Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο-The Game!-Τέλος

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
kara
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 199
Joined: Fri Nov 26, 2010 9:52 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kara »

"Τότε του έβαλε ένα ποτισμένο στουπί στο στόμα... Πήρε έναν αναπτήρα και το άναψε...

Εκεί βρήκε το σώμα της διαμελισμένο. "


Πολύ βίαιο και παραστατικό έγινε :(
Με ωραίες εικόνες θα κοιμηθούμε σήμερα . . .
EiRiNaKi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 269
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:47 am

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by EiRiNaKi »

Λέω εγώ τώρα...δε ξέρουμε καθόλου τους κανονές....οι δολοφόνοι γνωρίζονται?? Αν δλδ σκοτωνόταν ένας από αυτούς νύχτα θα μαθαίναμε ότι είναι δολοφόνος??
Όπως ξέρω εγώ το Παλέρμο πάντως...όσοι σκοτώνονται νύχτα δεν μαθαίνουμε τί είναι....

Kitharista...μην βιάζεσαι... :D
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Enositis »

kara wrote:"Τότε του έβαλε ένα ποτισμένο στουπί στο στόμα... Πήρε έναν αναπτήρα και το άναψε...

Εκεί βρήκε το σώμα της διαμελισμένο. "


Πολύ βίαιο και παραστατικό έγινε :(
Με ωραίες εικόνες θα κοιμηθούμε σήμερα . . .
http://ballocks.net/wp-content/uploads/2009/11/coco.jpg
παρε μια καλυτερη να μη μου στεναχωριεσαι
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Kitharistas »

επειδή το θέμα θέλει μελέτη 50 σελίδων κι επειδή και επειδή και τα ρευστά θέλουν μελέτη προς το παρόν εγώ θα συνεχίσω με άλλες εικόνες κι όχι δολοφονίας :P

πάντως ένα πράγμα μου έχει μείνει.. ο slasherG (RIP mate) είχε πει πολλές φορές να βγάλουμε κάποιον που δεν γράφει πολύ.. η ημιδιαφορά ή/και η sissy (νομίζω για αυτό δεν είμαι σίγουρος) σε κάποια φάση είχαν αναφέρει ότι μπορεί ο/οι δονοφόνος/οι να βλέπει τι λέμε και να μην συμμετάσχει κρατώντας χαμηλό προφίλ..

πέθαναν 2 (αν δεν κάνω λάθος για την ημιδιαφορά) που έλεγαν να δούμε αυτούς που δεν συμμετέχουν πολύ.. σύμπτωση? μπορεί, μπορεί και όχι.
Rock on buddies...
User avatar
kara
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 199
Joined: Fri Nov 26, 2010 9:52 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kara »

@ Enositis
αυτή ήταν ακόμα χειρότερη εικόνα ...
καθότι δεν είμαι μουστακαλής με αλυσίδα στο λαιμό , αλλά κοπέλα :!:
EiRiNaKi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 269
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:47 am

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by EiRiNaKi »

Το έλεγαν γτ κάτι ήξεραν ή έτσι κατά τύχη?? Μπορεί να ήτανε ρουφιάνοι...
Επίσης πέθαναν και οι δύο από τον/τους δολοφόνο/ους ή υπάρχει και κάποιος άλλος ρόλος που καθαρίζει κόσμο...?
Εκδίκηση για τον all.koukoulofloro.... :twisted:
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by castiel »

kara wrote:"Τότε του έβαλε ένα ποτισμένο στουπί στο στόμα... Πήρε έναν αναπτήρα και το άναψε...

Εκεί βρήκε το σώμα της διαμελισμένο. "


Πολύ βίαιο και παραστατικό έγινε :(
Με ωραίες εικόνες θα κοιμηθούμε σήμερα . . .
χαχα!
next time θα είναι λιγότερα παραστατικό! ή θα το βάζω μέσα σε spoiler για να το βλέπει όποιος θέλει και εκτός spoiler θα γράφω το αποτέλεσμα ;)
EiRiNaKi wrote: Όπως ξέρω εγώ το Παλέρμο πάντως...όσοι σκοτώνονται νύχτα δεν μαθαίνουμε τί είναι....
στους κανόνες που έχω διαβάσει για το online παιχνίδι, οι ρόλοι των θυμάτων το βράδυ αποκαλύπτονται, οπότε το παίζουμε έτσι.
πρώτο ποστ στο σποιλερ, για να βλεπετε τους ρολους που εχουν αποκαλυφθει
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Fermat
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2011 9:11 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Fermat »

Ψιλοσυμφωνω με τον Κι8αριστα... Γτ να πε8άνουν 2 που ή8ελαν να κρεμάσουν αυτούς που δεν μιλάν πολύ;;;;(και γτ 2 και όχι 1;;;)
Και γτ να πε8άνει και η (β-α)/2 μετά τον SlacherG;;;
κάνω λά8οσ ή ο SlacherG είχε ψηφίσει την ημιδιαφορά στο τέλος δίνοντας ψήφο εμπιστοσύνης στον Κουκουλοφλώρο;;;;;
(Ειρηνάκι το ενδεχόμενο της εκδίκησης ναι αλλά από που;;;;) :roll: :roll: :roll:
Η ποίηση είναι η τέχνη του να δίνεις στο ίδιο πράγμα διαφορετικά ονόματα, ενώ τα μαθηματικά είναι η τέχνη του να δίνεις σε διαφορετικά πράγματα το ίδιο όνομα---Ανρί Πουανκαρέ
EiRiNaKi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 269
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:47 am

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by EiRiNaKi »

Δεν έχω ιδέα....και εγώ απλά σκέψεις γράφω.

Αν υποθέσουμε ότι σκοτώθηκαν και οι δύο από τους δολοφόνους...τότε το παιχνίδι θα εξελιχθεί γρήγορα σχετικά εφόσον θα πεθαίνουν 3 κάθε 3-4 μέρες!
Και κάτι άλλο...ο castiel είχε δώσει προθεσμία μέχρι 12 το βράδυ Σαββάτου...και η μέρα ξημέρωσε πριν από λίγο.......δεν είχε χρόνο να γράψει τα αποτελέσματα ή άργησαν οι δολοφόνοι? Με βάσει το σκεπτικό αυτό έχει λογική το ότι δολοφόνοι ίσως να είναι κάποιοι που δε μιλάνε ή δε γράφουν πολύ...
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Siamonas »

Λοιπόν ας τα πάρουμε από την αρχή....πέθαινε ο γιατρός και δύο πολίτες...προφανώς εφόσον λέει πολίτες δεν ανήκουν στην ευρύτερη ομάδα των πολιτών (εννοώ δεν είναι ρουφιάνοι-πολίτες) είναι απλά πολίτες....Αυτό σημαίνει ότι:
1) Μάλλον φέρονταν ως ρουφιάνοι και οι δολοφόνοι θέλησαν να τους βγάλουν εκτός παιχνιδιού και
2) Οι ρουφιάνοι είναι ακόμα μέσα για να μας καθοδηγήσουν!!

Κύριοι ύποπτοι κατ' εμέ αρχικά είναι
α) όσοι κατηγόρησαν τους παίκτες (SlasherG & (β-α)/2 ), και εν τέλει τους ψήφισαν και
β) όσοι κατηγορήθηκαν από τους παίκτες αυτούς ((SlasherG & (β-α)/2 ))

Βέβαια η κύρια κατηγορία κατά της ημιδιαφοράς (και από εμένα δλδ) ήταν ότι μιλούσε πολύ σε σημείο ύποπτο!!

Όσον αφορά το θάνατο του Γιατρού έχω μπερδευτεί :o :shock: Είναι πλέον πνεύμα?? Μας βοηθάει??

Και τέλος μάλλον πρέπει να ψάξουμε δόση αλήθειας και βοήθειας στα λεγόμενα του SlasherG...μιας και είπε ότι διαβάζοντας το τόπικ ξανά θα μπορέσουμε να βρούμε τους δολοφόνους!!!

CONFUSED εν τέλει!! Και νιώθω και λίγο Ι4 (ελπίζω να το είδατε στο MEGA)
Post Reply

Return to “Forum Burnout”