Μηχανολογοι - Εραστες

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
Velvithian
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 130
Joined: Thu Oct 14, 2010 11:25 am
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Female
Location: Paraguay
Contact:

Μηχανολογοι - Εραστες

Post by Velvithian »

τι πιστευετε οτι μας κανει τοσο ακοταμαχητους στο γυναικειο πλυθησμο;
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by Λakedaimonas »

είμαστε ενίοτε βουτηγμένοι στο λάδι?
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by ShadowMech »

Σιγα μην ειμαστε και στο baby oil!

Η απυθμενη ευστροφια μας!
Μωρο μου... να σου λυσω μια διαφορικη, ενα επικαμπυλιο ετσι στα γρηγορα να τρελαθεις... Και πεφτουν. Ετσι απλα.
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by Λakedaimonas »

Ναι έχεις δίκιο ΤΟΣΟ value είναι ακαταμάχητο!!! Που 'σαι ξέρω και UNIX! Γυμνό!
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
Gouzgounis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 35
Joined: Sat Jan 23, 2010 1:40 pm

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by Gouzgounis »

Εγώ πιστεύω οτι είναι η απύθμενη καφρίλα που εκπέμπουμε. Άλλο χαρακτήρα διαμορφώνεις μεγαλώνοντας 5 χρονια ανάμεσα στις ψωλ...ς και άλλο σε περιβάλλον με σωστή αναλογία ανδρών γυναικών. Όταν έχεις γίνει φαλοκράτης και σταρχιδιστής από τα τόσα που έχεις περάσει μέσα σε αυτό το Μπου...λο τότε είσαι ο τέλειος άντρας για μια γυναίκα...
Α και συν το οτι έχουν και στο πίσω μέρος του μυαλού τους οτι αυτός έχει λαμπρό μέλλον μπροστά του :lol:
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by Trist4n »

....πραγματικα εχω κουραστει να κανω yoga, ασκησεις αυτοσυγκρατησης και καταστολης των ενστικτων καθε φορα που βγαινω να πιω ενα ποτακι, να καταβαλλω υπερανθρωπη προσπαθεια ωστε να μη γυρισω σπιτι με δυο μουναρες παραμασχαλα... :cry:

Στην αρχη το διασκεδαζα... ηταν τοσο ευκολο αλλα ευπροσδεκτο. Αρκουσε να πω τη λεξη μηχανολογος, και ειχα σεξ, σε αφθονη ποιοτητα και ποσοτητα. Δεν πειραζε να το παρακανω και λιγο, να τους πω για κανα Βernouli, καμια εντροπια... ;)

Μετα αρχισα να κουραζομαι... Προσπαθησα να κρυψω την πραγματικη μου ταυτοτητα, να το παιξω Σημμυ η πολιτικος, ακομα και ΣΕΜΦΙΤΗΣ, ρε πουστη μου :evil: , προκειμενου να ξεκολλησουν αυτες οι ξανθιες, μελαχροινες, κοκκινομαλλες βδελλες απο πανω μου. Ματαια..... :(

Τελευταια ειχα ενα επεισοδιο που παραλιγο να με βιασουν, οποτε αποφασισα να παρω δραστικα μετρα για τη σωματικη μου ακεραιοτητα. ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. Την τελευταια φορα, στη συναντηση του e-polytexneio εβαλα τον ENy να φιλησει σταυρο (φαντασου) οτι δε θα υπαρχει ουτε μισο θηλυκο στην παρεα. Λεω "μαλακα, κανε μαλακια να φερεις κανα κοριτσι μαζι και να τρεχουμε και να μη φτανουμε :!: :!: :!: " .
Αν και, μαλλον νιωθω αρκετη ασφαλεια οταν ειμαι παρεα με μηχανολογους. Μπορω να τις πασαρω ευκολα στον επομενο, πιο προθυμο.

Οποτε βγαινω, φοραω καπελο και καπαρντινα και κραταω ενα λαπτοπ. Ετσι, ακομα κι αν μυριστουν τιποτα, το λαπτοπ τις κανει να με μπερδεψουν με ηλεκτρολογο για μερικα δευτερολεπτα, ωσπου να απομακρυνθω τρεχοντας...

:idea: :idea: :idea: TIP. Οτι και να κανετε, αντισταθειτε στον πειρασμο να μιλησετε σε γκομενα για την εξειλιγμενη.

Image


Θα γινει το συμπαν μουσκεμα και..........Αστο καλυτερα. :geek:

Απελπισια η κατασταση.... :| :| :|
I am going according to plan.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by Trist4n »

Η εξελιγμενη ειναι μια πιπα και μιση. Η εξειλιγμενη ομως.....
I am going according to plan.
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by Λakedaimonas »

Ποστάρω για να δηλώσω τον άκρατο σεβασμό μου προς τον Trist4n, επαληθεύω ότι αυτά που λέει είναι πέρα ως πέρα αλήθεια μια φορά μάλιστα τον πέτυχα στην Κατεχάκη να τον κυνηγάνε 2 ξανθιές 2 μελαχρινές 2 κοκκινομάλες και 2 ξανθοί, ευτυχώς μπήκε γρήγορα στο αμάξι και βρήκε άσυλο στο άσυλο.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by ShadowMech »

Κοιταξτε εγω τοσο εντονα αποτελεσματα δεν εχω παρατηρησει οταν απλα ΛΕΩ οτι ειμαι μηχανολογος... Τα εντυπωσιακα αρχιζουν οταν αρχιζω να μιλαω ακαταπαυστα για αεροτομες, στροβιλοκινητηρες, μαθηματικα μοντελα τυρβης και τα συναφη. Εχει σημειωθει ως και ακατασχετο τρεμουλο, σαν διαρκης οργασμος.
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: μηχανολογοι εραστες

Post by Trist4n »

@ ΛΑΚ:

Νομιζεις οτι βρηκα ασυλο! Στο ταξι που μπηκα, οδηγουσε ταξιτζου...

Στην αρχη δε μυριστηκε τιποτα, ολα καλα.
Μου λεει, που παμε?
ΕΜΠ, της λεω, και γρηγορα!
Καλα, μου λεει, γιατι τρεχεις λες και σε κυνηγανε?
Μα με κυνηγανε! της λεω.
Ποιοι?
Αυτες εκει οι γκομενες! Με κυνηγανε να με πηδηξουνε γιατι ειμαι μηχανολο... :!: (καταλαβα τη μαλακια μου)

.........................................

Ε, για να μην τα πολυλογουμε, αυτο ειναι το επεισοδιο που σας λεω οτι παραλιγο να με βιασουνε... Απο τοτε κλειστηκα μεσα... :|
I am going according to plan.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”