφορίες για το ποιος είναι πιο συνεργάσιμος και γενικότερα πιο καλος από τους δύο?
User avatar
Adramelch
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1730
Joined: Sun Jan 24, 2010 3:31 am
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Βαρκελώνη

Re: Διπλωματική

Post by Adramelch »

Κοίτα τα θέματα πρώτα κατά τη γνώμη μου.
I'm a horny engineer Leonard. I never joke about maths or sex.
kitsos777
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 123
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:43 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Διπλωματική

Post by kitsos777 »

Ναι σιγουρα αυτο θα κάνω πρώτα,στο Γιακουμη εχω κοιταξει γιατι τα έχει στη σελίδα του,το Χουνταλα πρέπει να τον ρωτησω οταν αρχισει το έτος!!!
User avatar
Ang
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 123
Joined: Sun May 16, 2010 12:28 am

Re: Διπλωματική

Post by Ang »

Αν και δεν είχα άμεση επαφή με τα ΜΕΚ, αλλά μόνο και μόνο από αυτά που έχω ακούσει νομίζω θα είσαι καλύτερα στον Χουντάλα. Νομίζω ασχολείται περισσότερο με ναυτικούς κινητήρες..
kolpit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 109
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:03 pm

Re: Διπλωματική

Post by kolpit »

kitsos777 wrote:Καλημέρα παιδιά!!!Μπαίνω τώρα στο 5ο έτος και ψάχνομαι για διπλωματική σιγά σιγά,από άποψη ενδιαφέροντος καθαρά,είμαι ανάμεσα σε Χουντάλα και Γιακουμή!!!Έχει κανείς σας πληροφορίες για το ποιος είναι πιο συνεργάσιμος και γενικότερα πιο καλος από τους δύο?
Φιλε επειδη εκανα διπλωματικη στο Χουνταλα οφειλω να σε πληροφορησω οτι ναι μεν ειναι πολυ ξηγημενος τυπος και θα σου προσφερει σιγουρα πραγματα η συνεργασια μαζι του αλλα εχει ενα μεγαλο αρνητικο : Δεν θα ασχοληθει πολυ στενα μαζι σου σε βαθμο ισως που εσυ θελεις οχι λογω υπεροψιας η παραξενιας αλλα λογω βεβαρημενου προγραμματος.Συγκεκριμενα οταν συνεργαστηκα εγω μαζι του δυσκολευομουν πολλες φορες να κανονισω ραντεβου καθως ελειπε σε ταξιδια ή ασχολιοταν με αλλα προτζεκτ.Ο Γιακουμης απο την αλλη εχω ακουσει οτι ειναι παρα πολυ συνεργασιμος.Βεβαια εξαρταται σε ποιο κομματι των μεκ θελεις να κανεις την διπλωματικη σου (Ο Χουνταλας ειδικευεται σε ναυτικους κινητηρες)
kitsos777
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 123
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:43 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Διπλωματική

Post by kitsos777 »

Ok φιλε!Κι εγω έχω αυτές τις πληροφορίες για τον Γιακουμή,και καθώς ενδιαφέρομαι πιο πολυ για την υπερπλήρωση των ΜΕΚ,ίσως να ηταν καλυτερα να απευθυνθω σε εκεινον...Όπως και να χει θα μιλησω και ε τους δυο και θα αποφασισω μετα...Σ ευχαριστω πολυ παντως για τις συμβουλες σου!
yorgoc
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 151
Joined: Sun Jun 13, 2010 4:11 pm

Re: Διπλωματική

Post by yorgoc »

ξέρουμε αν έχει κάπου ανεβασμένα ο Χουντάλας τα θέματα του?
kolpit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 109
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:03 pm

Re: Διπλωματική

Post by kolpit »

yorgoc wrote:ξέρουμε αν έχει κάπου ανεβασμένα ο Χουντάλας τα θέματα του?
Δεν νομιζω οτι τα ανεβαζει καπου.Απλα πηγαινε στο γραφειο του να σε ενημερωσει ο ιδιος :D
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”