Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
elitis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 234
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:49 pm

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by elitis »

Πάντως ότι κι αν γίνει δεν καταλαβαίνω γιατί τρελαίνεστε..Δεν πρέπει να επηρεάσει το διάβασμά σας γτ μισή μέρα έμεινε μέχρι αύριο..Διαβάστε κανονικά έχοντας στο μυαλό σας ότι θα δώσετε αύριο κ ελάτε στην σχολή κ ότι είναι να γίνει θα γίνει...
User avatar
GRP
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 96
Joined: Fri Jul 15, 2011 1:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by GRP »

scooby wrote:μου απαντησε ο ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!
Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος συνάδελφος απ' τα εακ, υπεύθυνα??
User avatar
scooby
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1205
Joined: Sun Jun 13, 2010 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by scooby »

GRP wrote:
scooby wrote:μου απαντησε ο ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!
Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος συνάδελφος απ' τα εακ, υπεύθυνα??

δν νομιζω να μην δοσουμε αφου μας ειπα ναι ο καθηγητης!!αλλα ποτε δν ξερεις...:S
Spiderpan
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 151
Joined: Sun Jul 04, 2010 4:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Spider Island

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by Spiderpan »

Έλεος! Δε χρειάζεται συνέλευση! Τετάρτη ούτως ή άλλως δε λειτουργούμε και Πέμπτη πιθανόν να μη δώσουμε λόγω πιθανής απεργίας καθηγητών. Τι στο π***** τη θέλουν τη συνέλευση; Για να αλλάξουν γνώμη σε μας που γίνει δε γίνει συνέλευση, ο καθένας θα κάνει το ίδιο; Αυτοί που θέλουν να πάνε θα πάνε κι αυτοί που δε θέλουν δε θα πάνε. Ο καθένας θα κάνει αυτό που νοιώθει ανεξάρτητα (δεν προορίζεται λογοπαίγνιο - το μετέφρασα αυτολεξεί, δεν ξέρω αν ταιριάζει), όχι επειδή του είπαν τίποτα οι ΔΑΠ, ΔΙΚΤΥΟ, ΕΑΑΚ, ΠΑΣΠ, ΠΚΣ και τα Αναποφάσιστα Λευκά.
User avatar
scooby
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1205
Joined: Sun Jun 13, 2010 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by scooby »

Ένα πράγμα μπορώ να διαβεβαιώσω ότι εμείς ως καθηγητές είμαστε έτοιμοι
να έλθουμε για την εξέταση.
Εμείς εφαρμόζουμε το πρόγραμμα που μας εστάλη από τη γραμματεία.
Δεν μπορώ να προβλέψω τους αστάθμητους παράγοντες. Από εκεί και πέρα δεν
γνωρίζω τίποτε άλλο.
Σ.Τ.


αυτο μου απαντησε ο τσαγγαρης μολις!!!απο εκει κ περα,εγω βλεπω κανονικα θα γινουν ολα!!
riptor01
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 101
Joined: Wed Jun 02, 2010 2:09 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by riptor01 »

οτι να ναι!!! τοσο μπουρδελο δεν την εχω ξαναδει την σχολη 5 χρονια τωρα!! πραγματικα λυπαμαι!!!!! εντωμεταξυ παιζει αυριο να εμποδισουν τα μαθητα με την προθεση να γινει συνελευση??

* επεισης Eny προτεινως αυτο το τοπικ να κρατηθει ως archive καπου για να θυμομαστε αργοτερα εμεις οι παλιοι και να το βλεπουν οι καινουργιοι που θα ρθουν!!!! ειναι ιστορικο τοπικ με αξια ;)
Last edited by riptor01 on Mon Oct 17, 2011 8:40 pm, edited 1 time in total.
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by vAs »

elitis wrote:Πάντως ότι κι αν γίνει δεν καταλαβαίνω γιατί τρελαίνεστε..Δεν πρέπει να επηρεάσει το διάβασμά σας γτ μισή μέρα έμεινε μέχρι αύριο..Διαβάστε κανονικά έχοντας στο μυαλό σας ότι θα δώσετε αύριο κ ελάτε στην σχολή κ ότι είναι να γίνει θα γίνει...
Δεν είναι τόσο εύκολη για όλους η υπόθεση "πάω στη σχολή".
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
kal
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 87
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:46 pm

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by kal »

δηλαδη ρε παιδια τι κανουμε? παμε αυριο σχολη και οτι γινει??
User avatar
hector88
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 70
Joined: Tue Feb 02, 2010 12:31 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Athens

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by hector88 »

Δηλαδή τα μαθήματα επιλογής που είναι στις 12.00 δεν θα εξεταστούν? Στο πλαίσιο που υπερψηφιστηκε στην τελευταία Γ.Σ δεν έλεγε για νεα Γ.Σ μετα το τέλος των εξετάσεων?
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Επαναληπτική εξεταστική Μηχανολόγων

Post by sid »

hector88 wrote:Δηλαδή τα μαθήματα επιλογής που είναι στις 12.00 δεν θα εξεταστούν? Στο πλαίσιο που υπερψηφιστηκε στην τελευταία Γ.Σ δεν έλεγε για νεα Γ.Σ μετα το τέλος των εξετάσεων?

υπάρχει και ένα μυστήριο πέμπτο μάθημα επιλογής που λέγεται Έχω Ανάγκη Από Κατάληψη , το διδάσκει ο Δόκτωρ Ανταρσίας , το επιλέγουν φοιτητές που είναι 17ο έτος και θέλουν να προλάβει να ενιλικιωθεί η φοίτηση τους πριν αποβληθεί λόγω απουσιών και δίδεταισ το τέλος χωρίς εξετάσεις , λόγω του ότι έχει παλέψει όλο το εξάμηνο να μην μείνει χρόνος . Επειδή είμαι υπέρ της συνεχής ενασχόλησης και όχι του εξετασιοκεντρικού συστήματος , προτείνω σε όλους τους πρωτοετείς να το διαλέξουν
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”