Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Ρε συ, εύκολα είναι, μην λέτε βλακείες για του χρόνου και τέτοια.

Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by castiel »

Αδαμο ασε το λαπτοπακι και διάβαζε..
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

ποτεεεεε ελαπτοπακιακαιακακακακαακκα λαπτοπακικικιικικικι κγραφωωωωω μουααχαχαχαχααχαχχα


ΔΙΣ ΙΖ ΑΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by castiel »

Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by kage21 »

all. koukoulofloros wrote:
Adamaklas wrote:
Enositis wrote:Το ενδεχόμενο οι άντρες να έχουν ΚΡΙΤΗΡΙΑ επιλογής το σκέφτηκες ρε ποταπέ άξεστε τύπε ;
λολ

Η ηλικια 16-25 δεν δικαιολογει την χρηση της λεξης "Ανδρας". Συνηθως. Η εφηβικη εξαρση που συνοδευεται απο την προσκολληση σε οτιδηποτε εχει ως πρωτο συνθετικο τη λεξη σεξ κραταει συχνα μεχρι τα 25, ισως και παραπανω. Σπανια παρερχεται νωριτερα. Δεν αποδιδω κατηγοριες αλλά είστε όλοι γουρούνια , απατεώνες και καραγκιόζηδες. Ολα γινονται για καποιο λογο στη φυση. Περιττο; να σημειωσω οτι δεν αρχιζεις το ποτο και το καπνισμα επειδη δεν εχεις γκομενα ή δεν εκατσε η γκομενα. Θλιψη και απογοητευση. Δεν εχω γκομενα. Θελω γκομενα. Που εχει γκομενες; Στου μιλένιουμ την πόρτα ή στην ψαραγορά ;Εχω ντερτια. Τι ντερτια εχεις γαμωτο 20 χρονων; Ειναι προφανες οτι βρισκομαστε σε αλλο σταδιο. Οταν απο το Μπάμπης, παμε στο Ανδρας τοτε θα τεθουν σε λειτουργια περισσοτερα μερη του εγκεφαλου. Και τοτε ΝΑΙ, θα υπαρχουν κριτηρια. Ως τοτε το επιχειρημα σου θα μοιαζει αστειο , ανεγκέφαλε πίθηκε.

Μάκης Βορίδης wrote: Έχω μεγάλο θέμα με τις νομικίνες...
Μεγάλα αρπαχτικά...
Αναρωτιέμαι αν τις εκπαιδεύουν να κλέβουν τα τσεκούρια μου
Μη δουν άντρα και δει μηχανολόγο, τρελαίνονται...
Μήπως εμείς οι χρυσαυγίτες είμαστε πολύ κυρίες?
Μα να μας παίρνουν έτσι τους άντρες??
Ενας φιλος ειχε πει πως κυριες ειναι εκεινες που περιμενουν τους ανδρες να τις προσεγγισουν. Τις άλλες, που κυνηγουν επιμονα καθε αρσενικο υποψηφιο και ψαχνουν να αλιευσουν καποιο γκομενακι σε καποιο μπαρ, κλαμπ, χορο, παρτυ και τα συναφη, αυτες τις χαρακτηρισε καπως αλλιως. Δεν αναφερω πως γιατι δεν μου αρεσει η λεξη πουτάνα . Επισης δεν θα πω αν ειναι σωστη ή λαθος η θεωρηση , γιατί παραείναι προφανές ότι είναι σωστή. Θα πω οτι αυτη σου η δηλωση θυμιζει απελπισμενη κραυγη. Ή μαλλον ανασφαλειες γυναικων της εποχης της γιαγιας μου. Μιλας για τις νομικινες, αλλα πρεπει να παραδεχτεις οτι το κειμενο σου αποπνεει μια διαθεση καταδιωξης. Που τρομαζει ακομη και μενα. Φαντασου τις γιαγιάδες που το διαβασαν.
Enositis wrote: Δεν εισαι τρελή αλλα κάποια πράγματα δε λέγονται.
Κατάπιε και τίποτε. Εισαι καινουρια σε μια κοινώτητα και δεν θες να έχεις αντιπάλους απο τώρα.
Έχεις καιρό μην ανησυχείς...

Διαφωνω καθετα. Και θα το επαναλαμβανω. Δεν υπαρχουν πραγματα που δεν λεγονται, αλλα παραλίες που προσεγγίζονται μόνο με γιωτ. Καινουριος ή παλαιοτερος, νεότερος ή μεγαλυτερος οταν εχεις αποψη οφειλεις να την εκφραζεις. Το να μενεις σιωπηλος δεν σε καθιστα ουδετερο σε μια διαφωνια, ουτε συμπαθη, ακόμα και ο Αβραμόπουλος όταν άνοιξε το στόμα του , βγήκαν κάτι μαργαριτάρια αλλα συντομα υποτιμωντα τον ευαυτο σου και υποτιμωμενο απο τους αλλους. Το "καταπιε και τιποτα" μου θυμιζει αλλες εποχες και το "αντιπαλους" συζητηση παιδιων δημοτικου. Θεωρω οτι μεσα απο τις διαφωνιες κερδιζεις τους καλυτερους φιλους. Αλλα, αν μύτη αλλο, προτιμω εναν αντιπαλο που θα με σεβεται, εκτιμα και υπολογιζει παρα ενα φιλο που θα με γλυφει για να παριστανω το παιδι για ολες τις δουλειες και να τον εξυπηρετω, και θα τον γλυφω για να μην ζημιωθω κοινωνικα μεσα στα πλαισια της "κοινοτητας", τύπου kage21.

mama mafia wrote: Άσε που έχουν θέμα με τους μηχανολόγους...
Δε τους κάνουν οι δικοί τους συμπαπαγάλοι???
Αυτο παραπεμπει σε αλαζονικη εκφραση τυπου "μηχανολογοι εραστες". Αυτη η απολυτοτητα και η διαθεση ισοπεδωσης ολων των αλλων προς αναδειξη της φυλης των μηχανικων, που αρχικα καταδικαζουμε και εν συνεχεια υιοθετουμε, με εκνευριζει. Και με ανησυχει.Απλά έτυχε να μπω εγώ σςτους μηχανολόγους και να είμαι σπουδαίος - όλοι οι άλλοι είστε σκουπίδια
Enositis wrote: ειπα απλά οτι το 70% των ΝΜΜ-ΜΜ-ΗΜΜΥ είναι άσχημες
ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΩΡΑΙΕΣ

Εκτιμω πως αυτες που νομιζουν οτι ειναι ωραιες στο ΕΜΠ, ειναι οντως ΟΙ ΩΡΑΙΕΣ. Για να μπει κανεις στο Πολυτεχνειο θα εχει καποια κριτικη ικανοτητα. Λογικα. Θα μπορει να αξιολογησει μεσες ακρες που κυμαινεται εμφανισιακα. Λογικα. Άρα : όποιος εμπίτης λέει ότι αισθάνεται όμορφος , είναι , και εγώ αισθάνομαι κούκλος . Τωρα αν δεν θελεις να το αποδεχτείς ειναι αλλο κεφαλαιο της ψυχιατρικης. Μιλω για την πλειοψηφια. Και ισχυει εξισου για τα δυο φυλα. Αν τωρα μου πει καποιος οτι οι εχοντες κριτικη ικανοτητα στο ΕΜΠ ειναι τελικα η μειοψηφια, δεν θα αντεπιχειρηματολογησω. Θα απογοητευτω. Όπως με τον νέο δίσκο των Όασις.
Συνεπως, το σχολιο σου μου θυμισε τελικως αυτο:


Image

Το βρηκα Κουκουλοφλωρε!!!!
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by castiel »

που χαθήκατε όλοι σήμερα?
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Δα φακ ντουντ?
ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ ?!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by castiel »

ποια καρεκλα?
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Κοιτα χρηστο...

Βλεπεις... ειμαι ανθρωπος με αρχες ( Μην το αλλάξεις αυτο , μαυρο φιδι που σε εφαγε, εσυ που θυμασαι)

Στο σπίτι μου κανεις ο,τι θες... but you dont fuck with ma chair .

Η καρέκλα μου ειναι, ενας ναός ( ενας δερματινος , με μεγαλη πλατη ναος!) !

Παρε μου την ψυχη , παρε μου τελεορασεις παρε μου τα λεφτα, αλλα ασε με με την καρεκλα και εναν υπολογιστη μου ( see what i did there?)

Που λες... η καρεκλα μου αρχισε να ... σκιζεται... και δν ξερω τι να κανω...
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by castiel »

μπαλωσε την
βαλε ενα καλυμα-μαξιλαρι απο πανω για να μην φαινεται
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”