Περί Σπέντζα

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Περί Σπέντζα

Post by Λakedaimonas »

Ρε παιδιά lol + lol + lol + lol και πάλι LOL!

Πως να συνεννοείστε?! Τι τις κάνουμε τις συναντήσεις νομίζετε?!

Για να γνωριστούμε σε πρώτη φάση και να ξέρουμε ο ένας τον άλλον ώστε να αλληλοβοηθηθούμε όταν το απαιτήσει η περίσταση όπως τώρα με τον Σπέντζα.

Εδώ καλά καλά δεν έχει ο ένας το fb του άλλου...

Από ότι κατάλαβα σήμερα ο ένας για Δύση τράβηξε ο άλλος για ανατολή και ο άλλος για νότο κλπ

Τέλος πάντως ελπίζω παιδιά με την επιστολή να καταφέρετε κάτι. Αν νομίζετε ότι μπορούμε να βοηθήσουμε με κάποιον άλλο τρόπο απλά πείτε το.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
tsag
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 696
Joined: Fri Jan 22, 2010 7:18 pm

Re: Περί Σπέντζα

Post by tsag »

εγω πηγα στις 12 , αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω αν ηταν κανενας εκει :( :( :(
moulan
Private First Class
Private First Class
Posts: 6
Joined: Tue Aug 24, 2010 7:21 pm

Re: Περί Σπέντζα

Post by moulan »

παιδια εγω ας πουμε που σημερα ειδα το mail οτι επρεπε να παμε στην σχολη για να υπογραψουμε, τι πρεπει να κανω τωρα για να βοηθησω??
electron
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 240
Joined: Fri Jan 22, 2010 5:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Περί Σπέντζα

Post by electron »

Πάντως ο Σπέντζας σήμερα ήταν εκεί, πήγα να τον βρω αλλά σχεδόν με πέταξε έξω απ το γραφείο του... μιλούσε με κάποιον και πριν του πω τι θέλω, αμέσως μετά το "γεια σας" που πρόφτασα στο τσακ να ξεστομίσω, μου ριξε ενα περιφρονητικο βλέμμα και μου είπε "δε μπορώ τώρα" κια συνέχισε να μιλάει με έναν άλλο, σαν να μην ήμουν εκεί . . . . .
Είναι αυτές οι στιγμές που μένεις τελείως.........
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Περί Σπέντζα

Post by Trist4n »

12 ακριβως, ουτε και, ουτε παρα, ημουνα εξω απο το κλειστο κυλικειο των μηχανολογων. Με ενα μαυρο κρανος στο χερι. Doublecore νομιζω εχουμε γνωριστει, δε σε ειδα εκει.

ΔΕΝ θα κανουμε 2 και 3 διαφορετικες επιστολες. Αν δεν ειμαστε καν ενωμενοι, εκει ειναι που δεν καταφερνουμε τιποτα. Η επιστολη που παραδωσατε τι ελεγε? Και εχει σταλει ηδη στο Σπεντζα?
I am going according to plan.
rrrr
Master Sergeant
Master Sergeant
Posts: 42
Joined: Mon Jun 21, 2010 7:25 pm

Re: Περί Σπέντζα

Post by rrrr »

Παντως αν την εχετε αφησει στη γραμματεια υποθετω δεν θα υπαρχει προβλημα να υπογραψει και καποιος αλλος αν την αναζητησει(και η γραμματεις ειναι ενημεροι για την φαση) εκτος αν εχει κατατεθει η κατι τετοιο
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Περί Σπέντζα

Post by Doublecore »

Trist4n wrote:12 ακριβως, ουτε και, ουτε παρα, ημουνα εξω απο το κλειστο κυλικειο των μηχανολογων. Με ενα μαυρο κρανος στο χερι. Doublecore νομιζω εχουμε γνωριστει, δε σε ειδα εκει.

ΔΕΝ θα κανουμε 2 και 3 διαφορετικες επιστολες. Αν δεν ειμαστε καν ενωμενοι, εκει ειναι που δεν καταφερνουμε τιποτα. Η επιστολη που παραδωσατε τι ελεγε? Και εχει σταλει ηδη στο Σπεντζα?

Εγω παντως trist4n δεν θυμαμαι να σε εχω γνωρισει σε κανενα meeting και πιστεψε με, εχω ερθει σε αρκετα.

Οσο για την επιστολη, πηραμε μια ετοιμη αιτηση απο την γραμματεια, γραψαμε αυτα που πανω κατω λεγαμε και σε προηγουμενες σελιδες του thread(λαθος εκ παραδρομης, επανελεγχος κλπ) και την υπογραψαμε περισσοτερο παιδια του ετους μου(για τους μηχανισμους) γιατι αλλους δεν βρηκαμε.Γυρω στις 10 υπογραφες μαζεψαμε, την αφησαμε στο πρωτοκολλο και μετα φυγαμε.

Το ξερω, δεν ειναι το ιδανικο αλλα αφου δεν ειδαμε κινηση, πραξαμε αναλογως.
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
dexi_extrem
Corporal
Corporal
Posts: 17
Joined: Wed Mar 03, 2010 8:42 pm

Re: Περί Σπέντζα

Post by dexi_extrem »

Μιλώντας με τα παιδιά της ΔΑΠ για το όλο θέμα μου είπαν ότι το έχουν υπ' όψιν τους απο την πρώτη μέρα που ανακοίνωσε ο Σπέντζας αποτελέσματα και πως έχουν ήδη καταθέσει πρόταση για επανεξέταση του ζητήματος, προς την Γενική Συνέλευση της Σχολής, μιας και αυτό είναι το μόνο όργανο που μπορεί να κάνει κάτι. Αυτό που περιμένουν είναι η επόμενη Γενική Συνέλευση για να πιέσουν να παρθεί μια απόφαση. Ελπίζω και οι υπογραφές από εδώ να βοηθήσουν στην προσπάθεια που κάνουν.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Περί Σπέντζα

Post by Trist4n »

dexi_extrem wrote:Μιλώντας με τα παιδιά της ΔΑΠ για το όλο θέμα μου είπαν ότι το έχουν υπ' όψιν τους απο την πρώτη μέρα που ανακοίνωσε ο Σπέντζας αποτελέσματα και πως έχουν ήδη καταθέσει πρόταση για επανεξέταση του ζητήματος, προς την Γενική Συνέλευση της Σχολής, μιας και αυτό είναι το μόνο όργανο που μπορεί να κάνει κάτι. Αυτό που περιμένουν είναι η επόμενη Γενική Συνέλευση για να πιέσουν να παρθεί μια απόφαση. Ελπίζω και οι υπογραφές από εδώ να βοηθήσουν στην προσπάθεια που κάνουν.
Μη χεσω...
I am going according to plan.
User avatar
Spyrοs
Praetorian
Praetorian
Posts: 2274
Joined: Wed Feb 24, 2010 11:17 am
Gender: Male
Location: Ithaca, New York, USA
Contact:

Re: Περί Σπέντζα

Post by Spyrοs »

Trist4n wrote:Μη χεσω...
Image

Πάντα διπλωμάτης ;)
Image
Προετοιμασία για Μεταπτυχιακές Σπουδές
GRE - GMAT - TOEFL- IELTS
Κατεχάκη 17, Αθήνα - 210.6910882
website: https://globalprep.gr/
Facebook: https://www.facebook.com/globalprep
e-mail: info@globalprep.gr
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”