Χειμερινή εξεταστική

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
taxlias
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 29
Joined: Mon Sep 10, 2012 4:43 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by taxlias »

+1 Ελατε όλοι....
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by Διάτανος »

mechikos wrote:Κάλεσμα διαμαρτυρίας έξω απο το γραφείο του τατσιοπουλου αύριο στις 12 με απαίτηση κανένας πεμπτοετης και άνω να μην αποκλείεται της έκτακτης εξεταστικής...
sorry που το λέω αλλά και πέρυσι επι πτυχίω θεωρούταν όποιος ηταν 6ο ετος και άνω, όχι 5ο
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
panepistimonas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 176
Joined: Thu Apr 15, 2010 4:45 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by panepistimonas »

Διάτανος wrote:
mechikos wrote:Κάλεσμα διαμαρτυρίας έξω απο το γραφείο του τατσιοπουλου αύριο στις 12 με απαίτηση κανένας πεμπτοετης και άνω να μην αποκλείεται της έκτακτης εξεταστικής...
sorry που το λέω αλλά και πέρυσι επι πτυχίω θεωρούταν όποιος ηταν 6ο ετος και άνω, όχι 5ο
μόνο που τώρα πρέπει να παίρνεις και πτυχίο τον Ιούλιο
Προκοπίου Ιωάννης
soul
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 41
Joined: Thu Jun 24, 2010 11:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by soul »

Επικοινώνησα με τη γραμματεία και μου είπαν οτι έχουν δικαίωμα στην εξεταστική μόνο όσοι παρουσιάζουν διπλωματική τώρα κ έχουν λίγα ή και καθόλου μαθήματα...
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by Διάτανος »

soul wrote:Επικοινώνησα με τη γραμματεία και μου είπαν οτι έχουν δικαίωμα στην εξεταστική μόνο όσοι παρουσιάζουν διπλωματική τώρα κ έχουν λίγα ή και καθόλου μαθήματα...
πως γίνεται να έχει ενας καθόλου μαθήματα (δλδ μηδέν) και να θέλει να συμμετέχει σε εξεταστική? :o
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
soul
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 41
Joined: Thu Jun 24, 2010 11:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by soul »

Αυτά μου είπαν απο τη γραμματεία αυτά μεταφέρω κ εγώ!!!
Last edited by soul on Thu Jul 03, 2014 2:23 pm, edited 1 time in total.
User avatar
panepistimonas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 176
Joined: Thu Apr 15, 2010 4:45 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by panepistimonas »

Διάτανος wrote:
soul wrote:Επικοινώνησα με τη γραμματεία και μου είπαν οτι έχουν δικαίωμα στην εξεταστική μόνο όσοι παρουσιάζουν διπλωματική τώρα κ έχουν λίγα ή και καθόλου μαθήματα...
πως γίνεται να έχει ενας καθόλου μαθήματα (δλδ μηδέν) και να θέλει να συμμετέχει σε εξεταστική? :o
Για βελτίωση. Κι όμως γυρίζει..
Προκοπίου Ιωάννης
Stfu_plz
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 40
Joined: Fri Oct 08, 2010 7:35 pm

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by Stfu_plz »

Διάτανος wrote:
soul wrote:Επικοινώνησα με τη γραμματεία και μου είπαν οτι έχουν δικαίωμα στην εξεταστική μόνο όσοι παρουσιάζουν διπλωματική τώρα κ έχουν λίγα ή και καθόλου μαθήματα...
πως γίνεται να έχει ενας καθόλου μαθήματα (δλδ μηδέν) και να θέλει να συμμετέχει σε εξεταστική? :o
προφανώς ??? θα αναφέρονται σε εξέταση διπλωματικών.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by Διάτανος »

Image
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Adramelch
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1730
Joined: Sun Jan 24, 2010 3:31 am
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Βαρκελώνη

Re: Χειμερινή εξεταστική

Post by Adramelch »

billy_the_king wrote:
Καιγόμαστε, ακριβώς! Εγώ με 12 μαθήματα και διπλωματική, που είχα σκοπό να παρουσιάσω και να τελειώσω το σεπτέβρη έχοντας πέσει στα μισά μετά την τωρινή εξεταστική, πρέπει: το σεπτέμβρη να περάσω και τα 12, να δηλώσω τη διπλωματική τυπικά στη γραμματεία και ΑΝ με λυπηθούν, να με αφήσουν να παρουσιάσω.
Ντάξει εσύ το γάμησες και ψόφησε με το συμπάθειο. Και τώρα να γινόταν η εξεταστική και να πέρναγες και τα 12 μη σου πω, οι δηλώσεις διπλωματικών γίνονται Οκτώβρη και Μάρτη/Απρίλη, οπότε δεν είχες ελπίδα να τελειώσεις Σεπτέμβριο.
I'm a horny engineer Leonard. I never joke about maths or sex.
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”