Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.

Βλέπετε θετικά τη διδασκαλία αυτών των μαθημάτων από τον κ.Κωστόπουλο?

Ναι, θα μάθουμε 5-10 χρήσιμα πράγματα!
69
58%
Όχι, δε θα πάρουμε ποτέ πτυχίο ...
51
43%
 
Total votes: 120

User avatar
Minus
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2079
Joined: Wed Jan 20, 2010 8:56 pm
Gender: Male
Location: Mystic Goofyland

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by Minus »

+1!

και εσεις ρε αριστεροι πως ειναι δυνατον να υπερτιματε τοσο μια συναξη που μοιαζει με αγελη ανθρωπων??
Senatus Populusque Romanus

Special effects by Loonatik and drinks
Freeze frame, screen kiss, hot heads, lights and power
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by maurh_8uella »

Ρε είναι πως είναι δυνατόν ο Διπλάρης που είναι Επίκουρος Καθηγητής να έχει στο όνομά του 6 μαθήματα και ο Κωστόπουλος που είναι Αναπληρωτής να έχει 2??? Και στην τελική από το να τα αναλάβει κανένας Μανωλάκος ή κανάς Σπέντζας, δηλαδή ότι να ΄ναι ή χαβαλεδιές αντίστοιχα, Κωστό δαγκωτό!
dexi_extrem
Corporal
Corporal
Posts: 17
Joined: Wed Mar 03, 2010 8:42 pm

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by dexi_extrem »

rodrigo wrote:κωστόπουλο??? πως είναι δυνατόν να υποστηρίζετε ένα τέτοιο φασιστικό γουρούνι που μέσα στο μάθημα του απαξιώνει φανερά τις γσ επειδή και καλά χάνεται το μάθημα του?
Το σκισες αδερφάκι μου! Ό,τι 'να ναι!

Και για να είμαι και εντός θέματος, ΠΡΟΦΑΝΩΣ καλύτερος ο Κωστό. Είναι άνθρωπος που ασχολείται με το μάθημά του. Θα δώσει ποιότητα...
User avatar
TheHorde
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 250
Joined: Mon Jan 25, 2010 7:39 pm

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by TheHorde »

dexi_extrem wrote:ΠΡΟΦΑΝΩΣ καλύτερος ο Κωστό. Είναι άνθρωπος που ασχολείται με το μάθημά του. Θα δώσει ποιότητα...
+100000
My life for the Horde!
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by Trist4n »

Μια μικρη ενσταση μονο. Οχι και διπλα διπλα ο Μανωλακος με τον Σπεντζα ρε Θυελλα...

Μια χαρα ειναι ο Μανωλακος. Και καλοπροαιρετος και φιλοτιμος και ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ με τους φοιτητες, και κατανοηση δειχνει, και στην τελικη αν θες να μαθεις απο τα μαθηματα του μπορεις, απλα οι περισσοτεροι επιλεγουν να τα περασουν νυχτα.
I am going according to plan.
arkara

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by arkara »

Trist4n wrote:Μια μικρη ενσταση μονο. Οχι και διπλα διπλα ο Μανωλακος με τον Σπεντζα ρε Θυελλα...

Μια χαρα ειναι ο Μανωλακος. Και καλοπροαιρετος και φιλοτιμος και ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ με τους φοιτητες, και κατανοηση δειχνει, και στην τελικη αν θες να μαθεις απο τα μαθηματα του μπορεις, απλα οι περισσοτεροι επιλεγουν να τα περασουν νυχτα.

Ισχύει, εγώ έχω μάθει πολλά από τον μανωλάκο.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by Trist4n »

Και σορρυ κιολας που θα υποκυψω στον πειρασμο, αλλα επιτρεψτε μου να σας θυμισω το θρεντ του μαθηματος στοιχεια ΙΙ το ετος 2007, στην παλια σελιδα. 15 σελιδες τοπικ. Η συζητηση ηταν περι του ποσο ωφελειται κανεις απο το μαθημα του Κωστοπουλου... Θυμαμαι μαλιστα ο Ενυ το ειχε κοψει στη μεση και ειχε ανοιξει νεο θρεντ με ονομα "Στοιχεια για αστοιχειωτους" η κατι τετοιο....

Θυμαμαι χαρακτηριστικα πως ειχε αναψει πολυ η κουβεντα και ημουνα απο τους λιγους (ο μονος..?) που ειχα να πω καλα πραγματα για τον Κωστοπουλο, και με ειχατε κολλησει στον τοιχο, με λεγατε γλυφτη, φυτο, κολλημενο, μαζοχα και αλλα ωραια... Λακεδαιμονα, δεν ξερω αν χτυπαει κανα καμπανακι....? ;)

Κατα καιρους λεμε τα ιδια για τον Γιαννακογλου. Ολοι βριζουνε επειδη ζοριστηκανε (συνηθως με δικη τους ευθυνη) στα στροβιλα, αλλα οταν φτασουνε πτυχιο κοιτανε πισω τους και συνειδητοποιουνε ποσα μαθανε και απο ποιον...

Απ'οτι βλεπω, κατοπιν τριων χρονων και μερικων τονων ωριμανσης αποκτατε μια πιο ψυχραιμη οπτικη...
I am going according to plan.
User avatar
Minus
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2079
Joined: Wed Jan 20, 2010 8:56 pm
Gender: Male
Location: Mystic Goofyland

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by Minus »

ειδικα απο κωστο δεν εμαθα τιποτα. γραναζο - ΚΟΦΤΗΣ τελειωμενος. ο κουλης ο Γιαννακογλου ειναι πολυ καλος, κλασεις παραπανω απο τον χρωστοπουλο.
Senatus Populusque Romanus

Special effects by Loonatik and drinks
Freeze frame, screen kiss, hot heads, lights and power
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by maurh_8uella »

Ίσως έχω πάρει τον Μανωλάκο με κακό μάτι... Δεν ξέρω. Απλώς στα Τεχνικά Υλικά με άφησε παγερά αδιάφορο και αυτός και το μάθημα. Πάει βέβαια καιρός από τότε. Θα τον παρακολουθήσω και στις Κατεργασίες και θα έχω μια πιο εμπεριστατωμένη άποψη. Απλά μου έχει δώσει την εντύπωση ότι είναι λίγο vague και ό,τι να ΄ναι! Τέσπα, κατά την γνώμη μου ανώτερος όλων των καθηγητών ο ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ. Απλά RESPECT!
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ο Κωστόπουλος παίρνει Στοιχεία Ι και Σχέδια!

Post by Λakedaimonas »

Trist4n wrote:... Λακεδαιμονα, δεν ξερω αν χτυπαει κανα καμπανακι....? ;)
Περιμένεις μετά το κάψιμο του στρατού να θυμάμαι λεπτομέρειες???

Θυμάμαι το αντίστοιχο thread αλλά κυριολεκτικά δεν θυμάμαι τπτ άλλο.

Enlighten me please.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”