Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Γενικη Συνελευση Μηχανολογων 05/11/2012

Post by ShadowMech »

eΝy wrote:Image
trololol

Το "Not sure if" παει στο "Gender: Male" του Kuchiki_Byakuya ? Ελα τωρα... δε ξερεις το φερεφωνο σου? :P


PS. Ελπιζω στο χτεσινο παρτυ των ΕΑΑΚ στους τοπογραφους να μαζευτηκαν αρκετα λεφτα για τη συνεχιση του ενδοξου αγωνα... Τωρα καταλαβαινω γιατι μας κοιτουσαν περιεργα οταν ειπαμε οτι τυπωνουμε τα πλαισια με δικα μας λεφτα.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by Kuchiki_Byakuya »

ShadowMech wrote:Το "Not sure if" παει στο "Gender: Male" του Kuchiki_Byakuya ? Ελα τωρα... δε ξερεις το φερεφωνο σου?
cas, ανάλαβε τώρα, φτιάξε ένα μεμε με αυτό.

ShadowMech wrote:PS. Ελπιζω στο χτεσινο παρτυ των ΕΑΑΚ στους τοπογραφους να μαζευτηκαν αρκετα λεφτα για τη συνεχιση του ενδοξου αγωνα... Τωρα καταλαβαινω γιατι μας κοιτουσαν περιεργα οταν ειπαμε οτι τυπωνουμε τα πλαισια με δικα μας λεφτα.
όχι περισσότερα από όσα μαζέψαμε εμείς στο προηγούμενο πάρτυ του σταθμού.
Spoiler: show
μετά από παραίνεση της πατατοκεφτούς στο σκάιπ, προφανώς και ειρωνεύομαι με το παραπάνω
nicky
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 35
Joined: Tue Oct 12, 2010 7:15 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by nicky »

Η συνέλευση εγινε τελικα;
User avatar
Bill200
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 82
Joined: Fri Sep 24, 2010 12:16 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by Bill200 »

εχουμε κανενα νεο για τη συνελευση;
User avatar
Flush_Royal
Civil Seeder
Civil Seeder
Posts: 189
Joined: Fri Mar 11, 2011 3:56 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by Flush_Royal »

Παιδιά ας μας ενημερώσει κάποιος αν γίνεται συνέλευση.
User avatar
master
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 601
Joined: Thu Oct 21, 2010 6:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by master »

Αυτή τη στιγμή δεν γίνεται τίποτα. Αναμένουμε κόσμο.
t1991
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 259
Joined: Mon Jun 14, 2010 12:40 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by t1991 »

παντως αν το δουμε τελειως ψυχρα,αυριο ειδικα θα ειναι εξαιρετικα δυσκολο για τους περισσοτερους να παραστουν στα μαθηματα μιας και τα μεσα δεν θα λειτουργουν.ανεξαρτητα με το αν θα κλεισει η οχι η σχολη, καποια στιγμη καλο θα ηταν να μας απασχολησουν τα αμεσοτερα και πλεον πρακτικα ζητηματα.τα μαθηματα γινονται για τον φοιτητη και χανουν μεγαλο η ολο το μερος του νοηματος τους εαν η προσελευση του σε αυτα καθισταται δυσκολη.

PS: αντιστοιχα στις εξεταστηκες το θεμα εχει ηδη καταντησει γελιο.
User avatar
Flush_Royal
Civil Seeder
Civil Seeder
Posts: 189
Joined: Fri Mar 11, 2011 3:56 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by Flush_Royal »

Παιδιά το θέμα έχει καταντήσει απλά γελοίο. Είναι ντροπή αυτά που συζητάμε. Άλλοι στην υλικά μας δουλεύουν σαν σκυλιά σε σοβαρές δουλειές και εμείς ασχολούμαστε με το αν έχει λεωφορεία ή όχι και με το "πως θα έρθουμε κύριε?"... Δεν νομίζω να σου έλεγε ο εργοδότης σου καλά γαμ..στο..Έλα αύριο αφού δεν θα έχει λεωφορεία. Νομίζω πως πρέπει να σοβαρευτούμε λιγάκι και εμείς όπως και όλοι σε αυτή τη χώρα.
Η σχολή είναι χώρος ελεύθερης διακίνησης ιδεών. Αν είναι κλειστεί οι ιδέες απλά δεν διακινούνται.
Θα γίνει συνέλευση-δεν θα γίνει συνέλευση-έχεις άποψη-δεν έχεις άποψη-αγωνίζεσαι-δεν αγωνίζεσαι...και όλες αυτές οι μπαχαλίδικες ιδέες.
Με αυτά τα μυαλά αυτοί που μας κυβερνούν μας αξίζουν.
Είπα και εγώ να γράψω μια περίληψη των σκέψεων μου χωρίς να θέλω να ενοχλήσω κανέναν.
t1991
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 259
Joined: Mon Jun 14, 2010 12:40 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by t1991 »

Flush_Royal wrote: Άλλοι στην υλικά μας δουλεύουν σαν σκυλιά σε σοβαρές δουλειές
δεν ξερω την ηλικια σου, δεν μπορω να κρινω
Flush_Royal wrote:Δεν νομίζω να σου έλεγε ο εργοδότης σου καλά γαμ..στο..Έλα αύριο αφού δεν θα έχει λεωφορεία.
η συγκριση ενος εργαζομενου με ενα φοιτητη ειναι τουλαχιστον αστοχη. μιλαμε για τον φοιτητη που ΔΕΝ εχει αμαξι, ΔΕΝ μενει ζωγραφου,ΔΕΝ εχει χ ευρω να τα δωσει στο ταξι.
Flush_Royal wrote:Με αυτά τα μυαλά αυτοί που μας κυβερνούν μας αξίζουν.
δεν θα μπορουσα να συμφωνω περισσοτερο.
Flush_Royal wrote:χωρίς να θέλω να ενοχλήσω κανέναν.
...
User avatar
Flush_Royal
Civil Seeder
Civil Seeder
Posts: 189
Joined: Fri Mar 11, 2011 3:56 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολογων 5/11/2012

Post by Flush_Royal »

δεν θα μπορουσα να συμφωνω περισσοτερο.
Λογικό.. Και εγώ στη θέση σου θα τρόλαρα. Η κατάσταση μόνο για trolling είναι.. Πάμε λοιπόν παιδιά!!! Όλοι δυνατά στον αγώνα!!!Για αυτόν που ζει μακριά-δεν έχει αμάξι-δεν έχει λεφτά για ταξί και θέλει σαν τρελός να μορφωθεί αύριο και μεθαύριο!!!Α..και μην ξεχάσουμε την εργατική τάξη..
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”