Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

all. koukoulofloros wrote:ρε παιδιά μην δίνετε πατήματα (δικαίως ) στους έχοντες ανάγκη για πατήματα


1. το γλέντι με το φαγητό δεν ενόχλησε κανέναν ούτε επειδή έγινε (αν έγινε) εν ώρα μαθήματος σημαίνει κάτι . Επιλογή του καθενός να πάει ή όχι . Ενήλικοι είμαστε



Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Adamaklas wrote:stamatiste na kanete to topik nerdouliariko !!!! eimai sto leoforio,kai oute ligh ysixia den mporw na exw!? xarh vale taksh mn nerdouliazeis k esy !den eisai edw den eisai ekei , eisai pantou , ma exeis xathei se poio oneiro se poia kraugi , se poio ftero exeis plhgh shn disi sthn anatoli sto lianokladi thn augi - moro mou den antexw makria sou (dn ehei ellhnika to 3ds alla ehei polla simvola!★♀♂⇔♪¾½¼‰%▲■◆●µ•¬^)
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

all. koukoulofloros wrote:Χάι σε όλους αλλά κυρίως στον Μπιγκ Παπαδόπουλο *

Έχω ενα BL20 chocolate κινητό το οποίο συνοδεύεται από ένα cd με λογισμικό για να μπορείς να μεταφέρεις αρχεία από και προς το πισί . Έχω εγκαταστήσει το cd χωρίς πρόβλημα , ο υπολογιστής είναι καινούργιος και δεν του λείπει κάτι (μέχρι και σουβέρ για τον καφέ του έχω 8-) ) αλλά όταν συνδέω το κινητό με το καλώδιο usb και επιλέγω στην οθόνη του σύνδεση με το pc ή σύνδεση με το LG PC SUITE III (το σχετικό πρόγραμμα διαχείρησης αρχείων) δεν το αναγνωρίζει και μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα


Επειδή έχω δυσάρεστες αναμνήσεις από συννενοήσεις-διαπραγματεύσεις με υπαλλήλους της βόνταφον και εν προκειμένω δεν το κατέχω το άθλημα , πριν πάρω τους δρόμους , ξέρει κανείς τίποτα σχετικό ; (βλ. αστεράκι)
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Adamaklas wrote:Το καπνισμα το εχω κοψει. Το 2012 δεν θα με βρει με τσιγαρο στο στομα( θενκς) το εβαλα στοχο!!

Αλλα ρε σεις, το τσιπουρακι, ( οχι οτι πινω πολυ παπαρια ) ειναι της παρεας καλη φαση! Τωρα να βγαινεις εξω και να σκατομπεκρουλιαζεις και να σε γυρνανε οι φιλοι σου σπιτι αντε γαμησου ( ναι κωστα ξερεις για ποιον λεω! :Ρ) . Και το χασισάκι ; ε λίγο χασισάκι , δεν βλάπτει ρε παίδες , όχι να είσαι αιμόφυρτος στο κρεβάτι και να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο να! η τηλεόραση της γιαγιάς μου κάτι πρωινάδικα και κάτι τέτοια φουτουριστικά , που ο /rg τα βλέπει και τρομάζει τον μπεζ ρινόκερο αλλά μια γουλίτσα έτσι για το καλό του παλιού έτους και αυτού που θα έρθει του λιποτάκτη δεκανέα του ιμπεριαλιστικού στρατού , άτακτου και τακτικού , ε άντε στα διάλα , τις ίντζες θα μετράνε και όχι την ποιότητα του προγράμματος αφού ο κώστας μου έφερε το καλύτερα πράμα , και τζάμπα κιόλας να μην δοκιμάσω , μαμά σε αγαπώ και σε σένα ρε προβατίδη και ας με έκοψες μπε μπε όλοι μαζί χαχαχ τα σύννεφα του ουράνιου τόξου μετά τον ήλιο τόσο αστεία γλουπ έχασα την κάλτσα μου , Ε αφου μου δινετε την αδεια να πινω! Σας αγαπαω :Ρ Αντε αντε θα ερθουμε εν τας αθηνας να σας φιλεψω :)
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

all. koukoulofloros wrote:χαχαχαχαχαχαχαχα ( αχ μωρέ γέλασα ο χαχανούλης!)

υπολογιστικές μέθοδοι φαινομένων μεταφοράς

μια φορά την βδομάδα , ξηγημένος καθηγητής , για τους ενεργειακούς που έχουν ούτως ή άλλως πρόβλημα με το παχύ τους έντερο και την υπολογιστική ρευστομηχανική (η οποία είναι η εκτενής ανάλυση μιας εκ των μεθόδων) ακόμα καλύτερα, και με το καλύτερα εννοώ , τέλεια! Είναι ενα συναρπαστικό ταξίδι στην επιστήμη αυτο το μάθημα!

δεν θέλει ιδιαίτερα μαθηματικά, και αυτό το λέω εκ πείρας μιας και η θεωρία μέτρου και η ολοκλήρωση κατα λεμπέκ είναι η βροχερή αχτίδα της καρδίας μου.

όποιος θέλει να τρώει στην εστία τις Τρίτες, να κάνει βόλτες πάνω κάτω στο πολυτεχνείο και να συναντά άτομα στην πύλη ζωγράφου τακτικότατα και να τους μιλάει σαν αυγανός πρόσφυγας, τότε να μην το πάρει :( :( :(
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Adamaklas wrote:Μιλαμε για μια ωρα που θα συμφωνηθει, Μαζι με τον καθηγητη ή επικοινωνώντας με το υποσυνείδητο του , αφού δεν μπορούμε με το δικό μας . Δηλαδη, 15.15-17.00 ή 16.00-18.00 . Αν μας βολευει πιο πολυ ( ή μας ερεθίζει περισσότερο ) 15.15-17.00 . Τοτε θα του πουμε αν μπορει ( θα τον πιεσουμε και λιγακι , ο Κώστας ο Πεταλούδας θα φέρει τα παιδιά από το υπόγειο , άδεια μπουκάλια μπύρας , σιδερολοστοί , δοκάρια , στόκους , ψιλή άμμο , τσιμεντέρα , χειροπέδες με ροζ επένδυση , μαστίγια και έναν δίσκο του μιχάλη χατζηγιάννη) τοτε.
Αν δεν μπορει , δεν ομολωγήσει ή δεν αποκαλύψει το αγαπημένο του μπόυ μπάντ , και συμφωνησουμε για 16.00-18.00 θα παει τοτε το μαθημα. Αν δεν τα βρουμε , τοτε το μαθημα θα μεινει ως εχει :Ρ αλλα θα εχουμε κανει μια καλη προσπαθεια για την καταπολέμηση του εμπόριου λευκού κρέατος και των αλλαντικών με χαμηλά λιπαρά . Εγώ προσωπικώς και μιλώντας πάντα για εμένα , δεν έχω πρόβλημα με την ώρα απλώς αν ήταν νωρίτερα θα με βόλευε λιγότερο , τις τρίτες μου αρέσει πολύ να περιμένω τις τετάρτες να μην αναφερθώ και στα σάββατα , και οι οικονομικές αναλύσεις χρηματιστηρίου μου ανοίγουν την όρεξη για φραπέ και τυρόπιτα στα πάνω έδρανα , ενοχλώ τους κάτω , τους πάνω και εμένα , ενωχλώ τους τύπους και τους τυποικούς , τις σειμβάσεις και τις αντιφάσεις , τις δράσεις και τις αντιδράσεις , την ανόρθωση και την διόρθωση , και μετά στην πύλη λέω πως άξιζε και η σημερινή μέρα και κράτησα και σημειώσεις από την ομιλία του σπορτκάστερ , και η τυρόπιτα μου φέρνει υπνηλία και καμία σημασία στην τοποθέτηση της νέας ώρας , αφού ο χρόνος δεν υπάρχει στα αλήθεια , και αυτά που μου είπε για να χωρίσουμε είναι όλα παραμύθεια , την αγαπώ ακόμα και την σκαίπτομαι κάθε βράδυ και πέρνω τηλέφωνο μεθυσμένος τον αραβώση για αλλαγή ώρας , του λέω σαγαπό και το κλείνω:)
Last edited by sid on Sat Feb 11, 2012 5:05 pm, edited 1 time in total.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

all. koukoulofloros wrote:νομίζω ότι οι κατά αποκλειστικότητα φώτο γυναικών εκ μέρους των αντρών
και αντρών εκ μέρους των γυναικών
δηλώνει αν μη τι άλλο ομοφοβία, και γιατι οχι? Ακούγοντας συνεχώς , όπως θα έλεγε ο φίλος αδάμακλας, γκέι τραγούδια έχω πλέον δεθεί αρκετά με την γυναικεία μου πλευρά.
Δεν σημαίνει κάτι όμως αυτο. Το οτι κάποιος φοράει τακούνια και μίνι φουστίτσα δεν τον κάνει ντε και καλά θηλυπρεπή.
Απολαμβάνω τις νυχτερινές μου βόλτες με αυτή μου την αμφίεση!
καιρός να απολαύσουμε την ομορφιά ολοκληρωμένη :
Image
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Adamaklas wrote:εγώ θα έλεγα να κάνουμε ένα break και να ξεκινήσουμε σε κανα μήνα..να τελειώσει και η εξεταστική...στην Φιλοσοφική , γιατί τώρα τα κορίτσια έχουν φόρτο εργασίας και με χρειάζονται συνέχεια να τις ξεκουράσω λίγο , άλλωστε νομίζω ήταν εμφανή τα σημάδια κούρασης των παιχτών :P αν τώρα θέλετε νωρίτερα κανένα πρόβλημα.. θα αναλάβω και σεφ και αφηγητής τελικά (ότι θες, εγώ δεν έχω θέμα να το ξανακάνω μπροστά σε κάμερες)

και για να γίνει πιο σωστό αυτή τη φορά, να είναι στανταρ οι προθεσμίες, για να μην τραβήξει πολύ... αν όχι κάθε μέρα, κάθε 2 μέρες, όχι παραπάνω... επίσης ίσως θα ήταν καλό να υπάρχει και περιορισμένος χρόνος δηλώσεων αυτή τη φορά, γιατί όπως θα είδατε, είχαμε αρκετά γραφειοκρατικά προβλήματα στις αρμόδιες ΔΟΥ και αυτοκτονίες δημόσιων υπαλλήλων που δεν άντεχαν στην ιδέα να δουλέψουν (και το τραπεζομάντηλο που βαριόμ...εεε... λυπόμουν να το αυτοκτονήσω :P ), οπότε να μην δηλώσει κάποιος τώρα, το παιχνίδι ξεκινήσει σε ένα μήνα και έχει αλλάξει χτένισμα!

μέχρι τότε πάντως, εγώ θα είμαι παίχτης στο ipalermo.gr, πρόσφατα άνοιξε φορουμ μόνο για παλέρμο, όσοι πιστοί προσέλθετε... (αν και για το πρώτο παιχνίδι πρέπει να έχουν κλείσει οι συμμετοχές, γιατί ξεκινάει σε 2 μέρες, αλλά ξέρω πρόσωπο από μέσα , στείλτε μου πμ και θα κανονίσω να λάβετε seeder status για ανέβασμα παλαιών θεμάτων στο τόπικ Εισαγωγή στην Παπαρολογία)


@(β-α)/2
εσένα σε έφαγε ο siamonas γιατί νόμιζε ότι τον είχες καταλάβει... και το ίδιο βράδυ ο all ήθελε να σε κάνει μαθητευόμενη χορεύτρια και να πάρεις την θέση του στο CARAMELA , αλλά επειδή σε σκότωσε ο siamonas, έγινε η eirini μπάρμαν στο βίλα μερσέντες και επειδή δεν ήθελε να νοθεύει τα ποτά , τα έπινε για να μην σκοτώσει άλλον!

και κάτι άλλο ενδιαφέρον!
ο ρόλος του ΔΝΤ μπήκε στο παιχνίδι κάπου στην μέση. ο μπουρδίτσας, δεν είχε δει έγκαιρα το μήνυμα, και μου ζήτησε, παρότι ήταν μέρα, να στρατολογήσει τον Χάρη για υπουργό παραοικονομικών , κάτι που δεν γινόταν-οι πασόκοι στρατολογούν βράδυ μόνο. την μέρα, διώξατε τον Χάρη, και το βράδυ ο μπουρδίτσας θέλησε να στρατολογήσει την miranda, που επειδή ήταν ερωμένη του , τον σκότωσε επειδή την απατούσε με την γυναίκα του. το ίδιο βράδυ, οι δολοφόνοι θέλησαν να σκοτώσουν τον Kage21, για εκδίκηση για το σκισμένο καλσόν, το οποίο όμως είχε αποφασίσει να αποκαταστήσει η eirini. έτσι δεν είχαμε 2 φόνους, αλλά μονο 1, και αν ο μπουρδίτσας δεν ήταν τόσο άτυχος ώστε να πέσει σε 2 ληγμένα μακαρόνια του λιντλ, τότε θα ήταν η μοναδική φορά που θα ξημέρωνε χωρίς κατανάλωση αλκοόλ στο sensimillia!

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by SlasherG »

Εν τω μεταξύ κι οι δυό σας κάνετε την ίδια μ@λακία.. Το κάνετε quote από το τόπικ που το βρίσκετε, και ποστ σε εκείνο, προτού αντιληφθείτε ότι κάνατε μλκία, και το μεταφέρετε εδώ..
λολ
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

εγώ το κάνω καταλάθος

αλλ.ά ο αδδ. το κάνει επίτηδες για να σε μπερδέψει και να εξανεμίζεται εν μέσω λίγων δευτερολέπτων , ο όγκος εργασίας σου ως μοδερέιτορ

Άτακτη ανά τακτά διαστήματα είσαι εσύ
τακτική δεν είχα καμιά απ’ την αρχή
ξέρεις γιατί στη χημεία δεν μετράει η φυσική
τέτοιο κορμί πρέπει μαζί μου να ενωθεί
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Forum Burnout”