Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by castiel »



touba libre ρεεεεεε!!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Πόσο σίγουρος ότι εσύ θα πόσταρες το βίντεο.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by liakoskotsi »

lakers4life24 wrote:απο τον πλανητη κρυπτον. ενας τροπος για να με δολοφονησεις ειναι να μου ριξεις αλκολουχο διαλυμα μεσα στο γαλα μου.
ωχχχ! μην βάζεις ιδέες στην ανθρωπότηταα
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

liakoskotsi wrote:
lakers4life24 wrote:απο τον πλανητη κρυπτον. ενας τροπος για να με δολοφονησεις ειναι να μου ριξεις αλκολουχο διαλυμα μεσα στο γαλα μου.
ωχχχ! μην βάζεις ιδέες στην ανθρωπότηταα
Αυτό περίμενε η ανθρωπότητα. Αλλά μπορούμε να το κάνουμε να φανεί σαν ατύχημα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
KonTaz
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 429
Joined: Mon Nov 08, 2010 10:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Εκεί,Άντε Γεια

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by KonTaz »

Kuchiki_Byakuya wrote:
lakers4life24 wrote:Αλλα να σου πω....μεσα μου το ξερω οτι εχουμε ηδη ''παει για ψαρεμα''.
Είναι πολύ δεμένη ο Οκλαχόμα, δεν είναι ομάδα που παρασύρεται μέσα στα παιχνίδια, έχει προσανατολισμό και είναι σοβαρή. Επίσης έχει αποδείξει πως μπορεί να βρει πρωταγωνιστές μέσω του συστήματος, κυρίως στο τέλος της τρίτης και στην αρχή της τέταρτης περιόδου.
Όλα λάθος σε 2 προτάσεις.Η οκλαχόμα έχει τις λιγότερες ασσίστς από όλες τις ομάδες του ΝΒΑ όπως και τα περισσότερα λάθη.

Απλά η 4αδα Westbrook-Durant-Harden-Ibaka έχει απίστευτο ταλέντο.Να δούμε με Σαν Αντόνιο πως θα τα πάνε.
Την κάνω χωνί,αράζω.
Την κάνω τζαμάουα,είμαι τέλειος.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

4-2 η οκλαχομα παει τελικο
4-1 οι χιτ τους σελτικς πανε κι αυτοι τελικο
και μετα πιστευω θα πεσουν κορμια.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

KonTaz wrote:Όλα λάθος σε 2 προτάσεις.Η οκλαχόμα έχει τις λιγότερες ασσίστς από όλες τις ομάδες του ΝΒΑ όπως και τα περισσότερα λάθη.
Δηλαδή το μόνο κριτήριο για το αν μια ομάδα είναι δεμένη είναι οι ασσίστ και τα λάθη. Και η ΤΣΣΚΑ είχε τις περισσότερες ασσίστ στο F4 αλλά ήταν η λιγότερο ομάδα της διοργάνωσης, κάτω και από την Μπαρτσελόνα που δεν υπήρχε. Το αν μια ομάδα είναι δεμένη δεν φαίνεται σε καμιά στατιστική κατηγορία, όπως και το τι άμυνα παίζει, αν είναι πιεστική αν είναι δύσκολη για τον αντίπαλο δεν φαίνεται ούτε από τα κλεψίματα, τις τάπες, τα ριμπάουντ, τα λάθη του αντιπάλου.Όλα αυτά μαζί είναι ένα δείγμα ενός δευτερολέπτου το καθένα για το τι συμβαίνει 40-48 λεπτά μέσα στο παρκέ.

Επίσης εγώ σπάνια μιλάω με μεμονωμένα στατιστικά (παρότι μου αρέσει να τα συζητάω) γιατί δεν τα θυμάμαι και γιατί δεν πιστεύω ότι λένε κάτι για το αν μια ομάδα πετυχαίνει αυτό που θέλει και τα 40 λεπτά σε έναν αγώνα.

Επίσης η Οκλαχόμα είναι πολύ νέα ομάδα που παίζει σε πολύ υψηλό ρυθμό, λογικά θα έχει πολλά λάθη.
Spoiler: show
Γαμώ τη γλώσσα
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
KonTaz
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 429
Joined: Mon Nov 08, 2010 10:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Εκεί,Άντε Γεια

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by KonTaz »

Kuchiki_Byakuya wrote: Δηλαδή το μόνο κριτήριο για το αν μια ομάδα είναι δεμένη είναι οι ασσίστ και τα λάθη. Και η ΤΣΣΚΑ είχε τις περισσότερες ασσίστ στο F4 αλλά ήταν η λιγότερο ομάδα της διοργάνωσης, κάτω και από την Μπαρτσελόνα που δεν υπήρχε. Το αν μια ομάδα είναι δεμένη δεν φαίνεται σε καμιά στατιστική κατηγορία, όπως και το τι άμυνα παίζει, αν είναι πιεστική αν είναι δύσκολη για τον αντίπαλο δεν φαίνεται ούτε από τα κλεψίματα, τις τάπες, τα ριμπάουντ, τα λάθη του αντιπάλου.Όλα αυτά μαζί είναι ένα δείγμα ενός δευτερολέπτου το καθένα για το τι συμβαίνει 40-48 λεπτά μέσα στο παρκέ.

Επίσης εγώ σπάνια μιλάω με μεμονωμένα στατιστικά (παρότι μου αρέσει να τα συζητάω) γιατί δεν τα θυμάμαι και γιατί δεν πιστεύω ότι λένε κάτι για το αν μια ομάδα πετυχαίνει αυτό που θέλει και τα 40 λεπτά σε έναν αγώνα.

Επίσης η Οκλαχόμα είναι πολύ νέα ομάδα που παίζει σε πολύ υψηλό ρυθμό, λογικά θα έχει πολλά λάθη.
Spoiler: show
Γαμώ τη γλώσσα
Δεν μπορεί να μην υπήρχε μια ομάδα που έφτασε στο F4 με συντελεστή 18-1.
Για ΤΣΚΑ θα συμφωνήσω ότι τα στατιστικά της μπερδεύουν αν δεν έχεις δει τα ματς.Χωρίς Κιριλένκο είναι 2-3 σκάλες κάτω.Δεν έχει υπάρξει παίκτης τόσο καθοριστικός για την λειτουργία μιας ομάδας,όσο ο Κιριλένκο,εδώ και πολλά πολλά χρόνια.

Τώρα για την Οκλαχόμα ίσως παρεξήγησα το πως εννοούσες το δεμένη.Στα ματς με τους Λέικερς πάντως,στα 3(2ο,3ο,4ο) από αυτά έπαιζε στον ρυθμό των Λέικερς και παρόλο αυτά νίκησε στα 2.Αυτό δείχνει ότι δεν επιβλήθηκε ομαδικά αλλά ατομικά.Κάτι τέτοιο ίσως να μην φτάσει με τους Σπέρς
Την κάνω χωνί,αράζω.
Την κάνω τζαμάουα,είμαι τέλειος.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

KonTaz wrote:Δεν έχει υπάρξει παίκτης τόσο καθοριστικός για την λειτουργία μιας ομάδας,όσο ο Κιριλένκο,εδώ και πολλά πολλά χρόνια.
Και αυτό ήταν το αρνητικό της. Όταν ο Τεόντοσιτς δεν το έπαιξε καθόλου για 4 λεπτά στον τελικό, αν είχε έναν άλλο παίχτη από το 2,3,4 να είναι αξιόπιστος επιθετικά στα δίποντα το ματς είχε τελειώσει και η ανατροπή δεν θα γινόταν ποτέ. Αλλά δύο φορές γλίστρησε η μπάλα από τον Κρίστιτς.
KonTaz wrote:Τώρα για την Οκλαχόμα ίσως παρεξήγησα το πως εννοούσες το δεμένη.Στα ματς με τους Λέικερς πάντως,στα 3(2ο,3ο,4ο) από αυτά έπαιζε στον ρυθμό των Λέικερς και παρόλο αυτά νίκησε στα 2.Αυτό δείχνει ότι δεν επιβλήθηκε ομαδικά αλλά ατομικά.Κάτι τέτοιο ίσως να μην φτάσει με τους Σπέρς
Έπαιζε στον ρυθμό των Λέικερς (ειδικά τις τρίτες παρόδους και στην αρχή των τετάρτων) αλλά σκέψου πόσο δύσκολο είναι να γίνει διαφορετικά. Στα πλέι-οφ κάποια παιχνίδια θα παιχτούν σε αργό ρυθμό, δεν γίνεται αλλιώς. Στα ματς με τον αργό ρυθμό χρειάζεσαι παίχτες με εμπειρία, να το έχουν ξαναζήσει και να ηρεμήσουν την ομάδα,η Θάντερ είναι νέα ομάδα, είναι δύσκολο να συμβεί κάτι τέτοιο. Πάντως τα παιχνίδια στο τέλος τα πήραν από την άμυνα, και τα λάθη των Λέικερς τα κυνήγησαν όλα φάση με φάση, δεν ήρθαν έτσι. Μετά βρήκαν ρυθμό και τα σουτ (το μόνο δύσκολο σουτ ήταν του Ντουράντ αλλά δεν γινόταν να μην μπει με τέτοια άμυνα) μπήκαν. Και στο ματς που έχασαν ο Μπάινουμ πέταγε την μπάλα και έμπαινε στο τέταρτο δωδεκάλεπτο. Θα είναι ματσάρες με τους Σπερς, την εκτιμώ πολύ αυτήν την ομάδα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Μωρή κωλόμπαλα θα μπεις μέσα; Τώρα καταλάβατε όλοι πια είναι η καλύτερη ομάδα; Και τι θαύματα έχουν γίνει για να πάει η σειρά εκεί; Με είκοσι έπρεπε να είμαστε μπροστά. Προσπαθούν να κερδίσουν ματς με μία κίνηση.

Spoiler: show
Παίξτε καλά κοράκια.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
Post Reply

Return to “Forum Burnout”