Aθλητικά & τρέλα!!

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Ο Κοκκαλης δεν προκειται να παρει ποτε τον πουλο, απλουστατα διοτι η δυναμη που του δινει ο οχλος του Ολυμπιακου ειναι το μοναδικο που τον σωζει απο το να τον βουτηξουνε τα δικαστηρια και να τον πηδηξουνε.... Οποτε θα κραταει τον Ολυμπιακο παντα με νυχια και με δοντια... Οποτε οσο ζει, μην περιμενετε αλλαγη καθεστωτος στον ΟΣΦΠ.
I am going according to plan.
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by misfit »

Σωστό κι αυτό!
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Κάτι εντελώς άσχετο.

Σιγοτραγουδούδα τις προάλλες το "Κάθε πατέρας ΠΑΟΚτζής έχει (λογοκρισία) κόρη..." και προσπαθούσα να καταλάβω γιατί μου κόλλησε, να θυμηθώ τι μου θύμιζε ο ρυθμός και γιατί μου ήταν τόσο γνώριμος. Και μόλις έφαγα την φλασιά...!!!! Είναι ο ρυθμός από το "Μακεδονία ξακουστή του Αλεξάνδρου η χώρα..." Ειρωνεία ε?
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Έλα μωρή Θρυλάρα! Καύλωσέ μας και σήμερα... Έλα να τους πάμε Disco Disco PARTOUZANI!!!
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Λakedaimonas »

maurh_8uella wrote:Έλα μωρή Θρυλάρα! Καύλωσέ μας και σήμερα... Έλα να τους πάμε Disco Disco PARTOUZANI!!!
Γιααα να πέφτουν στοιχήματα!
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Μας το βγαλε το λαδι... Για μενα δεν αξιζαμε να το παρουμε. Με τι μουτρα να πας στον τελικο ως η ομαδα με τον μεγαλυτερο προυπολογισμο στην ευρωπη εχοντας κερδισει μολις στο τσακ την ομαδα με το μικροτερο προυπολογισμο στην ευρωπη....?

Τουλαχιστο ο Τζος εβγαλε τα λεφτα του. Και για καποιο λογο ειμαι πιο αισιοδοξος οτι ο Ολυμπιακος θα εχει ελπιδα απεναντι στη Μπαρτσα. Τοσο σκατα που επαιξαν, μονο καλυτερα μπορουν να παιξουν....

ΥΓ. Ο τζενεραλ μανατζερ των Timberwolves ανακοινωσε σε δημοσιογραφους οτι ο Πεκοβιτς εκλεισε για ΗΠΑ απο το καλοκαιρι.
I am going according to plan.
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Αν δεν κλείσει και ο Γιαννάκης για κανά Μαρούσι δεν βλέπω προκοπή! Ο άνθρωπος δεν κάνει για μεγάλες ομάδες. Κακές επιλογές σε κρίσιμα σημεία (Βούισιτς στις αρχές του 4ου, ο Μπέβερλι που ήταν θετικότατος ξεχάστηκε στον πάγκο). Χάσαμε βλακωδώς το πλεονέκτημα έδρας από μια ομάδα που τερμάτισε 8η! Γνώμη μου ότι ο Γιαννάκης δεν κάνει. Τέσπα να 'ναι καλά ο Τσίλι που για να βγάλει τα λεφτά του πρέπει να κερδίζει ο Ολυμπιακός τριπλ κράουν για τα επόμενα 10 χρόνια.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Ποιες επιλογες μωρε, ο τυπος απλα ανακατευει την τραπουλα και οτι γινει. Μπορει να μου πει κανεις γιατι εχει αραχνιασει στον παγκο και δεν πηρε λεπτο συμμετοχης ο Χαλπεριν? Τι, δε χρειαστηκε? Μηπως ειχαμε τις αψογες επιλογες απο την περιφερεια η ειχαμε τοσο καλα ποσοστα στα τριποντα? ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!
+++++ Για τον Μπεβερλι. Ελπιζω να του κοψει αυριο να τον κρατησει μεσα για 20' εστω για σκληροπυρηνικη αμυνα στο Ρουμπιο. Και για ριμπαουντ, φυσικα.

Αντε να δουμε αυριο..... Μονο με τρομερη αμυνα κερδιζεται. Αναμενω να ειναι απο τους πιο χαμηλους τελικους σε σκορ εβερ... Απο δυο ομαδες πολυ ανοιχτου γηπεδου, παραδοξως. Δεν εχω και πολλες ελπιδες.

Ειναι καλυτερη ομαδα, πως να το κανουμε.

ΥΓ. Ελπιζω να παρει η Παρτιζαν το μικρο τελικο.
I am going according to plan.
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by misfit »

Ο Χαλπερίν είναι έα τεράστιο ερωτηματικό για μένα!Ενώ είναι καλός σουτέρ δεν το έχει αποδείξει μέχρι στιγμής!Βέβαια σε αυτό φταίει και το ότι δεν υπάρχει σύστημα της προκοπής ώστε να μένει ξεμαρκάριστος στη γραμμή των 6,25 και να εκτελεί!

υγ:Η Παρτιζάν εύχομαι να σαπίσει στην τέταρτη θέση
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Ρε ποιος το γαμει το τριποντο. Ο τυπος ειναι ο μαγος της εξτρα πασας. Οποτε εμπαινε στη φαση των 16 γινονταν μαγικα στην επιθεση. Και ειναι σαφως πιο προικισμενος σκορερ απο τον Πενν, ας πουμε, ο οποιος παιρνει παραλογα πολυ χρονο συμμετοχης. Και μη μου πεις οτι μπαινει να παιξει αμυνα, @@. Να κανει φαουλ μπαινει. Αυτο μπορει να το κανει κι ο Γιοταμ.
I am going according to plan.
Post Reply

Return to “Αθλητικά”