Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Locked
User avatar
nikolio
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 343
Joined: Sun Jun 03, 2012 11:20 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Απ: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by nikolio »

Spiderpan wrote:Ακυρώθηκε! Η Παπαδημητρίου πρέπει να έφυγε κιόλας.

Πάντως συνέλευση δεν ξεκίνησε, αλλά κούτσα κούτσα κάτι εμφανίζεται. Παίζεται η απαρτία.
Παντα ετσι γινεται.λενε 12 για να ξεκινησουν 3.θα εχει απαρτια μιας κ κατεβαινει ανεξαρτητο πλαισιο.ασε που τα "συντροφια " θα μαζεψουν οποιον βρουν για να συμπληρωσει απαρτια η ΓΣ

Ταπατολκντ!
mechikos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 166
Joined: Thu Aug 22, 2013 6:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by mechikos »

παιδια εγω ενα εχω να πω :το 80% των παιδιων απο τα εακκ που ξερω μενουν στα βορεια π.χ εκαλη.ειναι αποφοιτοι του αρσακειου εκαλης και οταν μεγαλωσουν θα γινουν δεξιοι.αυτα.επισης ας ανοιξουν κανενα βιβλιο...
Μαντώ
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Sun Jun 13, 2010 10:27 pm

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by Μαντώ »

Έχει αρχίσει η συνέλευση ή όχι ακόμα?? Ξέρει κανείς με ποια σειρά θα μιλήσουν? Ευχαριστώ
adt
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 105
Joined: Thu Jun 10, 2010 7:35 pm

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by adt »

Ξέρει κανείς περίπου τι ώρα πρέπει να έρθω στη συνέλευση ώστε να μην παρακολουθήσω καμιά ομιλία, για να μην με πιάσει κατάθλιψη, αλλά να είμαι στη ψηφοφορία ?

Ευχαριστώ.
tony gian
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 28
Joined: Mon Nov 08, 2010 11:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by tony gian »

mechikos wrote:παιδια εγω ενα εχω να πω :το 80% των παιδιων απο τα εακκ που ξερω μενουν στα βορεια π.χ εκαλη.ειναι αποφοιτοι του αρσακειου εκαλης και οταν μεγαλωσουν θα γινουν δεξιοι.αυτα.επισης ας ανοιξουν κανενα βιβλιο...
Μην ξεχναμε παρακαλω το ιστορικο αρσακειο ψυχικου που εχει βγαλει ουκ ολιγους εαακιτες.
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by (β-α)/2 »

Δε γνωρίζω για τη γενικότερη σειρά που θα μιλήσουν, αλλά το ανεξάρτητο είναι προτελευταίο!

Σας περιμένουμε για να εκφράσουμε και από κοντά τη δυσαρέσκειά μας σε αυτή την κατάσταση.
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by sid »

tony gian wrote:
mechikos wrote:παιδια εγω ενα εχω να πω :το 80% των παιδιων απο τα εακκ που ξερω μενουν στα βορεια π.χ εκαλη.ειναι αποφοιτοι του αρσακειου εκαλης και οταν μεγαλωσουν θα γινουν δεξιοι.αυτα.επισης ας ανοιξουν κανενα βιβλιο...
Μην ξεχναμε παρακαλω το ιστορικο αρσακειο ψυχικου που εχει βγαλει ουκ ολιγους εαακιτες.

+1 συνάδελφοι

αντίθετα , ο κόσμος το έχει τούμπανο ότι οι προπαππούδες και οι προγιαγιάδες των ανεξάρτητων επάνδρωναν τα κρυφά σχολειά , οι γονείς τους ήταν μέσα στο Πολυτεχνείο αλλά στην καλή πλευρά με τους αφανείς ήρωες και όχι με την Δαμανάκη και τον Λαλιώτη που κάναν όργια και κάπνιζαν τετράφυλλα , ενώ ο πιο ευκατάστατος από τους ανεξάρτητους δεν καταδεχόταν να πάει σε ιδιωτικό σχολείο παρόλο που οι γονείς του χτυπούσαν 20ωρα στον ΙΤ και πήγαινε στο πιο λούμπεν σχολειό της Αγίας Βαρβάρας μαζί με γυφτάκια και κοπέλες που εκδίδονταν για μια φραντζόλα ψωμί . Για να μην αισθάνεται σαν την μύγα μες στο γάλα , ο μέλλοντας ανεξάρτητος φοιτητής έσκιζε τεχνηέντως τα σανδάλια του και κρατούσε την ίδια σάκα 10 χρόνια παρόλο που η Μετάλικα κονκάρδα ήταν πια πιο μπανάλ και από τον Άδωνι Γεωργιάδη .

Μάλιστα λέγεται ότι οι ΕΑΚΚΙΤΕΣ καπνίζουν τόσο αρειμανίως στην συνέλευση - λες και πριν κάνα πεντάλεπτο κάναν αχαλίνωτο σεξ με την doria tillier - για να ξορκίσουν το φλούφλικο σχολικό τους παρελθόν όπου αν εμφανίζονταν στο καταπιεστικό ιδιωτικό με μοϊκάνα και σορτσάκι ή μίνι και ανταύγειες , παίρναν αποβολή για 10 βδομάδες , όσο περίπου κρατάει η καταπιεσμένη κατάληψη τους δηλαδή .
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Μαντώ
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Sun Jun 13, 2010 10:27 pm

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by Μαντώ »

Η συνέλευση πριν λίγο άρχισε. Μιλάει τώρα ΠΚΣ που είναι πρώτοι.
User avatar
nikolio
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 343
Joined: Sun Jun 03, 2012 11:20 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Απ: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by nikolio »

Μαθηματα δινονται?

Ταπατολκντ!
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 26/11/2013

Post by (β-α)/2 »

Η συνέλευση ξεκίνησε χωρίς απαρτία παρ όλα αυτά, λέγοντας ότι ο κόσμος θα έρθει αργότερα.
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”