Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

οχι θα σου πουν απλα '' ε δεν μπορεισ να το περασεις ετσι ρε παλικαρι'' αυτο. οχι '' ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΙΣΕΣ'' σιγα δλδ δεν εχει και καρκινο. ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΩΜΟΛΟΧΙΕΣ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΔΛΔ??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:οχι θα σου πουν απλα '' ε δεν μπορεισ να το περασεις ετσι ρε παλικαρι'' αυτο. οχι '' ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΙΣΕΣ''
Πάντα στέκεσαι στο δέντρο και χάνεις το δάσος. Το 'την πούτσισες' ήταν το συμπέρασμα σε μια απόλυτα τεκμηριωμένη και σχετικά μακροσκελής απάντηση. Δεν το έγραψα ξεκάρφωτα.

lakers4life24 wrote:ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΩΜΟΛΟΧΙΕΣ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΔΛΔ???
Ναι, είμαστε όλοι προκατοιλημένοι, εναντίον σου. Σε παρακαλούμε διαμαρτυρήσου με το να μην ξαναγράψεις.
Spoiler: show
Αν ερχόσουν στη σχολή μπορεί και να βοηθούσε.

Spoiler: show
Εσύ βρίζεις αλλά σχεδόν πάντα προσβάλλεις αυτόν που βρίζεις. Επίσης βρίζεις τόσο σπάνια (και έχοντας δηλώσει την απέχθεια σου για τις βρισιές), όταν βρίζεις φαίνεται ότι το κάνεις σοβαρά, ενώ εγώ βρίζω συχνά και με τον τρόπο που το κάνω δεν προσβάλλω κανέναν. Μήπως εκεί που πετάς από το σπίτι σου στην μπασκέτα στο Σινάν Ερντέν πρέπει να ανοίξεις και κανένα βιβλίο για να μάθεις στοιχειώδη ψυχολογία, ή να αφήσεις τα βάρη και να πιάσεις σοβαρά κανένα ομαδικό άθλημα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:
lakers4life24 wrote:οχι θα σου πουν απλα '' ε δεν μπορεισ να το περασεις ετσι ρε παλικαρι'' αυτο. οχι '' ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΙΣΕΣ''
Πάντα στέκεσαι στο δέντρο και χάνεις το δάσος. Το 'την πούτσισες' ήταν το συμπέρασμα σε μια απόλυτα τεκμηριωμένη και σχετικά μακροσκελής απάντηση. Δεν το έγραψα ξεκάρφωτα.

lakers4life24 wrote:ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΩΜΟΛΟΧΙΕΣ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΔΛΔ???
Ναι, είμαστε όλοι προκατοιλημένοι, εναντίον σου. Σε παρακαλούμε διαμαρτυρήσου με το να μην ξαναγράψεις.
Spoiler: show
Αν ερχόσουν στη σχολή μπορεί και να βοηθούσε.

Spoiler: show
Εσύ βρίζεις αλλά σχεδόν πάντα προσβάλλεις αυτόν που βρίζεις. Επίσης βρίζεις τόσο σπάνια (και έχοντας δηλώσει την απέχθεια σου για τις βρισιές), όταν βρίζεις φαίνεται ότι το κάνεις σοβαρά, ενώ εγώ βρίζω συχνά και με τον τρόπο που το κάνω δεν προσβάλλω κανέναν. Μήπως εκεί που πετάς από το σπίτι σου στην μπασκέτα στο Σινάν Ερντέν πρέπει να ανοίξεις και κανένα βιβλίο για να μάθεις στοιχειώδη ψυχολογία, ή να αφήσεις τα βάρη και να πιάσεις σοβαρά κανένα ομαδικό άθλημα.
μπααα μονο τα βαρη μου χουν βγει αν κι ειχα δοκιμασει 3 ομαδικα σπορ επι πολλα χρονια.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Να ιδρύσεις και κομματική νεολαία του ΛΑΟΣ στο Μετσόβιο, ίσως έτσι έρχεσαι στη σχολή.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:Να ιδρύσεις και κομματική νεολαία του ΛΑΟΣ στο Μετσόβιο, ίσως έτσι έρχεσαι στη σχολή.
χρυση αυγη παιζει να ψηφισαν στο εμπ , λαος με τπτ, μονο εγω :lol: επισης ορεξη ειχα να παιζω μπουνιες καθε μερα με εαακ κτλ
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:επισης ορεξη ειχα να παιζω μπουνιες καθε μερα με εαακ κτλ
για πλάκα τους έχεις, αυτοί που έρχονται όλο λόγια είναι (πάλι καλά), οι περισσότεροι.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:
lakers4life24 wrote:επισης ορεξη ειχα να παιζω μπουνιες καθε μερα με εαακ κτλ
για πλάκα τους έχεις, αυτοί που έρχονται όλο λόγια είναι (πάλι καλά), οι περισσότεροι.
κοιτα θα μαι μονος ομως ρε οποτε θα τις τρωω αμα μαζευονται 20 ατομα εναντιον μου, αν με πιασουν ( I CANT HIDE BUT I CAN RUN ;) )
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:κοιτα θα μαι μονος ομως ρε οποτε θα τις τρωω αμα μαζευονται 20 ατομα εναντιον μου, αν με πιασουν ( I CANT HIDE BUT I CAN RUN )
να ιδρύσεις είπαμε, όχι να είσαι μόνος σου. Θα έχει και άλλους, άντε και κάνα μπράβο.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

ααα θα το ονομασω ΝΕ.ΛΑ.Ο.Σ νεολαια λαικου ορθοδοξου συναγερμου, αλλα ρε λεμε δεν το ψηφιζει κανεις στο εμπ.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by SlasherG »

Βάλε κι ένα: Μηχανολογική Ενεργή στην αρχή, να γίνει: Μ.Ε.ΝΕ.ΛΑ.Ο.Σ

λολ.
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
Post Reply

Return to “Forum Burnout”