Απεργίες Ιούνιος 2014

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by Adamaklas »

Η χρήστης kokontina μπορεί να καλέσει τους φοιτητές σε αυτήν την κίνηση, και οι φοιτητές μπορούν να απαντήσουν ανάλογα^^

Το κάλεσμα αυτό δεν θα αναρτηθεί στην αρχική σελίδα.
Αλλα το γεγονός οτι επίσημα και επώνυμα καποιοι καθηγητές κάλεσαν τους φοιτητές στο εμπ , δεν παυει να μν είναι ένα γεγονός και μια πληροφορία που πρέπει να διαδοθεί^^
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
jjjohn
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 25
Joined: Tue Apr 20, 2010 4:59 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by jjjohn »

Adamaklas wrote:Δεν σου επιτείθεται κανείς , εσύ απο μόνος σου ξεχωρίζεις < εμάς> απο < εσένα> σε αυτά που γράφεις. Δες τι σου έγραψε ο ratchild, αν δεν καταλαβαίνεις τι εννοεί, έχει καλώς :)
Οκ ρε παδιά απλά όταν μετά από όλο αυτό που έγινε κατεβαίνεις και είσαι μόνος σου, νιώθεις κάτι σαν 'προδομένος'. Τι να σκεφτώ μετά για τους 'άλλους' του 'εμάς' και τους 'εσάς' που μου λέτε ότι λεω....?? Πραγματικά μακάρι αύριο να έρθουν και άλλοι!!
Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο??
a_nikos
Praetorian
Praetorian
Posts: 1784
Joined: Thu Oct 25, 2012 2:10 pm
Gender: Male
Location: Athens

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by a_nikos »

Να μην υπαρχουν προσωπικες επιθεσεις σε αλλους χρηστες του φορουμ
http://www.travbuddy.com/maps/6761343
User avatar
arxaios
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 574
Joined: Wed Dec 18, 2013 4:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: 127.0.0.1

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by arxaios »

Ειρωνικά και offtopic σχόλια θα διαγράφονται.
Before you judge a man, walk a mile in his shoes; after that, who cares?! He's a mile away and you've got his shoes!
goback
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 9
Joined: Sat May 22, 2010 6:43 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by goback »

Μια τύπισα που καλεί αυθαίρετα κόσμο να αντιπαρατεθεί με τους διοικητικούς για να κάνει μια ομαδούλα μάθημα δηλαδή δεν έχει κάτι το ειρωνικό πιστεύεις;
katsthuder
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 6
Joined: Wed Oct 13, 2010 6:45 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by katsthuder »

Δηλαδη τα πραγματα εχουν ξεφυγει, γιατι μπορει ακομη κοσμος και γραφει διαφορετικα απο αυτα που λεμε; και πολυ μενουν, απαιτω απολυτο σκοταδισμο και φασισμο στο forum μας, δεν ειναι κατασταση αυτη.. μπορει δηλαδη καποιον να μολυνουν και να συνεχισττει ο αγωνας....
Onoffon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 395
Joined: Tue Jun 25, 2013 10:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Απ: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by Onoffon »

goback wrote:Μια τύπισα που καλεί αυθαίρετα κόσμο να αντιπαρατεθεί με τους διοικητικούς για να κάνει μια ομαδούλα μάθημα δηλαδή δεν έχει κάτι το ειρωνικό πιστεύεις;

επειδη το κοριτσι ζητα να κανει μαθημα αντιπαρατιθεται ετσι στους διοικητικούς; τι λογικη ειναι αυτη; μη δημιουργειτε πόλωση

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Δώς μοι πᾶ στῶ καὶ τὰν γᾶν κινάσω
xarhs
Private
Private
Posts: 2
Joined: Tue Aug 10, 2010 2:22 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by xarhs »

Εγω θέλω να φαω διοικητικό αύριο!τι θα γίνει?
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by Kuchiki_Byakuya »

xarhs wrote:Μπράβο στην παίχτρια!
όντως μπράβο. η συγκέντρωση στην πύλη των εστιών, εφόσον κάποιοι αποφασίζουν με το έτσι θέλω να μας κρατήσουν εκτός ιδρύματος, είναι η πιο ρεαλιστική λύση αφού κάποιοι θέλουν να περάσουν στην πράξη.

xarhs wrote:...αστείο - 7 άτομα σμρ
και η εξήγηση σου για αυτό ποια είναι; ο φασισμός των αγωνισταράδων δεν έχει καμία σχέση;

goback wrote:Μαλιστα....καποιοι τυποι απο ένα ενημερωτικό φορουμ καλούν φοιτητές -παρακάμτοντας τις επίσημες δομές του ιδρύματος- σε παράτυπα μαθήματα που θα κάνουν φυσικά οσοι έχουν την τιμή να παρακολουθούν το φόρουν η να ξέρουν τους συγκεκριμένους τύπους. Προχωράτε μπροστά παιδιά μπράβο....
το ενημερωτικό φόρουμ έχει πολλαπλάσια συμμετοχή από τις επίσημες δομές του ιδρύματος που είναι επιεικώς χάλια και λειτουργούν με καθαρά δημοσιουπαλληλικό τρόπο. απλά εμείς εδώ έχουμε αυτό το φόρουμ και το απαξιώνουμε, για ρωτάτε και τους άλλους που βλέπουν τα φόρουμ τους σαν αγγαρία και οι περισσότεροι δεν το ξέρουν καν. εμείς μπορούμε να πούμε και πέντε κουβέντες εδώ. και το χρωστάμε στα παιδιά που συντηρούν αυτόν τον ιστότοπο.

απλά το φόρουμ είναι η εύκολη λύση να λοιδορήσουν κάποιοι επειδή δεν έχει οπαδούς και τυφλούς να το ακολουθούν (κάτι σαν την εθνική ομάδα.)

καλά αυτό το 'παράτυπα μαθήματα' δεν στέκει από πουθενά. είναι καθαρά παράνομο να μας κρατά μια μερίδα διοικητικών και μια ακόμα πιο μικρή μερίδα φοιτητών έξω από το ίδρυμα καθώς και όλους όσους δουλεύουν εκεί και πάνω από όλους βάζω τους ΥΔ.

goback wrote:Μια τύπισα που καλεί αυθαίρετα κόσμο να αντιπαρατεθεί με τους διοικητικούς για να κάνει μια ομαδούλα μάθημα δηλαδή δεν έχει κάτι το ειρωνικό πιστεύεις;
δηλαδή η συντριπτική πλειοψηφία των φοιτητών είναι μια ομαδούλα;
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
xarhs
Private
Private
Posts: 2
Joined: Tue Aug 10, 2010 2:22 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by xarhs »

Αμα θες να σου απαντήσω θα στο πω από κοντα τι πιστευω! εχω ζωη γενικά και εκτος του forum! έχω το θάρρος της γνωμης μου μπροστα σε κόσμο και όχι πισω απο ένα profil. ΑΜΑ μπορεσεις και κάνεις μάθημα μπράβο σου αλλά μάλλον πάλι 15 ατόμα θα είστε!και μετά γράψε γιατί κόσμε δεν ήρθες ή ότι φταίνε ξανά οι διοικητικοί! ΠΑΙΔΙΑ αποκτειστε ζωή !όχι μό Internet και e-polytexneio! τν διοικητιο εσύ θα τον μαγειρέψεις?
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”