Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

winterwood wrote:έκανα έντιτ σε προηγούμενο ποστ σε περίπτωση που δεν έγινε αντιληπτό.
δεν θα το σπαμανέφερα, απλά πρόκειται για το κορφαίο (που λέει και ο θεοφιλόπουλος) ελληνικό τραγούδι κατά την άποψή μου.
το οποίο έγραψε ο κουγιουμτζής όσο περίμενε ένα ραντεβού που τον είχε στήσει κάτω απ' το λευκό πύργο :shock:

αυτό ήθελα να βάλω πριν :oops: , κομματάρα


Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Χεχ, καλημερα ,πλεον, αγαπημενοι μου συνφορουμιτες!

Βλεπω οτι η εξελιξεις με προσπερνανε με ταχεις ρυθμους, μα δεν εχω προβλημα, και αυτο ειναι το προβλημα μου :):):)

Οσο για την αλλαγη του ονοματος Its a Free Wasteland κανε poll ( αλλα θελω πανω απο 100 ψηφους για απαρτια :Ρ)

τον τελευταιο καιρο , το τοπικ, μου θυμιζει κατι βιομηχανιες που απ ΄οξω γραφουνε <ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΛΟΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΕΙΑΣ> και μεσα στεγνωνουνε χασισια :) και μ αρεσουν ΠΟΛΥ αυτες οι βιομηχανιες :)



συντομα :)
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Irishman
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 660
Joined: Tue May 04, 2010 5:31 pm
Gender: Male
Location: Athenry

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Irishman »

kage21 νιώσε τη μαγεία του τόπικ και σπάσε τα στεγανά.

on topic τώρα,
παιδιά ανέβηκε ξαφνικά το επίπεδο της μουσικής ε;το παρατηρήσατε;
όχι ότι διαχωρίζω τη μουσική (ποιός είμαι άλλωστε για να το κάνω, ο αλκίνοος ιωαννίδης;), αλλά πολύ με άρεζαν (που λέει κι ένας αμίγκο από τη σαλλλονίκη) τα τελευταία κομμάτια. κι αυτό είναι πολύ δύσκολο έτσι; να ξέρετε. αφού πολλοί μου λένε για τη μουσική και τα τραγούδια που μου αρέσουν ότι "πωπω, πολύ δύσκολος είσαι αδερφάκι μου!" κι εγώ φυσιολογικά τους απαντάω "δεν είμαι αδερφάκι σου!". εκτός κι αν μου το έχει πει η αδερφή μου που τότε της απαντάω "όλα στη μαμά!".

και για να κλείσω ρομαντικά, όπως αξίζει σ' αυτό το τόπικ :oops:
ένα κομμάτι του τεράστιου Don McLean, σε ερμηνεία του τιτάνα Εlvis...

By a lonely prison wall
I heard a young girl calling
Micheal they are taking you away
For you stole Trevelyn's corn
So the young might see the morn.
Now a prison ship lies waiting in the bay.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

εχει δικιο ο γουιντεργουντ βαγγελη !αγαπησε μας λιγο ! ( ακουστηκε γκει οντως...)

Αλλα προσεχε γουιντεργουντ, το τοπικ ειναι ανοιχτο σε τρολλ που μπορουν να ριξουν την ποιητητα τοσο χαμηλα οσο....χεχ. οσο 2 μερες πριν.

Ενα τραγουδι, που μου εβαζε ο πατερας μου για να κοιμηθω, ευχαριστω μπαμπα για αυτα που μου εμαθες :)


καταραμενε κουκουλοφλωρε τι εχεις κανει....
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »



μερικές φορές κοιμάμαι και ονειρεύομαι αυτό το αμάξι αλλά ξυπνάω και βλέπω αυτή την μμπουλντόζζα (που λέει ένας σαλονικιός στο χωριό του winterwood)
Last edited by Vladimir on Thu Sep 15, 2011 4:28 pm, edited 2 times in total.
Reason: Για άγνωστο λόγο το BBcode του YT δεν δούλευε... Fuck Copyright?
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

HarisSukhoi wrote:Λατρεύω Αudioslave, το άσπρο Challenger και το παλιό Vanishing Point!

όλοι κρύβουμε έναν χίτλερ μέσα μας
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

L1f wrote:Λοιπον

Κουκουλοφλώρε
Πολυ πονηρα με βαζεις να ανηκω στο σχημα των εαακ. Λέω πονηρα γιατι ετσι μπορεις να απαντησεις επιτιθέμενος και να βγεις απο πάνω. Δεν προσφερεις στη συζητηση και αποπροσανατολιζεις αλλα οφειλω να παραδεχτω οτι εχει πλακα. Κανει το διαλογο παιχνιδι ετσι; Επειδη δεν θελω να παει αλλου το πραμα και επειδη οσο κι αν σου φανει περιεργο δεν ειμαι "εαακιτης" και δεν τους εκπροσωπω δεν θα απαντησω δημοσια στην "πονηρια" σου.Αν θες μπορουμε να τα πουμε προσωπικα και real life.
Η αποσπεριτης ειπε : "και γενικα ημουν πολυ επιφυλακτικη" αρα ειναι γυναικα, οχι οτι εχει σημασια.
Για το herculas κοιτα τα ποστ του και απο αλλα θεματα. Βγαζει ματι το τι ειναι και το τι εκφραζει.

Shadowmech
Δεν ειπα πουθενα οτι οι αριστεροι ειναι ανώτεροι, ουτε καν που ανεφερα την αριστερα. Ετσι κ αλλιως αριστερος που πιστευει οτι ειναι ανωτερος αποκλινει μαλλον.Αυτο που προσπαθησα ειναι να αποδείξω παραγωγικα καποια γεγονοτα.
Το οτι το φοιτητικο σωμα ασκει πολτικη πίεση ειναι γεγονος. Δεν ισχυριζομαι οτι ειναι θετικο ή αρνητικο, μονο οτι ισχυει. Απο τις πορειες του αρθρου 16 και την μερικη εφαρμογη του νομου, στο σοκ του Δεκεμβρη και τις τωρινές κινητοποιήσεις -που οδηγησαν ενα μπλοκ καναλιών, καθηγητών και πολιτικών να αντιδρασουν- φαινεται οτι οι φοιτητες εχουνε μια επιδραση . Μια πολιτικη επίδραση.
Τέλος , στη συνέλευση μια χαρα φερθήκανε και σε σενα και σε ολους τους αλλους. Μάλιστα νομιζω οτι μερικοι απο εσας ηταν πολυ πιο ειρωνικοι οπως το υπερκινητικο παλικαρι δίπλα σου και ενας αλλος μουσατος μες στην εξυπναδα.

Nameless
Όταν επιλεγεις πολιτικη δραση και γενικα δραση οποιασδήποτε μορφης νομοτελειακα καταληγεις σε καποιας μορφης συλλογικοτητα. Νομίζω οτι ακόμα και οι "ανεξάρτητοι" συνεννοήθηκαν και κατέβασαν μια συλλογικη απόφαση.
Για αυτο που λες για τις παραταξεις και τον αριθμο των φοιτητων στη συνέλευση ίσως έχεις δικιο, ίσως όχι. Χρέος σου είναι να κατεβαίνεις και να λες την άποψη σου. Στην τελευταία συνέλευση που υπήρχε αντιδικία εγινε ζύμωση νομιζω.
Όσο για τα εξυπνα παιδια δεν ξερω. Εγώ προτιμώ τα χαζα. Δεν φτιάχνουν ουρανοξύστες αλλα δεν παραλειπουν και ορόφους στο μεταξυ.

1.δεν με νοιάζει πού ανήκεις , ούτε αλλάζει κάτι στα δικά μου και στα δικά σου επιχειρήματα - εμφανίζεσαι κάθε φορά που θίγονται τα εαάκ και εμφανίζομαι κάθε φορά που θίγονται οι ανεξάρτητοι (και μετά την βροχή με το ουράνιο τόξο) , οπότε δεν θα παίξουμε με τις λέξεις , πού ανήκω , πού ανήκεις , ποιός αποπροσανατολίζει
2.δεν είμαι πονηρός , είμαι πρόστυχος - το ξεκαθάρισε ο κατσιμίχας στην συναυλία τις προάλλες
3.δεν έχουμε να πούμε τίποτα ρίαλ λάιφ - με τον shadowmech έχω να πω πολλά και θα του τα πω σύντομα (και αυτό είναι απειλή)
4.συγγνώμη που δεν πρόσεξα το <<επιφυλακτική>> , αλλά δεν αλλάζει πολλά : ο χέρκουλας μπορεί τυπικά να εμπίπτει σε flaming αλλά ουσιαστικά απάντησε στο ότι οι ανεξάρτητοι συννενοούνται με την διαμαντοπούλου , και οι εξωφρενικές προτάσεις επιδέχονται αλλόκοτες αντι-προτάσεις
5.είναι γνωστό ότι η κυρίαρχη νεολληνική άποψη είναι ότι ο αριστερός που κάνει ένα λάθος αποκλίνει των αριστερών , ενώ ένας δεξιός που κάνει ένα λάθος αποδεικνύει το τυπικόν της περίπτωσης του - όμως ας αφήσουμε τους αριστεροδεξιούς και ας πάμε στην ουσία :
6.οι φοιτητές σαφώς και έχουν επίδραση - η κατάληψη λέμε ότι δεν έχει - πλέον
7.κοίτα , η ιστορία με το ποιός δεν σέβεται ποιόν είναι μεγάλη . Προσωπικά , μου φαίνεται το ίδιο άνανδρο να βρίζει κάποιος τα εαακ στο φόρουμ με εσένα , αλλά στην συνέλευση τα παιδιά που μίλησαν εκ μέρους των ανεξάρτητων δεν έδωσαν καμία λαβή για κακοπροαίρετα σχόλια . Πολλά που άκουσαν όμως ή σιγοψυθιρίζονταν όμως δεν μου άρεσαν . Αλλά και αυτό δεν είναι η ουσία . Η ουσία είναι ότι σύντομα θα ανοίξουν την σχολή .
8.Κανένας δεν έχει <<υποχρέωση>> να παραβρεθεί ή να μιλήσει στην συνέλευση . Αναλαμβάνει βέβαια τις συνέπειες να αποφασίζουν άλλοι για αυτόν , όπως και οι άλλοι πρέπει να αναλάβουν κάποτε την ευθύνη που ηθελημένα ή όχι , κατήντησαν την συνέλευση σε αυτό το σόου . Όμως αυτή η ηθική ανύψωση της συνέλευσης μόνο και μόνο επειδή είναι συνέλευση ανεξαρτήτως του περιεχομένου της είναι

κρίμα

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Haris Sukhoi wrote:
Μολις ανεβασες το επιπεδο 12 parsec , πολυ εκπροσωπευτικο τραγουδι πραγματικα!

Αλλ. γιατι απαντας εδω? στον l1f?
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kitharistas »

Adamaklas wrote:Αλλ. γιατι απαντας εδω? στον l1f?
σκέψου λίγο :P
Rock on buddies...
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

χμμμ, ισως.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”