ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Velvithian
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 130
Joined: Thu Oct 14, 2010 11:25 am
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Female
Location: Paraguay
Contact:

ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by Velvithian »

σιγουρα ολοι μας εχουμε βρεθει στο παρακατω δηλημα εστω και μια φορα στη ζωη μας:

<<η Χ ειναι πολυ ομορφη ρε γαμωτο και αυτα τα ματια της ειναι τοσο ομορφα... αλλα απο την αλλη η Υ εχει εξισου ωραια '' ματια '' και με αυτα τα τακουνια μου βγαζει μια προστιχια. Η Χ απο τη μια ομως ειναι λιγο ντροπαλη για τα γουστα μου και η Υ ειναι λιγο ντιβα για μενα!>>

κι αλλοι τετοια προβληματισμοι που κανουν οχι παντα ευκολη την επιλογη. ποια ειναι η γνωμη του κοινου για αυτο το θεμα;
μπουζουκογκομενα με τακουνι η γλυκοφατσουλα με ομορφα χαρακτηριστικα;;; :?
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by ShadowMech »

γλυκοφατσουλα για σχεση μπουζουκογκομενα για φαση :mrgreen:
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by who »

Δίλημμα; Χμ.

Always take both!

Που ξέρεις, μπορεί να προκύψει και κάτι καλό. :idea:
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by ShadowMech »

who wrote:Δίλημμα; Χμ.

Always take both!

Που ξέρεις, μπορεί να προκύψει και κάτι καλό. :idea:
Image
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by Kuchiki_Byakuya »

Στη θεωρία θα έλεγα τη γλυκούλα γιατί γενικά μου φαίνονται πιο σέξυ. Αλλά όταν χρειάστηκε να πάρω αυτή την απόφαση στο πάρτυ ενός κολλητού μου διάλεξα την σκύλα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by who »

Πάρε την γλυκοφατσούλα και φόρα της γόβες, ζαρτιέρες, κι ό,τι σε φτιάχνει. Θα γλιτώσεις και τα κεράσματα στα μπουζούκια.

Είναι δύσκολοι καιροί για έξοδα.
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by sid »

Velvithian wrote:σιγουρα ολοι μας εχουμε βρεθει στο παρακατω δηλημα εστω και μια φορα στη ζωη μας:

<<η Χ ειναι πολυ ομορφη ρε γαμωτο και αυτα τα ματια της ειναι τοσο ομορφα... αλλα απο την αλλη η Υ εχει εξισου ωραια '' ματια '' και με αυτα τα τακουνια μου βγαζει μια προστιχια. Η Χ απο τη μια ομως ειναι λιγο ντροπαλη για τα γουστα μου και η Υ ειναι λιγο ντιβα για μενα!>>

κι αλλοι τετοια προβληματισμοι που κανουν οχι παντα ευκολη την επιλογη. ποια ειναι η γνωμη του κοινου για αυτο το θεμα;
μπουζουκογκομενα με τακουνι η γλυκοφατσουλα με ομορφα χαρακτηριστικα;;; :?

Κάθε φορά που ακούω αυτό το δίλημμα , αναρωτιέμαι γιατί δείχνεις να αποκλείεις ότι η γλυκόφατσα μπορεί να φορέσει τακούνια και ένα φόρεμα που αναδεικνύει τα <<''(**μάτια**)>> της (<<**λολ**>>$) και η σκυλόγατοποντικοκαρχαριόφατσα (#λολ##) να ξυπνήσει άβαφτη ένα μεσημέρι κυριακής στο κρεβάτι και να σε κοιτάξει γλυκά

(...και να τρομάξεις... όπως θα προσέθετε ο σταθούκος)

Αλίμονο , όλα* τα διλήμματα που αντιμετωπίζει το ανθρώπινο ον είναι καταβάθος επιμελώς ψευδοκατασκευασμένα για να έχει πρόσφορα θέματα προς συζήτηση - λες και τα σκαμπανεβάσματα του καιρού δεν επαρκούν για έναν κάποιο κατακερματισμό αμηχανίας

*(εξαιρείται το δίλημμα της αποχής ή μη από τις εκλογές και το oasis-blur)

Aκόμα και αν η πραγματικότητα ήταν τόσο μονόπλευρη , έχεις υποχρέωση να κοιμηθείς με την μπουζουκόβια , καθότι περιβάλλεις την όμορφη γλυκοφατσούλα με ευγενή θαυμασμό και όμως δεν σου αρκεί αυτό για να την θέσεις αποκλειστικό στόχο , ενώ από την άλλη τοποθετείς ασυνείδητα την μπουζουκογκόμενα σε μία αόριστη κατάσταση κάπου πιο χαμηλά από σένα (που μάλλον ακούς πιο πχιοτική μουσική , δεν είσαι ντίβα αλλά ένας γοητευτικός άνθρωπος που έχει συναίσθηση της σχεδόν τελειότητας του) και όμως όλος αυτός ο οικονομικο-πολιτιστικο-κοινωνικός προβληματισμός σου δεν αρκεί για να την θέσεις εκτός παιχνιδιού

Άρα την ποθείς

θα παρέθετα και το γιατί (καθότι είμαι και εγώ ένας γοητευτικός <<#*αναλυτής*#>> που έχω συναίσθηση της σχεδόν τελειότητας μου) αλλά

ωραίος καιρός , δεν βρίσκετε ;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by Kuchiki_Byakuya »

all. koukoulofloros wrote:Κάθε φορά που ακούω αυτό το δίλημμα , αναρωτιέμαι γιατί δείχνεις να αποκλείεις ότι η γλυκόφατσα μπορεί να φορέσει τακούνια και ένα φόρεμα που αναδεικνύει τα <<''(**μάτια**)>> της (<<**λολ**>>$) και η σκυλόγατοποντικοκαρχαριόφατσα (#λολ##) να ξυπνήσει άβαφτη ένα μεσημέρι κυριακής στο κρεβάτι και να σε κοιτάξει γλυκά
Εσείς οι περίπου μηχανικοί, δεν ξέρετε να μοντελοποιείτε ένα πρόβλημα. Δηλαδή την επόμενη μέρα (το απόγευμα της περίφημης Κυριακής) τι θα πεις στον φίλο σου (τον Αδάμο ας πούμε); 'Πήγα με μια σκυλόφατσα αλλά το πρωί με κοίταξε τόσο γλυκά και η καρδιά μου λύγισε'.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by sid »

---
Last edited by sid on Sun Mar 25, 2012 10:48 pm, edited 1 time in total.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
raoulos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 40
Joined: Sat Mar 06, 2010 11:08 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by raoulos »

ρε παιδια τι το αναλυουμε..??? η απαντηση ειναι μια! ΟΛΕΣ!!!
Post Reply

Return to “Forum Burnout”