Φακελώμα Φοιτητών από τη ΔΑΠ Μηχανολόγων !!

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
TheHorde
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 250
Joined: Mon Jan 25, 2010 7:39 pm

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by TheHorde »

all. koukoulofloros wrote:προς ΔΑΠ , ευχαριστώ παίδες με σώζετε , έψαχνα το τηλέφωνο και την διεύθυνση της για μήνες :oops:
Θεος!!! :D :D :D
My life for the Horde!
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Trist4n »

τα πραγματικά συναισθήματα φαίνονται από την διάρκεια τους , μου το έλεγε και η πρώην μου και όπως φάνηκε είχε δίκιο
:D :D :D

Touche!
I am going according to plan.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Trist4n »

Το κουφο της υποθεσης ειναι οτι ενω εχει ολο μου το ετος, εμενα δε με εχει (για τον καταλογο της γραμματειας λεω, το αλλο ουτε καν το κατεβασα).

Παιδια, σας παρακαλω κουλαρετε λιγο, γιατι εκτιθεστε εκ των προτερων. Ολη αυτη η καυλα και η οργη θα σας περασει σε κανα δεκαημερο το πολυ.

Ημουνα νιος και γερασα με τους "μπουχτισμενους" με τις παραταξεις.
I am going according to plan.
User avatar
maraki19
Chemical Seeder
Chemical Seeder
Posts: 74
Joined: Fri Sep 03, 2010 8:22 pm

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by maraki19 »

katalogoi-dap.blogspot.com wrote:Ευχαριστούμε που μας βοηθάτε να βουΐξει το διαδίκτο.

Ευχαριστούμε όλους αυτούς που κρατάνε ζωντανές τις συζητήσεις και βοηθάνε στη διάδοση της πληροφορίας.


Το ότι ήμασταν τυχεροί και βρήκαμε αυτούς τους καταλόγους της ΔΑΠ δε σημαίνει ότι οι υπόλοιπες κομματικές παρατάξεις είναι άμοιρες ευθυνών.

Πετάξτε τα ρεμάλια, τους φοιτητοπατέρες και τους μεγαλο-PR έξω από το Πολυτεχνείο.

Έξω όλες οι παρατάξεις από τα ελληνικά Πανεπιστήμια.
User avatar
Wellington
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 57
Joined: Fri Jan 22, 2010 7:45 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Wellington »

Καλα ρε παιδια και πως ανακαλυφθηκε ολο αυτο,γιατι εφοσον αυτοι οι καταλογοι ανηκουν στη δαπ πρεπει καποιος να τους υπεκλεψε η αλλιως και που τους βρηκε?
Pen(is) mighter than sword
User avatar
master
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 601
Joined: Thu Oct 21, 2010 6:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by master »

Wellington wrote:Καλα ρε παιδια και πως ανακαλυφθηκε ολο αυτο,γιατι εφοσον αυτοι οι καταλογοι ανηκουν στη δαπ πρεπει καποιος να τους υπεκλεψε η αλλιως και που τους βρηκε?
Από το blog: Και για όσους αναρωτιόνται πως βρέθηκαν στα χέρια μας αυτά τα αρχεία, η απάντηση είναι απλή:
Αν έχεις τέτοια αρχεία στο laptop σου και πάθει ζημιά, ε ρε φίλε κάτσε φτιάχτο μόνος σου. Λίγο μαλακία να το πας για service δε βρίσκεις? Φοιτητές Μηχανολόγοι ΕΜΠ βρίσκονται παντού αυτές τις μέρες...
Η ηλιθιότητα έχει όρια. Απλώς είναι πολλοί αυτοί που τα ξεπερνούν.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Kitharistas »

Wellington wrote:Καλα ρε παιδια και πως ανακαλυφθηκε ολο αυτο,γιατι εφοσον αυτοι οι καταλογοι ανηκουν στη δαπ πρεπει καποιος να τους υπεκλεψε η αλλιως και που τους βρηκε?
μάλλον δεν πρόσεξες καλά το άρθρο.. στο τέλος της σελίδας λέει
Αν έχεις τέτοια αρχεία στο laptop σου και πάθει ζημιά, ε ρε φίλε κάτσε φτιάχτο μόνος σου. Λίγο μαλακία να το πας για service δε βρίσκεις? Φοιτητές Μηχανολόγοι ΕΜΠ βρίσκονται παντού αυτές τις μέρες...
κι επίσης η ΔΑΠ δεν υπέκλεψε τα στοιχεία τόσων ατόμων? και αν μου πεις τους τα έδωσαν δεν τα έκλεψαν, τα απέκτησαν παράνομα και είναι συνυπεύθυνοι
Rock on buddies...
nouvelle
Private First Class
Private First Class
Posts: 5
Joined: Mon Nov 01, 2010 10:25 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by nouvelle »

Με προλαβαν οι αποπανω..

Το σοκαριστικο ειναι οτι σε αυτο ειχε συμμετοχη και η γραμματεια. Για τη σαπιλα των παραταξεων τα ξεραμε, οτι ολο το συστημα ειναι σαπιο απο την κορυφη μεχρι τον πατο τα ξεραμε, αλλα πραγματικα αναρωτιεμαι, τι γ@μημενο κερδος εχει ενας υπαλληλος δινοντας τα στοιχεια των φοιτητων σε παραταξεις;!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by sid »

Wellington wrote:Καλα ρε παιδια και πως ανακαλυφθηκε ολο αυτο,γιατι εφοσον αυτοι οι καταλογοι ανηκουν στη δαπ πρεπει καποιος να τους υπεκλεψε η αλλιως και που τους βρηκε?

λολ
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
somekindofgrinder
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 406
Joined: Sun Feb 07, 2010 3:31 pm
Σχολή: Μεταπτυχιακός

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by somekindofgrinder »

Εγω προς επιρρωσιν των παραπανω παραθετω πραγματικο διαλογο:

Λακεδαιμονας:Μαλακα μπηκες στο φορουμ να δεις??Εχει γινει της πουτανας!
Εγω:Σοβαρα?Ma che cosa?

Λακ:Μπλά μπλα ΔΑΠ,καταλογοι κτλ:

Εγω:Οκ τα κατεβαζω και τα λεμε..

(Μετα απο 5 λεπτα).

Εγω:Ελα ρε.."Κινητοποιητη"..παρε με σπιτι.
Λακ:Για πες το μου λιγο!
Εγω:Ρε Ηλιθιε,ολοκληρο καταλογο εχεις μπροστα σου!Τι στον κορακα,για μοστρα το κατεβασες?
"Το πρωί στα καβαλέτα και το βράδυ στα μπαλέτα..."-Λευτέρης Λαζάρου,Cooking Engineer.
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”