Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

στροβιλίσου μυστήριο πλάσμα.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

ρε συ αλλ, πήγαινε να ξεθάψεις κανά τόπικ από την προηγούμενη εξεταστική και άσε τα υπόλοιπα, δεν σου πάνε.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

μιλάει και ο γαϊτάνος του φόρουμ.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by soti »

Image
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by soti »

all. koukoulofloros wrote:
(προσπαθώ να συστηθώ αλλά δεν με αφήνει κάποιος αόρατος διαχειριστής :roll: Soti , μας σβήνουν τα ποστσ ρε γαμώ αλλά δεν πειράζει , γράψτους στις ντισκομπάλες σου και έλα στο άχρηστο ποστ για περαιτέρω χορό - και εδώ : http://pitsirikos.net/2013/02/%CE%B7-%C ... %B9%CE%BA/
)
Υποψιάζομαι ότι δεν συμπαθούν τρομοκράτες. Α, ρε, μπόμπα που έχει να πέσει, κάτα προτίμηση βότκα ή τεκίλα. Α, μπίρες είναι και αυτές δεκτές. Θα χρειαστούν μετά τα μπουκάλια για καμιά μολότωφ ή όπως έλεγε μια ψυχή, βόμβα Πολατώφ. Ασλάνη τρέέέμμμεεεεεεεεεεε..... Τέσπα, είπαμε να κάνουμε και εμείς μια σοβαρή δήλωση μέσα σε τόση σοβαροφάνεια, αλλά ο αστικός ρεβανσισμός και η νοοτροπία της μπουρζουαζίας τελικά οπλίζουν το μακρύ χέρι (ή να πούμε καλύτερα δάκτυλο) σε τούτο δω το φόρουμ. Ναι, και είναι και ρατσιστές. Έχουν πρόβλημα με τους μαύρους και ειδικά μ'αυτούς που ακούνε μαύρα άσματα. Μετά την χρυσή αυγή μας πρέκυψε και το χρυσό πλήκτρο. Το σύστημα πνίγει την φωνή μας. Αίσχος. Αλητεία. Φασισμός. Πρόεδρε, που να'ξερες πως κατάντησε το ίδρυμα μας.

User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Ρε το κάνει αυτόματα το φορουμ να μν δεχεται πανω απο 10 φορές συστάσεις απο το ιδιο ατομο! εχει αποκτήσει δικό του AI ! αααααααααα

+ του οτι ο κουκουλοφλόρος ειναι άσχημος... μπορει να φταίει ο κυβερνοχώρος που σε μίσει !!
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

καλέ και τώρα έλα εδώ ειμαι :) :oops:
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by soti »

Adamaklas wrote:Ρε το κάνει αυτόματα το φορουμ να μν δεχεται πανω απο 10 φορές συστάσεις απο το ιδιο ατομο! εχει αποκτήσει δικό του AI ! αααααααααα

+ του οτι ο κουκουλοφλόρος ειναι άσχημος... μπορει να φταίει ο κυβερνοχώρος που σε μίσει !!
Η κατάπτυστη ενέργεια της διαγραφής δεν εφαρμόστηκε μόνο στον συναγωνιστή αλλ. κουκολοφλώριο αλλά έμελλε να την ζήσω και ο ίδιος. Μια εμπειρία που θα στιγματίσει για πάντα το είναι μου, που θα αφήσει ένα μελανό σημείο στην ψυχή μου. Πόσο πιο μαύρη ψηχή να αντέξω και εγώ;;; Παρ'όλα αυτά με γεμίζει με βεβαιότητα ότι ο αγώνας μου είναι δίκαιος και με οπλίζει με αποφασιστικότητα να συνεχίσω εώς ότου το βινύλιο επικρατήσει των mapa3 και των λοιπών αρχείων ή μήπως είναι αρχιδίων... δεν θυμάμαι τώρα. Σε πείσμα των καιρών και των καιροσκόπων, έχω να δηλώσω τα εξής:



Άντε μην βγάλω κάνα 45άρι. Σινγκλάκι εννοώ...

υ.γ. μόνο ο πραγματικός κήνσορας θα έλεγε ότι δεν είναι πραγματικός κήνσορας. Πριν αλέκτορα φωνήσαι, τρις απαρνήσε το.
akis21
Private
Private
Posts: 4
Joined: Fri Oct 12, 2012 6:27 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by akis21 »

mm12005
Private
Private
Posts: 2
Joined: Thu Jan 17, 2013 12:12 am
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by mm12005 »

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Post Reply

Return to “Forum Burnout”