Χειμερινή Εξεταστική Μηχανολόγων

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Χειμερινή Εξεταστική Μηχανολόγων

Post by ShadowMech »

Και 24ωρη να μην ειναι, τις ωρες που ειναι δημιουργει προβλημα. Λετε να ξαναλλαξει η μερα? Μακαρι
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
rg1989
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 191
Joined: Mon Mar 01, 2010 11:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Παντού και πουθενά...

Re: Χειμερινή Εξεταστική Μηχανολόγων

Post by rg1989 »

Και εγώ για στάση ήξερα, αλλά μου το σφυρίξανε σήμερα το πρωί και το έψαξα... Αλλά από ότι το κόβω, από εβδομάδα η ανακοίνωση για αλλαγή μέρας αν προκύψει τελικά σίγουρα 24ωρη...
Arrrr
Private First Class
Private First Class
Posts: 8
Joined: Tue Jul 06, 2010 1:17 pm

Re: Χειμερινή Εξεταστική Μηχανολόγων

Post by Arrrr »

ShadowMech wrote:Και 24ωρη να μην ειναι, τις ωρες που ειναι δημιουργει προβλημα. Λετε να ξαναλλαξει η μερα? Μακαρι
Ναι, αλλά σου λέει... αν έχει 24ωρη δεν μπορείς να ρθεις. Αν είναι όμως 11:00 με 16:30 η στάση εργασίας και εσύ γράφεις π.χ. στις 15:00, έλα απ' τις 9 το πρωί με λεφορείο. Με αυτό το σκεπτικό θα το δουν το θέμα υποθέτω, οπότε δεν νομίζω να έχουμε κι άλλη αναβολή.
rg1989
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 191
Joined: Mon Mar 01, 2010 11:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Παντού και πουθενά...

Re: Χειμερινή Εξεταστική Μηχανολόγων

Post by rg1989 »

Arrrr wrote:
ShadowMech wrote:Και 24ωρη να μην ειναι, τις ωρες που ειναι δημιουργει προβλημα. Λετε να ξαναλλαξει η μερα? Μακαρι
Ναι, αλλά σου λέει... αν έχει 24ωρη δεν μπορείς να ρθεις. Αν είναι όμως 11:00 με 16:30 η στάση εργασίας και εσύ γράφεις π.χ. στις 15:00, έλα απ' τις 9 το πρωί με λεφορείο. Με αυτό το σκεπτικό θα το δουν το θέμα υποθέτω, οπότε δεν νομίζω να έχουμε κι άλλη αναβολή.

Εννοείται... Τι περιμένεις δηλαδής, να σου βάλουμε και ταξί...??? Πάντως, ας είναι να γίνει η εξέταση, μπας και τελειώσουμε κάποια στιγμή με την εξεταστική...
User avatar
thief
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 29
Joined: Tue Jun 22, 2010 5:03 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Χειμερινή Εξεταστική Μηχανολόγων

Post by thief »

Τελικά στην επαναληπτική των στροβιλομηχανών δεν παίζει να πάμε όλοι, έτσι;
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”