Μου τη δίνει

Ανέκδοτα, αστεία videos και εικόνες
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μου τη δίνει

Post by Enositis »

Siamonas wrote:
Adamaklas wrote:Ναι :( και μου φταιει το αγορι μου επειδη εχουν ψαρι στην λεσχη και του πριζω τα @@.
Χαχαχα, κυνικοί άνθρωποι!!

Μου τη δίνει ο καιρός!!! Let it rain for Einstein's shake!! 8-) 8-) 8-)
χορευεις shake?
shake shake shake
shake shake shake
shake your boooooty
shake your boooooty
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μου τη δίνει

Post by Siamonas »

Έλα βρε συνάδελφε Ναυπηγέ...

For Einstein's sake!!!

Μου αρέσει όμως το Milk Sake (Shake εννοώ) χαχαχαχα
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μου τη δίνει

Post by Enositis »

προτιμώ το ass shake
α και συχαινομαι το συναδελφε
οπως και το να με αποκαλουν οι καθηγητες κυριο
ΑΦΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΒΓΗΚΑ ΑΠ ΤΟ ΤΣΟΦΛΙ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ
χλιμιτζουρα
Ε ΧΛΙΜΙΤΖΟΥΡΑ
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μου τη δίνει

Post by Siamonas »

Έγινε Ενωσίτη!!!!! Round 'n Clear!!
χαχαχαχα, έχεις δίκιο πάντως!! Δεν έχω καθίσει ακόμη στα φοιτητικά έδρανα για μάθημα, αλλά είναι όντως σπαστική αυτή συμπεριφορά των καθηγητών!!
ΟΚ
Μου τη δίνει και αυτό!!!!
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Μου τη δίνει

Post by Enositis »

οπως και οι κοτες που βγαζουν έξω το σκύλο τους ύψους 20 ποντων και του έχουν έξαπλο πνιχτη
σιγα μωρη μη σου φύγει η αρκουδα
User avatar
katerina92
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 235
Joined: Wed Oct 13, 2010 5:09 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Μου τη δίνει

Post by katerina92 »

Να σου δινουν κατι και εμμεσα ή αμεσα, φανερά ή μη, να το παιρνουν πισω. Ειτε ειναι λόγια, είτε πράξεις. Ακόμα και αντικείμενο να ήταν θα με ενοχλούσε. Νιωθω σαν ένα παιδι που του δίνεις παιχνίδι και το ζητας πισω. ΑΥΤΗ η αδιαφορία που ακολουθεί μίας περιόδου εντατικού ενδιαφεροντος με εκνευριζει αφανταστα. ΝΑΙ, ΑΥΤΟ το συγκεκριμενο ειδος αδιαφοριας περισσοτερο ολων. Ισως είναι εγωιστικό. Προφανως ειναι εγωιστικο. Για αυτο και ασχολουμαι μαλλον τοσο πολυ...
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Μου τη δίνει

Post by sid »

katerina92 wrote:Να σου δινουν κατι και εμμεσα ή αμεσα, φανερά ή μη, να το παιρνουν πισω. Ειτε ειναι λόγια, είτε πράξεις. Ακόμα και αντικείμενο να ήταν θα με ενοχλούσε. Νιωθω σαν ένα παιδι που του δίνεις παιχνίδι και το ζητας πισω. ΑΥΤΗ η αδιαφορία που ακολουθεί μίας περιόδου εντατικού ενδιαφεροντος με εκνευριζει αφανταστα. ΝΑΙ, ΑΥΤΟ το συγκεκριμενο ειδος αδιαφοριας περισσοτερο ολων. Ισως είναι εγωιστικό. Προφανως ειναι εγωιστικο. Για αυτο και ασχολουμαι μαλλον τοσο πολυ...
μου την δίνει όταν δίνω κάτι , εμμεσα ή αμεσα, φανερά ή μη , να να είναι δεδομένο ότι δεν δικαιούμαι να το ζητήσω πίσω και να το κρατάνε για πάντα
αυτός που ανακάλυψε την ανιδιοτέλεια , να την πάρει πίσω

Μιλάω για αυτούς που σου ζητάνε κάτι στην λέσχη και δεν το επιστρέφουν .

Ειτε ειναι αλάτι, είτε ξύδι. Ακόμα και αν έχω βάλει ήδη όσο θέλω , θα με ενοχλούσε . Νιωθω σαν ένας κωλόγερος που του δανείζεσαι όλα τα κουζινικά του και δεν τα φέρνεις πίσω. ΑΥΤΗ η αδιαφορία που ακολουθεί μίας περιόδου εντατικής ευγένειας του στυλ <<ευχαριστώ πολύ>> με εκνευριζει αφανταστα. ΝΑΙ, ΑΥΤΟ το συγκεκριμενο ειδος αδιαφοριας περισσοτερο ολων. Ισως είναι επειδή η μαραμένη σαλάτα χωρις ξύδι δεν τρώγεται . Προφανως ειναι εγωιστικο. Για αυτο και ασχολουμαι μαλλον τοσο πολυ...
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
katerina92
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 235
Joined: Wed Oct 13, 2010 5:09 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Μου τη δίνει

Post by katerina92 »

all. koukoulofloros wrote:
katerina92 wrote:Να σου δινουν κατι και εμμεσα ή αμεσα, φανερά ή μη, να το παιρνουν πισω. Ειτε ειναι λόγια, είτε πράξεις. Ακόμα και αντικείμενο να ήταν θα με ενοχλούσε. Νιωθω σαν ένα παιδι που του δίνεις παιχνίδι και το ζητας πισω. ΑΥΤΗ η αδιαφορία που ακολουθεί μίας περιόδου εντατικού ενδιαφεροντος με εκνευριζει αφανταστα. ΝΑΙ, ΑΥΤΟ το συγκεκριμενο ειδος αδιαφοριας περισσοτερο ολων. Ισως είναι εγωιστικό. Προφανως ειναι εγωιστικο. Για αυτο και ασχολουμαι μαλλον τοσο πολυ...
μου την δίνει όταν δίνω κάτι , εμμεσα ή αμεσα, φανερά ή μη , να να είναι δεδομένο ότι δεν δικαιούμαι να το ζητήσω πίσω και να το κρατάνε για πάντα
αυτός που ανακάλυψε την ανιδιοτέλεια , να την πάρει πίσω

Μιλάω για αυτούς που σου ζητάνε κάτι στην λέσχη και δεν το επιστρέφουν .

Ειτε ειναι αλάτι, είτε ξύδι. Ακόμα και αν έχω βάλει ήδη όσο θέλω , θα με ενοχλούσε . Νιωθω σαν ένας κωλόγερος που του δανείζεσαι όλα τα κουζινικά του και δεν τα φέρνεις πίσω. ΑΥΤΗ η αδιαφορία που ακολουθεί μίας περιόδου εντατικής ευγένειας του στυλ <<ευχαριστώ πολύ>> με εκνευριζει αφανταστα. ΝΑΙ, ΑΥΤΟ το συγκεκριμενο ειδος αδιαφοριας περισσοτερο ολων. Ισως είναι επειδή η μαραμένη σαλάτα χωρις ξύδι δεν τρώγεται . Προφανως ειναι εγωιστικο. Για αυτο και ασχολουμαι μαλλον τοσο πολυ...



Η αληθεια ειναι οτι δεν το πηγαινα στο σαλατικο! Οι διαπροσωπικες σχεσεις, συναλλαγες, παρε δωσε κ.ο.κ ήταν ο αρχικος στοχος. Anyway, οταν δινεις κατι, η αληθεια ειναι οτι εχεις το δικαιωμα να το ζητησεις πισω, να αλλαξεις γνωμη. Γνωμη αλλαζουμε οταν δεν ειμαστε βεβαιοι για κατι. Οταν απο την αρχη του πραγματος διατηρουμε επιφυλαξεις. Αμα ομως εχεις αμφιβολιες, τι τις θες τις βαρυγδουπες δηλωσεις? Προς τί το εντατικο ενδιαφερον? Αστο και οπου παει. Δωσε χρονο. Σκεψου το, μελετησε το.Η επιμονη δειχνει αποφασιστικοτητα και σιγουρια. Δηλωνει οτι εσυ εχεις αποφασισει να διεκδικησεις κατι.Και η αποφαση αυτη εδω ειναι ανεξαρτητη απο τις προθεσεις που εκτιμας οτι εχει ο αλλος. Επισης: οταν αρχιζεις κατι, ΔΕΝ το αφηνεις στη μεση. Ειναι εκνευριστικο γενικα. Ποσο μαλλον εδω.
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Μου τη δίνει

Post by (β-α)/2 »

να μένεις μακριά από αυτούς τους ανθρώπους είναι μία λύση για να μην εκνευρίζεσαι, αν δε μπορείς να μείνεις μακριά, βρες τρόπο να το κάνεις! :P
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Μου τη δίνει

Post by sid »

ούτε εγώ μιλούσα για σαλάτα

θα το ανέλυα αλλά αισθάνομαι ότι βρίσκομαι σε φόρουμ της φιλοσοφικής
όχι ότι οι παπαριές του λέικερς στο άλλο τόπικ με απελπίζουν λιγότερο

αλλά

αν κάναμε βαρύγδουπες δηλώσεις , μόνο όταν δεν είχαμε καμία αμφιβολία , δεν θα κάναμε ποτέ

θα μου πεις , γιατί να κάνουμε ;

θα σου πω , δεν ξέρω

θα μου πεις καλύτερη η επιμονή από την ανυπομονησία

θα σου πω έχεις δίκιο

μέχρι να κοιτάξω γύρω και να δω ότι όλα κινούνται γρήγορα

θα μου πεις

(τελικά πολύ μιλάς)


ότι ό,τι αρχίζει , πρέπει να τελειώνει

ενώ για κάποιους αυτό το μισοτελειωμένο θεωρείται τέλος

και για κάποιους άλλους είναι μόνο η αρχή

και ψάχνοντας την αρχή και το τέλος

την αλήθεια και το ψέμα

την αυθόρμητη κίνηση και την πρόκληση εντυπώσεων

γερνάμε

μου την δίνει να γερνάω
Last edited by sid on Fri Oct 14, 2011 1:37 am, edited 1 time in total.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “The Funny Section”