δηλωση μαθηματων

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
praeclarum
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 42
Joined: Thu Jun 24, 2010 11:16 pm

δηλωση μαθηματων

Post by praeclarum »

οποιος ξερει ας μου πει αν με την εγγραφη του νεου εξαμηνου θα επρεπε να ξαναδηλωσω τα μαθηματα που δεν εχω περασει απο τα προηγουμενα εξαμηνα????
User avatar
Ang
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 123
Joined: Sun May 16, 2010 12:28 am

Re: δηλωση μαθηματων

Post by Ang »

tripoli_city wrote:οποιος ξερει ας μου πει αν με την εγγραφη του νεου εξαμηνου θα επρεπε να ξαναδηλωσω τα μαθηματα που δεν εχω περασει απο τα προηγουμενα εξαμηνα????
ναι πρεπει.. θα το καταλαβεις μολις πας να κανεις τη δηλωση.!!!
User avatar
tony stark
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 38
Joined: Thu Jun 24, 2010 1:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: δηλωση μαθηματων

Post by tony stark »

παιδια αν δηλωσω ενα μαθημα που δεν εχει βγει βαθμολογια ακομα και τελικα το περασω το βγαζει το συστημα μονο του εξω η πρεπει να κανω διορθωση στην δηλωση μου? :?: :?:
User avatar
falcon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 8
Joined: Sat Jan 23, 2010 12:37 pm
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Zografou

Re: δηλωση μαθηματων

Post by falcon »

tony stark wrote:παιδια αν δηλωσω ενα μαθημα που δεν εχει βγει βαθμολογια ακομα και τελικα το περασω το βγαζει το συστημα μονο του εξω η πρεπει να κανω διορθωση στην δηλωση μου? :?: :?:
Εσύ θα το δηλώσεις κανονικά και αν το περάσεις θα το αφαιρέσει η γραμματεία απο μόνη της.
gabrielknight
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 157
Joined: Wed Jan 20, 2010 8:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: δηλωση μαθηματων

Post by gabrielknight »

Στο site της σχολης λεει οτι οι εγγραφες διαρκουν απο 4/10 εως 15/10 . Οταν μπεις να κανεις τη δηλωση σου λεει οτι οι εγγραφες διαρκουν απο 4/10 μεχρι 24/10 . :lol: Ποιο απο τα 2 ισχυει;
User avatar
Ang
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 123
Joined: Sun May 16, 2010 12:28 am

Re: δηλωση μαθηματων

Post by Ang »

gabrielknight wrote:Στο site της σχολης λεει οτι οι εγγραφες διαρκουν απο 4/10 εως 15/10 . Οταν μπεις να κανεις τη δηλωση σου λεει οτι οι εγγραφες διαρκουν απο 4/10 μεχρι 24/10 . :lol: Ποιο απο τα 2 ισχυει;
Οι διορθώσεις είναι μέχρι 24..!!!
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”