Funny Pictures..!

Ανέκδοτα, αστεία videos και εικόνες
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Funny Pictures..!

Post by Kuchiki_Byakuya »

Adamaklas wrote:Κουτσίκιε, παλιά το Funny pictures ήταν σαν δευτερο 9gag για μένα με τις εικόνες που ανέβαζες!
αλλα πλεον δεν ανεβάζεις και στεναχωριέμαι

<3 Αδάμακλας :)
αυτό.

Spoiler: show
Image
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Funny Pictures..!

Post by Adamaklas »

Δωσε μου λίγη αγάπη... ουτως ή αλλος θα πρεπει να συσπειρωθουμε εναντιον του κουκουλοφλόρου. ΤΟ αισθανομαι οτι οι μέρες οπου θα ξεσπάσει πόλεμος πλησιάζουν!


ΟΛΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΛΟΡΟΥ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΦΩΤΙΑ,ΤΣΕΚΟΥΡΙ!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Funny Pictures..!

Post by Kuchiki_Byakuya »

Adamaklas wrote:Δωσε μου λίγη αγάπη... ουτως ή αλλος θα πρεπει να συσπειρωθουμε εναντιον του κουκουλοφλόρου. ΤΟ αισθανομαι οτι οι μέρες οπου θα ξεσπάσει πόλεμος πλησιάζουν!
τώρα δεν μπορώ να βοηθήσω, είμαι σε μια τέτοια κατάσταση
Spoiler: show
Image

αλλά θα στείλω αυτόν
Spoiler: show
Image
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Funny Pictures..!

Post by Adamaklas »

ΧΑχαχαχαχχα ποταπό σκουλικάκι!!!

ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΥΜ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΦΑΣΜΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ
ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
ΕΧΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΙΛΑΚΙΑ ΚΑΦΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΦΡΑΠΕΣ
ΕΧΩ
ΤΟΝ
A D A M A K L A S
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Funny Pictures..!

Post by soti »

all. koukoulofloros wrote:εσύ τι έχεις , εκτός από μίκυους με 10 τσάντες μικρόφωνα και έναν πυροσβεστήρα
Ο πυροσβεστήρας που κολλάει; Η μήπως είναι για 'κείνη την στιγμή που λέει ο θυμόσοφος λαός ότι "πήραν τα μικρόφωνα φωτιά";;;
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Funny Pictures..!

Post by Adamaklas »

ειναι η στιγμή αγαπημένε και σοφέ πλεον, soti , οπου ο ουρανος κλάνει φωτια και βρεχει λαβα. Η μερα που ο κουκουλοφλορος θα βγει απο την ντουλάπα και θα δωσει στο αγγουρι την αξια που του αξιζει.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Funny Pictures..!

Post by soti »

all. koukoulofloros wrote:πού χάθηκες εσύ ρε ?
Πάντα εδώ είμαι και ας μην με βλέπουν.
Adamaklas wrote:ειναι η στιγμή αγαπημένε και σοφέ πλεον, soti , οπου ο ουρανος κλάνει φωτια και βρεχει λαβα. Η μερα που ο κουκουλοφλορος θα βγει απο την ντουλάπα και θα δωσει στο αγγουρι την αξια που του αξιζει.
Δηλαδή τρώει ο Παντοδύναμος φασολάδα με μπούκοβο και λουκάνικο;;; Αν είναι έτσι, τότε ναι, ο Θεός είναι δικός μας. Ει ο Θεός μεθ' ημών ουδείς καθ' ημών. Για αυτό αγαπητέ Αδάμακλα, να προσέχεις τα μήλα και να μιλάς πιο κόσμια, με σεβάσμιο τρόπο. Όσο για το αγγούρι, λίγο αλάτι και ξύδι του προσθέτουν αρκετή υπεραξία. Αν παίζει και κανένα χωνευτικό, τύπου τσίπουρο, μπύρας ή κρασάκι... ακόμα καλύτερα.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Funny Pictures..!

Post by soti »

Ευλόγησον, Κύριε, το ταπεινό σου τέκνον αλλ. κουκουλοφλώριον. Ευλόγησον.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Funny Pictures..!

Post by Adamaklas »

soti wrote:
all. koukoulofloros wrote:πού χάθηκες εσύ ρε ?
Πάντα εδώ είμαι και ας μην με βλέπουν.
Adamaklas wrote:ειναι η στιγμή αγαπημένε και σοφέ πλεον, soti , οπου ο ουρανος κλάνει φωτια και βρεχει λαβα. Η μερα που ο κουκουλοφλορος θα βγει απο την ντουλάπα και θα δωσει στο αγγουρι την αξια που του αξιζει.
Δηλαδή τρώει ο Παντοδύναμος φασολάδα με μπούκοβο και λουκάνικο;;; Αν είναι έτσι, τότε ναι, ο Θεός είναι δικός μας. Ει ο Θεός μεθ' ημών ουδείς καθ' ημών. Για αυτό αγαπητέ Αδάμακλα, να προσέχεις τα μήλα και να μιλάς πιο κόσμια, με σεβάσμιο τρόπο. Όσο για το αγγούρι, λίγο αλάτι και ξύδι του προσθέτουν αρκετή υπεραξία. Αν παίζει και κανένα χωνευτικό, τύπου τσίπουρο, μπύρας ή κρασάκι... ακόμα καλύτερα.
Αστα λόγια τα βαρυγδουπα, προϋπαντή των κακών μαντάντων. Βλάσφημε της συμφοράς.

Αν και η σοφία σου σε τηφλώνει, πρεπει να καταλάβεις οτι δεν πέρασα μεσα δια πυρός της κωλάσεως για να έρθω εδώ να χαχανίσω και να παίξω.
Ηρθα εδώ για να παρω πισω κατι δικαιωματικά δικό μου. Κατι που κανείς δεν μπορει να μου στερήσει.
Το Αχρηστο. Και την επικρατεία του.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Funny Pictures..!

Post by soti »

Adamaklas wrote:Αν και η σοφία σου σε τηφλώνει, πρεπει να καταλάβεις οτι δεν πέρασα μεσα δια πυρός της κωλάσεως για να έρθω εδώ να χαχανίσω και να παίξω.
Ηρθα εδώ για να παρω πισω κατι δικαιωματικά δικό μου. Κατι που κανείς δεν μπορει να μου στερήσει.
Το Αχρηστο. Και την επικρατεία του.
Η Σοφία δεν με τυφλώνει, αντιθέτως με teflonει, με κάνει πυρίμαχο, άκαυτο σε βαθμό να μη μου καίγεται καρφί. Ούτε το φαγητό δεν καίγεται πλέον, ούτε μου κολλάνε τα αυγά μάτια στο τηγάνι. Ας όψεται το τηγάνι με επίστρωση teflon (αυτό, μάλιστα, αυτό είναι εξέλιξις!!!).

Αλλά διαβάζοντας την απάντηση σου πάλι και πίνοντας και έναν μερακλίδικο καφέ, μου έρχονται κάτι δεύτερες σκέψεις, ούσες ακάλεστες και συνάμα ανησυχητικές. Μήπως αγορίνα μου μπερδεύτηκες στο θέμα και μιλάς για δικαιώματα και επικράτεια. Μετά από ενδελεχή έρευνα ανακάλυψα ότι έχεις δικαιώματα πνευματικά και υδραυλικά (απλής ενέργειας και δύο κατευθύνσεων) μόνο στο άχρηστο τόπικ, όμως όχι εδώ. Διακρίνω ιμπεριαλιστικές και επεκτατικές τάσεις, μια προσπάθεια επιβολής fashionιστικών νοοτροπιών και πρακτικών.

Μπροστά στον κίνδυνο της αχρείαστης άχρηστης ανατροπής του τόπικ από εκπρόσωπο άχρηστων και fashionιστικών πεποιθήσεων με πρόφαση την επιβολή πλασματικών δικαιωμάτων και αναφορά σε πλαστές επικράτειες, καλώ τον σύντρολλο και αγωνιστή αλλ. κουκουλοφλώριο να οργανώσει ταχύτατα την ομάδα ταχείας επέμβασης της εξωκοινοφορουμίτικης αριστεράς εκ δεξιών για να αποτρέψουμε αυτή την προβοκάτσια, αυτό το απεχθές έργο.
Post Reply

Return to “The Funny Section”