Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
anticapitalist
Captain
Captain
Posts: 104
Joined: Wed Oct 27, 2010 1:26 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by anticapitalist »

οκ δεν ήταν τίποτα έχω συχνά τέτοιες παραισθήσεις. ας πω τα γεγονότα όπως έχουν:

σήμερα το πρωί λοιπόν πήγα στο πολυτεχνείο στις εννιά και έψαχνα να παρκάρω μισή ώρα. δεν έβρισκα τίποτα. τελικά και αφού το άφησα (αναγκαστικά) πάνω στο πεζοδρόμιο ανάμεσα σε δυο δέντρα, πάω στο κυλικείο σημμυ να πάρω καφέ. της πουτάνας κι εκεί. μια ώρα έκανα να παραγγείλω τον καφέ και τη γαμημένη αραβική. μετά γυρνάω στη σχολή και συναντώντας κάτι φιλαράκια, ρίχνω μια ματιά σε όλα τα αμφιθέατρα. μιλάμε όλα τίγκα. στο 030 οι φοιτητές που παρακολουθούσαν ΜΤΜ ήταν περισσότεροι και από γενική συνέλευση της περιόδου 2007. μόνο στον κούλη τον τουρμπινάκογλου είχε λίγο ψοφοκατάσταση και την είχαν κοπανήσει τα ρεμάλια. αυτά πάνω κάτω σήμερα.

γιατρέ είμαι καλά;
«Το μεγαλύτερο επίτευγμα είναι το να είσαι ο εαυτός σου μέσα σ' έναν κόσμο που προσπαθεί διαρκώς να σε κάνει κάτι άλλο».

Ralph Waldo Emerson
baselmich90
Master Sergeant
Master Sergeant
Posts: 32
Joined: Fri Feb 19, 2010 12:35 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by baselmich90 »

anticapitalist wrote:οκ δεν ήταν τίποτα έχω συχνά τέτοιες παραισθήσεις. ας πω τα γεγονότα όπως έχουν:

σήμερα το πρωί λοιπόν πήγα στο πολυτεχνείο στις εννιά και έψαχνα να παρκάρω μισή ώρα. δεν έβρισκα τίποτα. τελικά και αφού το άφησα (αναγκαστικά) πάνω στο πεζοδρόμιο ανάμεσα σε δυο δέντρα, πάω στο κυλικείο σημμυ να πάρω καφέ. της πουτάνας κι εκεί. μια ώρα έκανα να παραγγείλω τον καφέ και τη γαμημένη αραβική. μετά γυρνάω στη σχολή και συναντώντας κάτι φιλαράκια, ρίχνω μια ματιά σε όλα τα αμφιθέατρα. μιλάμε όλα τίγκα. στο 030 οι φοιτητές που παρακολουθούσαν ΜΤΜ ήταν περισσότεροι και από γενική συνέλευση της περιόδου 2007. μόνο στον κούλη τον τουρμπινάκογλου είχε λίγο ψοφοκατάσταση και την είχαν κοπανήσει τα ρεμάλια. αυτά πάνω κάτω σήμερα.

γιατρέ είμαι καλά;
Ναι εχεις δικιο. Γιατι δεν της εβαζες της σχολης ενα λουκετο?
EiRiNaKi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 269
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:47 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by EiRiNaKi »

Ξέρουμε κάτι για κάποια νέα γενική συνέλευση ή όλα θα κυλήσουν ομαλά μέχρι τα xmas???
User avatar
Fmech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 39
Joined: Mon Mar 15, 2010 10:29 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by Fmech »

Φίλε xavale, χωρίς παρεξήγηση βλέποντας τα posts σου , είσαι βαθιά νυχτωμένος. Έχεις δίκιο όταν αναφέρεσαι στην αντίληψη και στη νοοτροπία και συμφωνώ μαζί σου, αλλά μη μπούμε σε διαδικασία έκθεσης β λυκείου για τα ΜΜΕ κλπ..Αυτή τη στιγμή αν μπορείς να κάνεις κάτι για τον εαυτό σου και για τους άλλους σπούδασε..κάτι είδα προηγουμένως για ανοιχτά αυτιά και μάτια, επιτρέψτε μου να προσθέσω και ανοιχτή σχολή ;)
Novus ordo seclorum
User avatar
Nameless49532
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 210
Joined: Sun May 30, 2010 3:57 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by Nameless49532 »

EiRiNaKi wrote:Ξέρουμε κάτι για κάποια νέα γενική συνέλευση ή όλα θα κυλήσουν ομαλά μέχρι τα xmas???
σχεδόν σίγουρα θα γίνει κι άλλη μέχρι τα χριστούγεννα..
who's gonna teach you how to dance?
who's gonna show you how to fly?
who's gonna call you on the lame, dope-smoking slacking little sucker you are?
User avatar
master
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 601
Joined: Thu Oct 21, 2010 6:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by master »

EiRiNaKi wrote:Ξέρουμε κάτι για κάποια νέα γενική συνέλευση ή όλα θα κυλήσουν ομαλά μέχρι τα xmas???
Στην συνέλευση της Τρίτης είπαν για Γενική πάλι την ερχόμενη Τετάρτη.
Η ηλιθιότητα έχει όρια. Απλώς είναι πολλοί αυτοί που τα ξεπερνούν.
EiRiNaKi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 269
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:47 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by EiRiNaKi »

Fmech wrote:Αυτή τη στιγμή αν μπορείς να κάνεις κάτι για τον εαυτό σου και για τους άλλους σπούδασε..κάτι είδα προηγουμένως για ανοιχτά αυτιά και μάτια, επιτρέψτε μου να προσθέσω και ανοιχτή σχολή ;)
βασικά...ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΥΑΛΑ!
Apost
Sergeant
Sergeant
Posts: 22
Joined: Sun Jun 13, 2010 3:56 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by Apost »

master wrote:
EiRiNaKi wrote:Ξέρουμε κάτι για κάποια νέα γενική συνέλευση ή όλα θα κυλήσουν ομαλά μέχρι τα xmas???
Στην συνέλευση της Τρίτης είπαν για Γενική πάλι την ερχόμενη Τετάρτη.

Ποιο πλαίσιο το έλεγε αυτό;
User avatar
master
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 601
Joined: Thu Oct 21, 2010 6:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by master »

Apost wrote:
master wrote:
EiRiNaKi wrote:Ξέρουμε κάτι για κάποια νέα γενική συνέλευση ή όλα θα κυλήσουν ομαλά μέχρι τα xmas???
Στην συνέλευση της Τρίτης είπαν για Γενική πάλι την ερχόμενη Τετάρτη.

Ποιο πλαίσιο το έλεγε αυτό;

Στο φυλλάδιο που μοιράζανε τα Ε.Α.Α.Κ νομίζω, έλεγε πως προγραμμάτιζαν νέα Συνέλευση την ερχόμενη Τετάρτη. Τώρα αν μάζεψαν υπογραφές δεν ξέρω.
Η ηλιθιότητα έχει όρια. Απλώς είναι πολλοί αυτοί που τα ξεπερνούν.
xavales
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 64
Joined: Mon Oct 25, 2010 8:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Τρίτη 30/11/10)

Post by xavales »

Έχεις δίκιο όταν αναφέρεσαι στην αντίληψη και στη νοοτροπία και συμφωνώ μαζί σου, αλλά μη μπούμε σε διαδικασία έκθεσης β λυκείου για τα ΜΜΕ κλπ.
Το πρόβλημα είναι ακριβώς ότι κάτι τύποι σαν κι εσένα θεωρούν αυτά τα πράγματα γελοία.Μην το πάρεις προσωπικα...Κάτι τύποι που νομίζουν ότι είναι λογικοί αφορίζοντας ο,τιδήποτε μοιάζει ιδεολογικό ή έξω από τη σφαίρα του δυνατού..
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”