Status Updates

Ανέκδοτα, αστεία videos και εικόνες
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Status Updates

Post by SlasherG »

eΝy wrote:Φοβερό επίπεδο. Καμία σχέση με τα δικά μας κομματόσκυλα.

My favorite part was when metallica started playing.
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
xavales
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 64
Joined: Mon Oct 25, 2010 8:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Status Updates

Post by xavales »

Καλα ρε ειστε σοβαροι; Το θεμα ειναι αν ειμαι εγω αριστερος ή οτι το forum ειναι γεματο κουτσικι; Ελεος. Και στην τελικη το αγαπημενο χρωμα μου ειναι το πρασινο κι οχι το κοκκινο. Αυτο σημαινει οτι ειμαι πασοκος;
Και μαθετε επιτελους να postarete σωστα. Δε χρειαζετε quote για καθε προταση που θα πει καποιος,απλα απαντηστε του και θα καταλαβει. Εχουμε που εχουμε 3500 posts κουτσικι , τα 2000 εχουν απο κανα-δυο quotes...
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Enositis »

μετά το όχι άλλο παντελίδι έρχεται το όχι άλλο quotes και όχι άλλο κουτσίκι
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Status Updates

Post by castiel »

Enositis wrote:μετά το όχι άλλο παντελίδι
είναι πρωί αλλά δεν δικαιολογείσαι :P
xavales wrote:Καλα ρε ειστε σοβαροι; Το θεμα ειναι αν ειμαι εγω αριστερος ή οτι το forum ειναι γεματο κουτσικι; Ελεος. Και στην τελικη το αγαπημενο χρωμα μου ειναι το πρασινο κι οχι το κοκκινο. Αυτο σημαινει οτι ειμαι πασοκος;
περισσότερη συζήτηση για τα χρώματα εδώ: http://www.e-polytexneio.gr/viewtopic.php?f=11&t=3220
xavales wrote:Καλα ρε ειστε σοβαροι; Το θεμα ειναι αν ειμαι εγω αριστερος ή οτι το forum ειναι γεματο κουτσικι; Ελεος. Και στην τελικη το αγαπημενο χρωμα μου ειναι το πρασινο κι οχι το κοκκινο. Αυτο σημαινει οτι ειμαι πασοκος;
Και μαθετε επιτελους να postarete σωστα. Δε χρειαζετε quote για καθε προταση που θα πει καποιος,απλα απαντηστε του και θα καταλαβει. Εχουμε που εχουμε 3500 posts κουτσικι , τα 2000 εχουν απο κανα-δυο quotes...
Enositis wrote:όχι άλλο quotes
δεν μπορώ να καταλάβω τι ενοχλούν τα quotes...
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Kyria_patatokeftou
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 697
Joined: Wed Nov 17, 2010 9:49 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Status Updates

Post by Kyria_patatokeftou »

τα quotes της καρδιάς μας :P τι λες καλέ που θα τα κόψουμε, ξέρεις τι κόπο έκανα εγώ για να βρω πώς εμφανίζεται και ο συγγραφέας μέσα στο quote ?!
I'm fine, as long as my buddha smiles to me..!
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Enositis »

ειναι όπως η πατελίδα. το πατελίδι.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Status Updates

Post by Kuchiki_Byakuya »

xavales wrote:Καλα ρε ειστε σοβαροι; Το θεμα ειναι αν ειμαι εγω αριστερος ή οτι το forum ειναι γεματο κουτσικι; Ελεος. Και στην τελικη το αγαπημενο χρωμα μου ειναι το πρασινο κι οχι το κοκκινο. Αυτο σημαινει οτι ειμαι πασοκος;
Και μαθετε επιτελους να postarete σωστα. Δε χρειαζετε quote για καθε προταση που θα πει καποιος,απλα απαντηστε του και θα καταλαβει. Εχουμε που εχουμε 3500 posts κουτσικι , τα 2000 εχουν απο κανα-δυο quotes...
Καμία σχέση αυτά τα νούμερα. Και να έχουν ένα δύο κουότς τι σημαίνει; ό,τι απαντάνε λίγο, ή γίνονται για να γίνονται. σχεδόν σε όλα μου τα ποστ υπάρχουν απαντήσεις και δεν περνάνε στο ντούκου (αν θες τέτοια ποστ κοίτα προς στάθη πλευρά) και συνεισφέρουν στην κουβέντα, όταν αυτή γίνεται. επίσης πολλοί από εδώ μέσα είμαστε φίλοι και στην πραγματικότητα οπότε αν μας επιτρέπεις να κάνουμε πλάκα ευχαριστούμε. και αν θες να κοιτάς στο φόρουμ μπερνάουτ αυτά υπάρχουν. αν όχι, κοίτα μόνο στα τόπικ των μαθημάτων και ό,τι άλλο σε ενδιαφέρει. το να μην σου αρέσει να βλέπεις ένα όνομα δεν είναι πρόβλημα κανενός. και εγώ στην πλάκα απάντησα στη αρχή αλλά δεν έγινε τίποτα. και αυτά που γράφεις πιο πάνω ακούγονται λίγο παράταιρα, μάλλον δεν κατάλαβες με ποια διάθεση λέγονται.

Enositis wrote:μετά το όχι άλλο παντελίδι έρχεται το όχι άλλο quotes και όχι άλλο κουτσίκι
όχι άλλο κάρβουνο.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Status Updates

Post by liakoskotsi »

Ας το σταματήσουμε εδώ, για να μην αρχίσω να σβήνω ποστς

το φόρουμ δεν είναι μέρος για να τσακωνόμαστε
:)
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Status Updates

Post by Kuchiki_Byakuya »

γαμημένο κρύωμα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Kitharistas »

Έσβησα εγώ κάποια ακραία σχόλια. Κουτσίκι ξεπερνάς το όρια, ο xavales δεν είναι ο μόνος που έχει παραπονεθεί για το ύφος που γράφεις (δεν συζητώ για την ποσότητα).

Last warning fella.
Rock on buddies...
Post Reply

Return to “The Funny Section”