Aθλητικά & τρέλα!!

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Ωραίο ματσάκι το Λυών - Μπάγερν αν και μετά την κόκκινη κάρτα ξεκίνησα το ζάππινγκ... Ένα παικταρά σαν τον Όλιτς δεν μπορεί να φέρει ο Σώκος στο λιμάνι???
Chriss78
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 71
Joined: Wed Mar 10, 2010 6:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: P I R E A S

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Chriss78 »

Στο Α.Ε.Κ-ΠΑΟΚ τρεις μερες να επαιζαν δεν υπηρχε περιπτωση να βαλουν γκολ....
Τραγικο Ελληνικο ποδοσφαιρο . . . !!!!! Και μετα ειδα Barcelona-INTER !!!! Ανωμαλη προσγειωση.... :roll:
TiGinetai
Major General
Major General
Posts: 405
Joined: Thu Jan 28, 2010 6:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by TiGinetai »

Chriss78 wrote:Στο Α.Ε.Κ-ΠΑΟΚ τρεις μερες να επαιζαν δεν υπηρχε περιπτωση να βαλουν γκολ....
Τραγικο Ελληνικο ποδοσφαιρο . . . !!!!! Και μετα ειδα Barcelona-INTER !!!! Ανωμαλη προσγειωση.... :roll:
Συνάδελφε αν έπαιζαν 3 μέρες σίγουρα δεν θα έβαζαν γκολ. Θα είχαν πεθάνει.. :lol: :lol:
Η χώρα καταστρέφεται από την αδιαφορία, αλλά τι με νοιάζει εμένα;
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Τωρα που επεσε το bluewhitegt, ξερει κανεις κανενα καλο σαιτ για κατεβασμα παιχνιδιων ελληνικου πρωταθληματος (ΜΠΑΣΚΕΤ) ???

Εχω φαει τον κοσμο να βρω το χτεσινο Ολυμπιακος-Πανελληνιος....
I am going according to plan.
tsadreas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 108
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:28 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by tsadreas »

Για οτιδήποτε αθλητικό το καλύτερο είναι το www.sport-scene.net αλλά το Πανελλήνιος-Ολυμπιακός το έδειχνε το Conn-X και δεν ξέρω αν το έχει γράψει κανένας.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Αν μπορεις να ξηγηθεις και μια προσκληση...
I am going according to plan.
Chriss78
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 71
Joined: Wed Mar 10, 2010 6:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: P I R E A S

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Chriss78 »

Και στον Greek-Tracker ανεβαζουν διαφορα καλα ανεξαρτητα απο το αν το δειχνει η Nova ή ελευθερο καναλι (αγωνες ποδοσφαιρου, μπασκετ, βολευ, Europa, Champions League, NBA, καφενειο φιλαθλων και πολλα αλλα...) αλλα μου λειπουν 230 points ακομα για να παρω 2 invites...!!! Σε καμμια 10ρια μερες θα μπορω να προσκαλεσω καποιον.
tsadreas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 108
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:28 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by tsadreas »

Trist4n wrote:Αν μπορεις να ξηγηθεις και μια προσκληση...
Δε χρειάζεται. Είναι ανοιχτές οι εγγραφές
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Ποιός πιστέυετε ότι θα βγει πρώτος στα Πλέι-Όφ;

Αν και Ολυμπιακός, θέλω ενδόμυχα να βγει ο Άρης έτσι για να πάρει τον πούλο ο Socrates. Δεν γίνεται ρε παιδιά να δίνει 8 μύρια για μπάτζετ (ελάχιστα) και να διαπραγματεύεται τα 4 μύρια για τον Καλστρομ που ζητάει η Λυών και το 1,5 για τον Τσάβι Μορένο και να αφήνει υπόνοιες ότι θα κρατήσει τον Μπάντοβιτς. Ο παππούς μόλις πούλησε την Βιβάρτια, εταιρία που παράγει χυμούς και γιαούρτια, για άκουσον άκουσον 800 εκατομμύρια. Και στην τελική ρε παππού, γιατί αρνείσαι τις προτάσεις των Λαυρεντιάδη και Μαρινάκη? Πάλι εσύ θα κάνεις κουμάντο.
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by misfit »

Μακάρι να ήταν τόσο απλό το θέμα ;)
Δεν είμαι σίγουρος για το ποιος αρνείται τις προτάσεις ποιανού.Κάτι μου λέει ότι Λαυρεντιάδης και Μαρινάκης αρνούνται να δεχθούν τους όρους που θέτει ο Σωκράτης.Από τη στιγμή που όλοι το βλέπουν τελείως επιχειρηματικά δεν περιμένω προκοπή!Κάθονται και συζητάνε για ποσοστά και διαχείριση των εμπορικών,για το Καραισκάη,για το Ρέντη κτλ ενώ η ομάδα μπουρδελοποιείται αγωνιστικά.Θα μου πεις επιχειρηματίες είναι αυτά τους νοιάζουν,τα λεφτά!Εμείς την πληρώνουμε στην τελική...
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
Post Reply

Return to “Αθλητικά”