Δε θα ξεχάσω...

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:Οι Celtics έχουν άλλη μενταλιτέ σαν ομάδα. σημαίνουν περισσότερα για την πόλη τους, αντικατοπτρίζουν ακριβώς τους ανθρώπους της Βοστώνης, και την αγαπάνε περισσότερο από κάθε άλλη ομάδα στην Αμερική. Αυτό δεν κερδίζεται ούτε με 500 τρόπαια.

Κοίτα να δεις που το είπα. 'Αν του μπουν τα σουτ θα κερδίσει.'

Ιωάννου σκάσε.
ε αυτο ειναι το σημαντικο να μπαινει η μπαλα στο καλαθι α :lol:
ε ναι καλα τα λες για τους bostonians αλλα εγω μιλαω για εναν random φιλαθλο που το βλεπει ψυχρα και στατιστικα ειναι οι λεικερς, αν και εγω τους διαλεξα λογω κομπυ γτ τοτε το 2001 αρχισα να βλεπω και με εντυπωσιασε....ειδικα αν ειχε κατσει κι ο σακ 10 συνεχομενα θα χαμε
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by Kuchiki_Byakuya »

Πόσο ζωάδια είναι αυτοί της Μπαρτσελόνα;
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Irishman
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 660
Joined: Tue May 04, 2010 5:31 pm
Gender: Male
Location: Athenry

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by Irishman »

Ε αυτά δε μπορώ. Μαραγαρίστηκε και το νήμα και θα χαίρεται η πουτανα η μητέρα του Γιουγκεμπραντ. Γαμω το ΠΑΣΟΚ.
By a lonely prison wall
I heard a young girl calling
Micheal they are taking you away
For you stole Trevelyn's corn
So the young might see the morn.
Now a prison ship lies waiting in the bay.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by lakers4life24 »

εμ γιατι δεν ψηφισες ΛΑΟΣ να χεις ησυχο το κεφαλι :lol: ? αα παντως δεν μπορω να πω σας ηθελα τελικο γιατι τωρα θα χασουμε ανετα απο τον κιριλενκο :(
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by Kuchiki_Byakuya »

Πάλι κακές επιλογές στο τέλος. Πότε θα διορθωθεί αυτή η μαλακία.

Δεν έχω δει ομάδα να χάνει τόσο από τον εαυτό της. Πόσο ζωάδια;
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by lakers4life24 »

ρε μαν εγω το περιμενα να σου πω....δλδ ειχα σιγουρη την cska τελικο αν και δεν τ αξιζε σημερα γενικα στη συνειδηση μου το ξερα οτι με τον α η β τροπο θα περνουσε και ειχα πει αν περνουσε ελληνικη στον τελικο μονο εμεις....γιατι εφυγε ο ρουμπιο κυριως γερναει ο ναβαρο δεν υπαρχουν απο κει και περα ονοματα κτλ....ενω η cska για φετος εχει ιερα τερατα στο ροστερ και πρεπει να το παραδεχθεις ασχετα αν το δικαιο θα ταν να περασει ο ΠΑΟ.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
ιστορικός mech-eng
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1249
Joined: Mon Jun 13, 2011 1:51 pm
Gender: Male

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by ιστορικός mech-eng »

lakers4life24 wrote:ρε μαν εγω το περιμενα να σου πω....δλδ ειχα σιγουρη την cska τελικο αν και δεν τ αξιζε σημερα γενικα στη συνειδηση μου το ξερα οτι με τον α η β τροπο θα περνουσε και ειχα πει αν περνουσε ελληνικη στον τελικο μονο εμεις....γιατι εφυγε ο ρουμπιο κυριως γερναει ο ναβαρο δεν υπαρχουν απο κει και περα ονοματα κτλ....ενω η cska για φετος εχει ιερα τερατα στο ροστερ και πρεπει να το παραδεχθεις ασχετα αν το δικαιο θα ταν να περασει ο ΠΑΟ.
o παο σημερα αυτοκτονησε μονος του ,η cska παιχταρες εχει αλλα ειναι αναρχη ακομα και αν ειδατε κανενα μεγαλο ονομα δεν εκρινε το αποτελεσμα.αμα περιοριζε ο παναθηναικος τα σουτ για τριποντα και ειχε λιγο περισσοτερη υπομονη τοτε ισως να ηταν διαφορετικο το αποτελεσμα,αλλα και ο μπατιστ ηταν σε πολυ κακη μερα.

εγω ειλικρινα λυπαμαι για τον πμπραντοβιτς που μαλλον θα φυγει,κριμα γτ ειχε ταιριαξει απολυτα στον παναθηναικο :cry:
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by lakers4life24 »

ιστορικός mech-eng wrote:
lakers4life24 wrote:ρε μαν εγω το περιμενα να σου πω....δλδ ειχα σιγουρη την cska τελικο αν και δεν τ αξιζε σημερα γενικα στη συνειδηση μου το ξερα οτι με τον α η β τροπο θα περνουσε και ειχα πει αν περνουσε ελληνικη στον τελικο μονο εμεις....γιατι εφυγε ο ρουμπιο κυριως γερναει ο ναβαρο δεν υπαρχουν απο κει και περα ονοματα κτλ....ενω η cska για φετος εχει ιερα τερατα στο ροστερ και πρεπει να το παραδεχθεις ασχετα αν το δικαιο θα ταν να περασει ο ΠΑΟ.
o παο σημερα αυτοκτονησε μονος του ,η cska παιχταρες εχει αλλα ειναι αναρχη ακομα και αν ειδατε κανενα μεγαλο ονομα δεν εκρινε το αποτελεσμα.αμα περιοριζε ο παναθηναικος τα σουτ για τριποντα και ειχε λιγο περισσοτερη υπομονη τοτε ισως να ηταν διαφορετικο το αποτελεσμα,αλλα και ο μπατιστ ηταν σε πολυ κακη μερα.

εγω ειλικρινα λυπαμαι για τον πμπραντοβιτς που μαλλον θα φυγει,κριμα γτ ειχε ταιριαξει απολυτα στον παναθηναικο :cry:
ναι ρε πολλες συγκυριες και αμα ειδες και μια μαλακια που μπηκε στο τελος που αναπηδησε η μπαλα και προσγειωθηκε μεσα Ε ΛΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ...τυχαινει κι αυτο, ε ο ομπραντοβιτς τα χει παρει ολα ρε δεν εχει κατι να διεκδικησει πια....στη θεση του κι εγω θα σταματαγα η μπορει να δοκιμζα και την αλλη οχθη του ατλαντικου ετσι για να ολοκληρωθει σαν προπονητης στο nba και πιστευω οτι ειναι τοσο καλος που αν πηγαινε σε μια ομαδα τυπου Spurs που παιζουν με ευρωπαικο στυλ θα το παιρνε.....ΑΠΛΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΥΠΟΚΛΙΘΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΤΟΥ.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by Kuchiki_Byakuya »

Ο Ναβάρο μια χαρά ήταν, απλά τον είχε γαμήσει ο τένοντας και δεν σηκωνόταν καν. όποτε σηκωνόταν έγραφε.

Επίσης εκεί που τρελάθηκα είναι ότι Έιντσον και Γουάλας δεν έκαναν τίποτα.Και τότε ο ολυμπιακός θα είχε τεράστιο πρόβλημα γιατί θα άνοιξε πολύ η άμυνα και ο ενντογκ θα την έπαιρνε στα 2 μέτρα και όχι στα 4,5. Μάικλ εξαφανισμένος για ένα ανεξήγητο λόγο (όταν δεν τον μάρκαρε το δίδυμο Παπανικολάου Άντιτς).
ιστορικός mech-eng wrote:o παο σημερα αυτοκτονησε μονος του ,η cska παιχταρες εχει αλλα ειναι αναρχη ακομα και αν ειδατε κανενα μεγαλο ονομα δεν εκρινε το αποτελεσμα.αμα περιοριζε ο παναθηναικος τα σουτ για τριποντα και ειχε λιγο περισσοτερη υπομονη τοτε ισως να ηταν διαφορετικο το αποτελεσμα,αλλα και ο μπατιστ ηταν σε πολυ κακη μερα.
Μα ρε συ όποτε έπαιζε γαμάτη άμυνα ο Παο έμπαινε η πουτάνα η μπάλα μόνη της. Και δεν πάταγε καλά ο Μπατίστ μετά αυτό που έπαθε στο 2ο δεκάλεπτο. Χτύπησαν και τον Τσαρτσαρή και έβγαλε όλο το 4ο μόνος του. Δεν είναι εύκολο πράγμα.
lakers4life24 wrote:ΑΠΛΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΥΠΟΚΛΙΘΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΤΟΥ.
Και παρόλα αυτά λες ότι θα ολοκληρωθεί στο nba;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Δε θα ξεχάσω...

Post by lakers4life24 »

Ε ισως δεν χρησιμοποιησα τη σωστη εκφραση...μαλλον για αποπειρα να κατακτησει και την τελευταια κορυφη του πιο ψηλου βουνου θα ελεγα
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
Post Reply

Return to “Αθλητικά”