Φακελώμα Φοιτητών από τη ΔΑΠ Μηχανολόγων !!

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
master
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 601
Joined: Thu Oct 21, 2010 6:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by master »

nouvelle wrote:Με προλαβαν οι αποπανω..

Το σοκαριστικο ειναι οτι σε αυτο ειχε συμμετοχη και η γραμματεια. Για τη σαπιλα των παραταξεων τα ξεραμε, οτι ολο το συστημα ειναι σαπιο απο την κορυφη μεχρι τον πατο τα ξεραμε, αλλα πραγματικα αναρωτιεμαι, τι γ@μημενο κερδος εχει ενας υπαλληλος δινοντας τα στοιχεια των φοιτητων σε παραταξεις;!

Δεν φαντάζομαι να έχει συμφέρον να τα δώσει. Πιστεύω απλά πως υπακούει σε κάποιες εντολές ανωτέρων που στο κάτω κάτω δεν τον πολυνοιάζει το πόσο διευθαρμένες μπορεί να είναι γιατί και να του απευθυνθούν κατηγορίες θα καταλήξει στο να λέει πως τον ανάγκασαν και δεν ειχε άλλη επιλογή και...
Η ηλιθιότητα έχει όρια. Απλώς είναι πολλοί αυτοί που τα ξεπερνούν.
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Λakedaimonas »

Wellington wrote:...γιατι εφοσον αυτοι οι καταλογοι ανηκουν στη δαπ...

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι κάθε χρονιά μετά το πέρας των εγγραφών παραδίδονται κατάλογοι με τα στοιχεία των φοιτητών σε πολιτικές παρατάξεις, μετά από αυτά που είδα σήμερα παρακαλώ κάποιον να μου αποδείξει πως δεν γίνεται διαφορετικά.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
Wellington
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 57
Joined: Fri Jan 22, 2010 7:45 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Wellington »

Προφανως και δεν τα υπεκλεψε η ΔΑΠ γιατι προκειται για καθαρη και ανοιχτη συναλλαγη με γραμματεια και με οποιοδηποτε αλλο σαπιο κομματι του Πολυτεχνειου αυτο ομως δινει μεγαλυτερη διασταση στο θεμα.Για αυτο ας το δει κανεις το θεμα πιο σφαιρικα γιατι οταν κατεβαινει τετοιο θεμα δεν πεταμε τσιριδες ασε την ενταση για αργοτερα λες και δεν το περιμενε κανεις αυτο δηλαδη οταν μας επερναν τηλεφωνα αγνωστοι αριθμοι για να μας πουλησουν φιλικες προσκλησεις σε παρτυ απο το πουθενα εσυ τι φανταζοσουν οτι ο αλλος εψαχνε απο τον παραλλον το τηλεφωνο σου βραδιατικα.Δν λεω οτι παιζει να ειναι φαικ προφανως γτ δεν το ξερω αλλα προβοκατσιες εχουν δει τα ματια μας μεχρι που βγαλανε οι πατουσες μας ριζες
Pen(is) mighter than sword
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by sid »

Ας αφησουμε τους εγωισμους και ας κοιταξουμε το κόμμα μας
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Vasilis
Second Lieutenant
Second Lieutenant
Posts: 71
Joined: Mon Mar 22, 2010 9:03 pm
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Leicester

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Vasilis »

Wellington wrote:Προφανως και δεν τα υπεκλεψε η ΔΑΠ γιατι προκειται για καθαρη και ανοιχτη συναλλαγη με γραμματεια και με οποιοδηποτε αλλο σαπιο κομματι του Πολυτεχνειου αυτο ομως δινει μεγαλυτερη διασταση στο θεμα.Για αυτο ας το δει κανεις το θεμα πιο σφαιρικα γιατι οταν κατεβαινει τετοιο θεμα δεν πεταμε τσιριδες ασε την ενταση για αργοτερα λες και δεν το περιμενε κανεις αυτο δηλαδη οταν μας επερναν τηλεφωνα αγνωστοι αριθμοι για να μας πουλησουν φιλικες προσκλησεις σε παρτυ απο το πουθενα εσυ τι φανταζοσουν οτι ο αλλος εψαχνε απο τον παραλλον το τηλεφωνο σου βραδιατικα.Δν λεω οτι παιζει να ειναι φαικ προφανως γτ δεν το ξερω αλλα προβοκατσιες εχουν δει τα ματια μας μεχρι που βγαλανε οι πατουσες μας ριζες
Λυπήσου μας....
User avatar
Wellington
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 57
Joined: Fri Jan 22, 2010 7:45 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by Wellington »

ΛΟΛ ψιτ ποιο κομμα μας ρε το μονο κο(μ)μα που ξερω ειναι αυτο , μ αρεσεις κουκουλοφορος που δεν θες να προδικαζεις και τι να το κανω το κομμα ρε κουκουλοφορε μηπως αυτο θα με σωσει που χρωσταω τα κερατα μου
Pen(is) mighter than sword
User avatar
eimaiospiros
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 54
Joined: Sun May 23, 2010 9:31 am

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by eimaiospiros »

Υπάρχει και η μάνα ΠΑΣΟΚ. Κατά το μάνα-ρέιβερ φαντάζομαι.
User avatar
turelio1
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 181
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:11 am

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by turelio1 »

Δεν γίνεται να περάσει έτσι αυτό. Στείλτε μειλ σε διάφορες εκπομπές μπας και το παίξουν. Τώρα θα μου πείτε σιγά που θα το παίξουν, δεν πειράζει εγώ έχω μια τελευτέα ελπίδα για το ράδιο αρβύλα :P
User avatar
stalam
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 91
Joined: Fri Aug 06, 2010 1:10 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by stalam »

Παιδια εχει ανεβει στο piratebay. Το λινκ υπαρχει σαν σχολιο στο μπλογκ που εχει δημιουργηθει
User avatar
fentayeen
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 232
Joined: Mon Feb 08, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το τέλος της ΔΑΠ Μηχανολόγων...

Post by fentayeen »

το http://katalogoi-dap.blogspot.com/ επεσε παντως. ε ρε γλεντια.
εγω μια φορα αν μου ξαναπει η γραμματεια κανενα "δεν" σε οτι ζητησω ξερω τι απαντηση 8α δωσω.
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”