Έτσι θα... κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Συζητήσεις για πολιτικά και οικονομικά θέματα
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by lakers4life24 »

HarisSukhoi wrote:Όχι εσύ πάνω στα νεύρα σου χάνεις λίγο τον ειρμό.

Τώρα άμα σου λένε στρατιωτικοί ότι είναι ΓΤΠ, είναι δυνατόν να συζητάμε εμείς? Γιατί?.
Αν είναι παράνομα να τιμωρηθούν, όχι να γίνει τροποποίηση του νόμου για να τους σώσουμε κιόλας.
Εδώ δίναμε επίδομα τυφλών σε αετομάτηδες, δεν θα δοθούν οι άδειες?

Αυτό που είπα για το ΝΑΤΟ το έχεις συζητήσει με κάνα ξαναμμένο εθνικιστή?
γιατι μπλεκεις το ΝΑΤΟ?
P.S. ειναι να μη χανεις την ψυχραιμια σου οταν ο αλλος σε παομοιαζει με το Χιτλερ, με Χρυσαυγιτη και το μακελλαρη της νορβηγιας? δεν το χω ξαναδει αυτο στο φορουμ ουτε το σεπτεμβρη που τουλαχιστον μου ριχναν κανα απλο μπινελικι....αλλα αυτο πια ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ....ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by lakers4life24 »

δεν ειπα για σενα ΜΩΡΕ δε βλεπς καθολου ρε :lol: :lol: ???? ο liakos ειχε πει για χιτλερ ο αλλος ο μπιλον για ΧΑ κι ο λιακος παλι για το μακελλαρη της Νορβηγιας....εχει κι ο Σουρεαλισμος ενα οριο
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by liakoskotsi »

lakers4life24 wrote:δεν ειπα για σενα ΜΩΡΕ δε βλεπς καθολου ρε :lol: :lol: ???? ο liakos ειχε πει για χιτλερ ο αλλος ο μπιλον για ΧΑ κι ο λιακος παλι για το μακελλαρη της Νορβηγιας....εχει κι ο Σουρεαλισμος ενα οριο
εσύ πάλι όχι...
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by soti »

HarisSukhoi wrote:Το μπλέκω γιατί είμαστε στην ίδια γαμημένη συμμαχία με τους Τούρκους που έχετε ξετρελαθεί όλοι!
Είσαι σίγουρος, ότι πρόκειται για ΣΥΝμαχία; Εμένα μου φαίνεται περισσότερο για παροχή υπηρεσιών στις ΗΠΑ. Θυμίσου και τα γεγονότα στην Κύπρο. Και τότε "σύμμαχοι" ήμασταν. Αν βασιστούμε στο ΝΑΤΟ ή στην ΕΕ σε αυτά που πρόκειται να γίνουν στην ευρύτερη περιοχή τους επόμενους μήνες και χρόνια, ας το κλείσουμε το μαγαζί από τώρα και να πούμε σε κάθε ενδιαφερόμενο, να διαλέξει ότι γουστάρει.
ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. Έτσι ήταν, έτσι είναι και έτσι θα μείνει εις τον αιώνα των αιώνων, αμήν.

Και για το Τούρκο στρατηγό στη Λάρισα που αναφέρεις, αυτό δεν έπρεπε να γίνει ποτέ. Ας είναι καλά όμως η Ντορούλα, για αυτό, την πυραυλική ασπίδα, την αποστρατεία του Γράψα, την έμμεση αναγνώριση του Κοσσυφοπεδίου, κ.α.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by lakers4life24 »

liakoskotsi wrote:
lakers4life24 wrote:δεν ειπα για σενα ΜΩΡΕ δε βλεπς καθολου ρε :lol: :lol: ???? ο liakos ειχε πει για χιτλερ ο αλλος ο μπιλον για ΧΑ κι ο λιακος παλι για το μακελλαρη της Νορβηγιας....εχει κι ο Σουρεαλισμος ενα οριο
εσύ πάλι όχι...
Μαλλον δεν μπορεις να ξεχωρισεις την πειθαρχια απο τη δικτατορια και το ναζισμο, υπαρχουν επιπεδα ξερεις. Το πρωτο το χω διδαχθει απ τους γονεις μου, καποιους καθηγητες και προπονητες-γυμναστες με τους οποιους εχω συνεργαστει κατα καιρους και μαλιστα με τροπο ωστε να το λατρεψω κιολας και τα αλλα δυο απλα τ απεχθανομαι. Ευχομαι ομως σε καθε ατομο να τη γνωρισει οπως τη γνωρισα εγω.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by liakoskotsi »

lakers4life24 wrote:Ευχομαι ομως σε καθε ατομο να τη γνωρισει οπως τη γνωρισα εγω.
γνώρισε και καμία άλλη τόσες υπάρχουν... πολύ μονογαμικός είσαι
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by lakers4life24 »

when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by liakoskotsi »

lakers4life24 wrote:
με λίγο ξυδάκι θα σου περάσει
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by lakers4life24 »


με λίγο ξυδάκι θα σου περάσει
κι ελεγα ΤΙ ΝΑ ΜΗ ΒΑΛΩ στη τονοσαλατα......
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Έτσι θα κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ

Post by castiel »

Code: Select all

 [quote] μπλα μπλα μπλα[/quote] 
όχι [/quote] [/quote]

;)
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
Post Reply

Return to “Πολιτική-Οικονομία”