Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Locked
User avatar
boutsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 354
Joined: Mon Mar 22, 2010 7:40 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by boutsi »

Βασικα πιστευω οτι στην επομενη συνελευση θα παρατηρηθει μεγαλη πτωση των ψηφων για καταληψη...
Μην ξεχναμε οτι για αυτους που θελουν ανοικτη σχολη το πλαισιο που ψηφιστηκε σημερα απλα κλεινει την
σχολη για μια ακομα μερα, την 6/9, αφου η εξεταστικη θα αρχιζε στις 5/9.
Wir müssen wissen, wir werden wissen!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by sid »

tsag wrote:για να αντιδρουν ολες οι παραταξεις κατι παιζει....
χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Sopas wrote:πρώτον το ότι αντιδρούν όλες οι παρατάξεις περισσότερο καλό είναι παρά κακό
lakers4life24 wrote:@ Sopas τα αισθηματα ειναι αμοιβαια
ξαναδιάβασε τι είπε :P

π.σ.
συγχαρητήρια στην κοπέλα που κατέβασε απολιτίκ ανεξάρτητο και δεν το λέω καθόλου ειρωνικά
δεν είχε να απαντήσει τίποτα στις ερωτήσεις που της έκαναν , και να το να μην έχεις καμία απάντηση σημαίνει ότι είσαι σε καλό δρόμο

συγχαρητήρια και στα κόμματα για την παραπληροφόρηση , την κινδυνολογία και την απουσία ευελιξίας χάριν της κομματικής γραμμής

Δεν είμαι το κατάλληλο πρόσωπο για να σχολιάσω τα λίγα ατοπήματα της Διαμαντοπούλου καθότι ο Αρσένης και η Γιαννάκου υπήρξαν οι πιο συμπαθείς για μένα πολιτικοί μετά τον Γεννηματά και τον Παπαθεμελή φυσικά , ούτε θέλω να επαναλάβω (οκ το κάνω) ότι όποιος προτείνει κατάληψη , δεν πρέπει να μας πείσει ότι το νομοσχέδιο είναι κακό , αλλά ότι η κατάληψη θα άρει την εφαρμογή του κακού νομοσχεδίου , ούτε να θέσω διαχωριστική γραμμή στα σκοτεινά συμφέροντα των πολιτικών και την πίταολάκερησκύλοσχορτάτος των αριστερών , δεν θέλω να σταθώ στο πόσο γλυκούληδες είναι οι πόστερς που φωνάζουν ότι χάνουν μαθήματα χωρίς λόγο και μόνο αυτό τους νοιάζει αλλά και πόσο πιο λίγο νεοέλληνες τζιμισικοί πανουσομαλάκες είναι (και κυρίως πόσο λιγότερο θα αποδειχθούν στην πορεία) από τους αυτόκλητους σωτήρες μας , ούτε στο ότι τα πράγματα είναι σκ@τα , ξεμείναμε από λεφτά και έρωτα και πλάνες ,ούτε στο ότι αυτοί που καπνίζουν μέσα στο 030 είναι σαν αυτούς που παίζουν ρακέτες στην παραλία παράγοντας 100 ντεσιμπέλ : ξέρω πόσο ευτυχισμένοι νιώθουν , αλλά @$^%&&*()*&^%$ , αλλά

π.σ.1
αν κλείσουν όλες οι σχολές με την πλειοψηφία των φοιτητών να το ψηφίζει , ίσως υπάρξει αποτέλεσμα αλλά κυρίως αίτιο - όμως η αποχή εξακολουθεί να είναι ο νικητής

π.σ.2
http://www.youtube.com/watch?v=auoSFV5kEJ8
Last edited by sid on Wed Aug 31, 2011 4:13 am, edited 2 times in total.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by lakers4life24 »

τι εννοεις ξαναδιαβασε, αναφερομαι στο 2ο μερος του quote του
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by sid »

ναι αλλά το πρώτο μέρος του κουότ συμφωνεί με αυτά που λες , ενώ η απάντηση σου στο δεύτερο κουότ φαντάζει εχθρική προς αυτόν που συφωνεί και
μπερδεύομαι
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by lakers4life24 »

ναι αλλα μου τη λεει για τ λεξιλογιο π χρησιμοποιω, αλλα ειναι να μην τα παιρνεις κρανιο οταν 5 βλακες σου κλεινουν τη σχολη ετσι
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by sid »

lakers4life24 wrote:ναι αλλα μου τη λεει για τ λεξιλογιο π χρησιμοποιω, αλλα ειναι να μην τα παιρνεις κρανιο οταν 5 βλακες σου κλεινουν τη σχολη ετσι
βρες 6 βλάκες να την ανοίξουν , έτσι και αλλιώς η ιδεολογική πάλη κατέστη μόνο αριθμητική
το μόνο είναι πολύ σημαντικό , δεν είμαι κατά της δημοκρατίας :P

http://www.youtube.com/watch?v=vDPdfwrNzb8
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by Adamaklas »

lakers4life24 wrote:ναι αλλα μου τη λεει για τ λεξιλογιο π χρησιμοποιω, αλλα ειναι να μην τα παιρνεις κρανιο οταν 5 βλακες σου κλεινουν τη σχολη ετσι
Πες ξανα ακριβως αυτο που ειπες , αλλα πες, 200++ βλακες, να δεις τι χαζο που ακουγεται...

Μηπως δεν ειναι ολοι βλακες?
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
evakon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 57
Joined: Thu Dec 02, 2010 1:26 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by evakon »

Adamaklas wrote:
lakers4life24 wrote:ναι αλλα μου τη λεει για τ λεξιλογιο π χρησιμοποιω, αλλα ειναι να μην τα παιρνεις κρανιο οταν 5 βλακες σου κλεινουν τη σχολη ετσι
Πες ξανα ακριβως αυτο που ειπες , αλλα πες, 200++ βλακες, να δεις τι χαζο που ακουγεται...

Μηπως δεν ειναι ολοι βλακες?
Προφανώς και δεν είναι όλοι βλάκες, αφού δεν την κλείνουν όλοι την σχολή..
User avatar
dreamwisperer
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 515
Joined: Thu Jul 01, 2010 2:02 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by dreamwisperer »

Διάτανος wrote:Ψηφίστηκε κατάληψη.Μέχρι και την άλλη τρίτη δε θα δοθούν μαθήματα

Δηλαδή η προγραμματισμένη για την άλλη Τρίτη, 06 Σεπτεμβρίου, εξέταση των ΜΕΚ | αναβάλλεται, σωστά;

Βγαίνει συνήθως ανακοίνωση για το πότε θα γίνει η εξέταση των μαθημάτων που αναβλήθηκαν, από την γραμματεία;
Pauljean19
Private First Class
Private First Class
Posts: 7
Joined: Wed Aug 25, 2010 4:43 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων 30/8/2011

Post by Pauljean19 »

Εγώ παίδες έχω να πω ότι το πτυχίο μας το υποβαθμίζουν αυτοί που κλείνουν τη σχολή..εγώ δεν είδα κανένα ΜΙΤ να κλείνει με κατάληψη επειδή ο πρόεδρος της αμερικής ψήφισε το τάδε νομοσχέδιο κτλ..
ΕΛΕΟΣ..
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”