Απεργίες Ιούνιος 2014

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by soti »

Onoffon wrote:ΥΓ. Παιξε τα χρηματα σου στον σουαρεζ...
Δαγκωτό;
Onoffon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 395
Joined: Tue Jun 25, 2013 10:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by Onoffon »

soti wrote:
Onoffon wrote:ΥΓ. Παιξε τα χρηματα σου στον σουαρεζ...
Δαγκωτό;
Έχεις αμφιβολίες???? :P
Attachments
Suarezs-teeth.jpg
Δώς μοι πᾶ στῶ καὶ τὰν γᾶν κινάσω
PD08
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 205
Joined: Fri Feb 21, 2014 4:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by PD08 »

Όπως φαίνεται και από την παραπάνω φωτογραφία, η αρνητική κλίση της πάνω σειράς δοντιών είναι η πλέον κατάλληλη για δαγκωνιές καθότι το υποψήφιο θύμα αρπάζεται πιο εύκολα... :lol:
azazel320
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Wed Feb 24, 2010 8:26 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by azazel320 »

pvk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 40
Joined: Tue May 18, 2010 1:41 pm

Re:

Post by pvk »

azazel320 wrote:Το δικό μου καλά κάνατε και το διαγράψατε. Και εγω το μετάνιωσα. Ηταν πανω στα νεύρα γιατι ολοι ξέρουμε πως τα παιδιά απο τα τραπεζακια, ολων!!! Των παραταξεων αδιακρίτως, παιρνουν πτυχια

Στάλθηκε από το ST25i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό π.χ το σχόλιο είναι υβριστικό. Εγώ φίλε μου, επειδή με μένα τσαντίστηκες πριν, κάθομαι μόνο στο τραπεζάκι του μπαλκονιού μου και όχι στη σχολή. Δεύτερον ξέρεις πολύ καλά από ποια δύο τραπεζάκια παίρνονται τα πτυχία.
pvk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 40
Joined: Tue May 18, 2010 1:41 pm

Re: Re:

Post by pvk »

pvk wrote:
azazel320 wrote:Το δικό μου καλά κάνατε και το διαγράψατε. Και εγω το μετάνιωσα. Ηταν πανω στα νεύρα γιατι ολοι ξέρουμε πως τα παιδιά απο τα τραπεζακια, ολων!!! Των παραταξεων αδιακρίτως, παιρνουν πτυχια

Στάλθηκε από το ST25i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό π.χ το σχόλιο είναι υβριστικό. Εγώ φίλε μου, επειδή με μένα τσαντίστηκες πριν, κάθομαι μόνο στο τραπεζάκι του μπαλκονιού μου και όχι στη σχολή. Δεύτερον ξέρεις πολύ καλά από ποια δύο τραπεζάκια παίρνονται τα πτυχία.
Τέλος πάντων, δεν έχει νόημα. Το κόβω κι εγω.
azazel320
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Wed Feb 24, 2010 8:26 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by azazel320 »

Ναι και σου ζητάω συγνώμη. δεν ήταν ωραίο αυτό που είπα.
Γενικά για τα ποια τραπεζάκια παιρνουν πτυχίο, εγώ θα έλεγα όλα. Κοιτάξτε και τους 300 πολιτικούς μας.
Εδω αυτή η μοντέλα, δεν θυμάμαι το όνομα της, τελείωσε νομική και τα πρωινά ήταν στα κανάλια, τα απογεύματα στις πασαρέλες και τα βραδια με τον καθε εφοπλιστη.
Πότε διάβαζε και πήρε πτυχίο στα 4 χρονια;
Nemesis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 11
Joined: Wed Jan 19, 2011 2:06 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by Nemesis »

Μάγκες πως έγινε ξαφνικά τώρα που μπήκα στο φόρουμ να βλέπω τελευταία posts για τον Σουάρες;
Τέσπα, ο Σπιτάς μου απάντησε και μου είπε ότι ούτε ο ίδιος ξέρει για τα Στοιχεία Μηχανών Ι το Σάββατο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re:

Post by sid »

azazel320 wrote:Θα στοιχηματιζα περισσότερα και απο το να ξαναδαγκωσει ο Σουαρες πως η επιστολή αυτη δεν γίνεται να ειναι γραμμενη απο φοιτητές τεχνολογικού ιδρύματος. Απο τον τροπο γραφης

Στάλθηκε από το ST25i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν έχω ιδέα ποιός είναι ο σουαρες και αν δαγκώνει σαν λυσσασμένη ερωμένη αλλά θα έβαζα στοίχημα πιο σίγουρο από το αν θα ξανά δαγκώσει η Άνια : η θεώρηση σου είναι τόσο αποτυχημένα στερεοτυπικη που μοιραία εξαγει συμπεράσματα στερεοτυπικως αποτυχημένα

Π.σ.
Προς την κοπελιά που εξειρε την ανάγκη να κάνει κουμάντο η επαναστατική μειοψηφία : τότε τι σκατα τις θέλουμε τις συνελεύσεις ;
Οεο ; (υπέθεσα φύλο συνομιλητή από την ανάγκη του να στείλει φιλάκια σε πλειοψηφία αρρένων αναγνωστών)
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
azazel320
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Wed Feb 24, 2010 8:26 pm

Post by azazel320 »

Sid άντε για ύπνο τώρα

Στάλθηκε από το ST25i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”