Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

Υ.Γ. cornerstone, μην αγχώνεσαι, σύνηθες σε αυτό το φόρουμ να σε μπερδεύουν με αρσενικό φύλο.. τα ίδια είχα τραβήξει κι εγώ στα πρώτα μου ποστς! :D


Εμένα πάντως με τόση θεωρία διαφορικών μου ήρθε η ιδέα να σας πω πώς βγήκε το όνομά μου.. δηλαδή όχι πώς γιατί πολλά θα περάσουν από το μυαλό σας, αλλά τέλος πάντων από τι! :-p


Να δειχθεί ότι:
Attachments
β-α.jpg
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Adamaklas wrote::) Καθε τρολλ ειναι καλοπροαιρετο ! Αλλα οπως θες , ειναι δικη σου επιλογη! Αλλα να θυμασαι, ενα τρολ ειναι τρολ. Ειναι ο χαρακτηρας του τετοιος. Οταν θα σου ερθει μια ασβεστη διψα να τρολαρεις. Ικανοποιησε την!

αυτές τις παπαριές λες και θα είσαι για πάντα ο Leslie dracula Nielsen στα δρακουλένια όνειρά μου

μέχρι να πέσουν οι υπότιτλοι και μοιραία να τελειώσουν τα ποπ κορν

έχεις πει σε 200 ποστς ο cornerstone
υπάρχει πλέον δήλωση φύλου στο προφίλ για να μην αναγκάζονται τα αρσενικά να μιλάνε για ανδρικά θέματα και τα θηλυκά για γυναικεία για να ξεχωρίζονται αμφότεροι και έτσι μπορούνε πια με την ησυχία τους τα αρσενικά να μιλάνε μόνο στα γυναικεία και τα θηλυκά σε όλα
Adamaklas wrote:Παντως ρε κουκουλοφλορε αφου εκανε και ο cornerstone μια εισαγωγη για σενα, εσυ τι θεωρεις τον εαυτο σου?
μια μισοτελειωμένη εισαγωγή

όταν θελήσω να κάνω ψυχοθεραπεία , θα σε φωνάξω πάντως , γιατί κάνεις τις κατάλληλες ερωτήσεις την κατάλληλη στιγμή και τις ακατάλληλες στιγμές αποφεύγεις τις κατάλληλες απαντήσεις

αρκετά μιλήσαμε για τρόλινγκ
αυτό απαιτεί κάποιον που θέλει να τραβήξει την προσοχή και κάποιον που είναι πρόθυμος να του την δώσει
και πριν την οικονομική κρίση
πάθαμε εκτός από ηθική κρίση
κρίση προσοχής
φυλάξτε την για εκεί που αξίζει

στο να μαζέψετε αρκετά τσιγάρα για την εβδομάδα οικονομικής αποχής
Last edited by sid on Mon Oct 10, 2011 10:49 pm, edited 2 times in total.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

Υ.Γ. cornerstone, μην αγχώνεσαι, σύνηθες σε αυτό το φόρουμ να σε μπερδεύουν με αρσενικό φύλο.. τα ίδια είχα τραβήξει κι εγώ στα πρώτα μου ποστς!
Αχ τι τραβάμαι εμείς οι γυναίκες όταν εισβάλουμε σε ανδροκρατούμενα επαγγέλματα. Δεν πειράζει όμως. Είμαστε οι καλύτερες. Και γυναίκες και μηχανολόγοι!! Αχτύπητος συνδυασμός! ;)
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

χμ... Φιλική συμβουλή αγαπητή cornerstone! Θα σου πρότεινα να μην κάνεις τέτοια σχόλια (βέβαια άχρηστο ποστ είναι όλα επιτρέπονται..) εκτός φυσικά αν έχεις πολλές φίλες στη φιλοσοφική! Τότε, ό,τι και να τους πεις δε θα τους ενδιαφέρει καθόλου! :-p
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

(β-α)/2 wrote:χμ... Φιλική συμβουλή αγαπητή cornerstone! Θα σου πρότεινα να μην κάνεις τέτοια σχόλια (βέβαια άχρηστο ποστ είναι όλα επιτρέπονται..) εκτός φυσικά αν έχεις πολλές φίλες στη φιλοσοφική! Τότε, ό,τι και να τους πεις δε θα τους ενδιαφέρει καθόλου! :-p

και αν αυτό που πει , είναι τα τηλέφωνα τους και πού συχνάζουν για καφέ ;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

busted :oops:
αλλά ως γνωστόν και επειδή τίποτα δεν είναι απόλυτο (σχεδόν) , μπροστά από κάθε απόλυτη λέξη μου παρακαλώ νοερά να εννοείται το "σχεδόν" :)
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

@ (β-α)/2: No offence dear!

Θα κανονίσω μερικές επισκέψεις στη Φιλοσοφική και στο Πάντειο. Έχω φίλες και στα δύο πανεπιστήμια, πολύ καλές και αντιστοίχως θα κανονίσω μερικές από αυτές να κάνουν guest στο ΕΜΠ. ΟΚ κουκουλοφλώρε και λοιποί ενδιαφερόμενοι;;
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by kage21 »

cornerstone wrote:@ (β-α)/2: No offence dear!

Θα κανονίσω μερικές επισκέψεις στη Φιλοσοφική και στο Πάντειο. Έχω φίλες και στα δύο πανεπιστήμια, πολύ καλές και αντιστοίχως θα κανονίσω μερικές από αυτές να κάνουν guest στο ΕΜΠ. ΟΚ κουκουλοφλώρε και λοιποί ενδιαφερόμενοι;;

OK
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

πφ... δεν ήταν αυτό το point μου! Μη τους διευκολύνεις τη ζωή, ας τους μερικές μέρες να παίρνουν τον αέρα τους και να φεύγουν από την τσιμεντούπολη (ΕΜΠ) για το βουνό (ΕΚΠ)! :-p Δε τους θέλουμε μαλθακούς! :-p (άτιμες διαφορικές μη με παρασύρετε!) :P
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Ψυχοθεραπεία ε? Μπα... πρεπει να καθαρισω και το πληκτρολογιο μου.

Ειναι γεγονος οτι δεν εχω/εχουμε συνηθίσει στην παρουσια γυναικών στο φορουμ :) Σαν τις αντρικες τουαλετες ενα πραμα :)

Εγω τον λατρευω τον Nielsen και χαιρομαι που θα ειμαι τετοια ηθοποιαρα στα ψυχοτροπικα ονειρα σου!
winterwood wrote:
δεν έχω μαζί τα βινύλια ρε τρελέ μου :mrgreen:
winterwood wrote: η κόρνερστοουν τρελέ μου! η κόρνερστοουν!
Dont do that.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”